← Maçlar
Galler · FAW Championship9 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Bala Town FC 2-3 Buckley Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bala Town FC
2–3İY 0–2
Buckley Town
Maç sonu

Bala Town FC 2–3 Buckley Town (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Bala Town FC – Buckley Town maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bala Town FC
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%50 7/14%50 3/6
Beraberlik%21 3/14%0 0/6
Mağlubiyet%29 4/14%50 3/6
Buckley Town
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%21 3/14%14 1/7
Mağlubiyet%50 7/14%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bala Town FC
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,93 (27 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,71 (24 gol)1,50 (9 gol)
Buckley Town
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,86 (26 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,86 (26 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bala Town FC
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%71 10/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%71 10/14%67 4/6
3,5 Üst%43 6/14%33 2/6
Gol yememe%21 3/14%33 2/6
Buckley Town
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%64 9/14%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%57 8/14%57 4/7
3,5 Üst%50 7/14%43 3/7
Gol yememe%7 1/14%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bala Town FC
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%36 5/14%33 2/6
Berabere%50 7/14%50 3/6
Geride%14 2/14%17 1/6
Buckley Town
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%21 3/14%29 2/7
Berabere%43 6/14%57 4/7
Geride%36 5/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bala Town FC (14 maç)

1/131/X21/20X/14X/X1X/222/102/X02/22

Buckley Town (14 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/242/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bala Town FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 3
31-45 2 1
46-60 7 4
61-75 3 4
76-90 4 4

Buckley Town (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 3 3
31-45 3 2
46-60 2 6
61-75 5 2
76-90 5 6

Kartlar

Bala Town FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Buckley Town

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brickfield Rangers 141112 3112 +1934 GMGBG
2Newtown AFC 13931 245 +1930 GBBGG
3Porthmadog 14833 2114 +727 GGMBG
4Mold Alexandra 13742 3217 +1525 GMGGB
5Bala Town 14734 2724 +324 BMBBG
6Caersws 13652 2818 +1023 BBBBG
7Bangor City 1876 FC 13643 3419 +1522 MMBBG
8Guilsfield 14464 2019 +118 GMBBM
9Buckley Town 14437 2626 015 BGMMM
10Holyhead Hotspur 13436 1821 -315 GBGGB
11Llanuwchllyn 14437 2332 -915 MGBMM
12Denbigh Town 13427 2628 -214 MMGGB
13Rhyl 14275 2225 -313 MBBMB
14Ruthin Town 13337 1224 -1212 GBBGM
15Gresford Athletic 12219 733 -267 GGMMM
16Penrhyncoch 130112 640 -341 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7511 146 +816
2Newtown AFC 7421 132 +1114
3Llanuwchllyn 8422 2014 +614
4Guilsfield 7331 139 +412
5Mold Alexandra 7331 119 +212
6Porthmadog 7403 86 +212
7Bangor City 1876 FC 6312 2111 +1010
8Bala Town 6303 109 +19
9Caersws 6231 98 +19
10Buckley Town 7223 1312 +18
11Rhyl 7142 1415 -17
12Ruthin Town 7214 613 -77
13Holyhead Hotspur 7124 912 -35
14Denbigh Town 6114 1316 -34
15Gresford Athletic 6105 517 -123
16Penrhyncoch 6015 415 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7601 176 +1118
2Newtown AFC 6510 113 +816
3Porthmadog 7430 138 +515
4Bala Town 8431 1715 +215
5Caersws 7421 1910 +914
6Mold Alexandra 6411 218 +1313
7Bangor City 1876 FC 7331 138 +512
8Denbigh Town 7313 1312 +110
9Holyhead Hotspur 6312 99 010
10Buckley Town 7214 1314 -17
11Rhyl 7133 810 -26
12Guilsfield 7133 710 -36
13Ruthin Town 6123 611 -55
14Gresford Athletic 6114 216 -144
15Llanuwchllyn 6015 318 -151
16Penrhyncoch 7007 225 -230

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,38X4,1124,73

Çifte şans

1X1,06121,08X22,07

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,26

3,5 Alt / Üst

Alt1,63Üst1,78

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.