← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 14. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Ballinamallard United FC 0-1 Armagh City FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ballinamallard United FC
0–1
Armagh City FC
Maç sonu

Ballinamallard United FC 0–1 Armagh City FC (31 Ekim 2026).

Maç özeti

Ballinamallard United FC – Armagh City FC maçı 0-1 sona erdi.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%13 1/8
Beraberlik%20 3/15%38 3/8
Mağlubiyet%40 6/15%50 4/8
Armagh City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%7 1/15%13 1/8
Beraberlik%40 6/15%38 3/8
Mağlubiyet%53 8/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,38 (11 gol)
Armagh City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç0,80 (12 gol)0,50 (4 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,00 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%63 5/8
1,5 Üst%67 10/15%63 5/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%33 5/15%25 2/8
Gol yememe%13 2/15%0 0/8
Armagh City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%25 2/8
1,5 Üst%67 10/15%38 3/8
2,5 Üst%40 6/15%25 2/8
3,5 Üst%33 5/15%13 1/8
Gol yememe%20 3/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ballinamallard United FC
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%7 1/14%0 0/7
Berabere%79 11/14%86 6/7
Geride%14 2/14%14 1/7
Armagh City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%8 1/13%0 0/7
Berabere%54 7/13%57 4/7
Geride%38 5/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ballinamallard United FC (14 maç)

1/111/X01/20X/15X/X2X/242/102/X12/21

Armagh City FC (13 maç)

1/101/X11/20X/10X/X4X/232/102/X12/24

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ballinamallard United 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Armagh City son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Ballinamallard United 5 – Armagh City 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Nisan 2026, Ballinamallard United 6-0 Armagh City.

Sıralama
4. (21 p) – 16. (6 p)
Form (son 5)
GBBGB – BMMMB
H2H (G-B-M)
5-1-2 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %29
iddaa MS 1-0-2
1,30 – 4,13 – 5,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ballinamallard United iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Armagh City dış saha 7 maçta 0,43 attı, 1,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ballinamallard United %83, Armagh City %29. İlk yarıyı önde kapatma: Ballinamallard United 0/6, Armagh City 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 4,13, 2 – 5,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,30X4,1325,71

Çifte şans

121,07X22,23

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,79

1,5 Alt / Üst

Alt4,04Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,06Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,19

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.