← Maçlar
Portekiz · Segunda Liga · 8. hafta25 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Avs Futebol Sad 2-1 CD Tondela: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Avs Futebol Sad
2–1İY 1–0
CD Tondela
Maç sonu

Avs Futebol Sad 2–1 CD Tondela (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–24, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %34–%66, korner 3–12.

Maç özeti

Avs Futebol Sad – CD Tondela maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Avs Futebol Sad: Silas · CD Tondela: Ricardo Costa

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Avs Futebol Sad üstte · CD Tondela altta

01530İY607590 4' sarı kart: Mateus Ferreira (CD Tondela)5' gol: Hiago Souza Lima Santos (Avs Futebol Sad)6' sarı kart: Fernando Almeida (Avs Futebol Sad)15' sarı kart: Carraça (CD Tondela)18' sarı kart: Hiago Souza Lima Santos (Avs Futebol Sad)27' sarı kart: Guilherme Neiva (Avs Futebol Sad)36' sarı kart: Hugo Félix (CD Tondela)46' oyuncu değişikliği: Hugo Félix ↔ Tiago Dias (CD Tondela)↔46' oyuncu değişikliği: Carraça ↔ Bebeto (CD Tondela)↔56' sarı kart: Leonardo Daniel Rivas (Avs Futebol Sad)68' oyuncu değişikliği: Fernando Almeida ↔ Pedro Pimentel (Avs Futebol Sad)↔69' oyuncu değişikliği: Rafael Lobato ↔ Regis Ndo (Avs Futebol Sad)↔69' oyuncu değişikliği: Hélder Tavares ↔ Sphephelo Sithole (CD Tondela)↔70' sarı kart: Mateus Pivô (Avs Futebol Sad)76' oyuncu değişikliği: Leonardo Daniel Rivas ↔ André Sousa (Avs Futebol Sad)↔76' oyuncu değişikliği: Guilherme Neiva ↔ Diogo Brasido (Avs Futebol Sad)↔76' oyuncu değişikliği: Mateus Pivô ↔ Jorge Meireles (Avs Futebol Sad)↔76' oyuncu değişikliği: Arjen Van Der Heide ↔ Henry Addo (CD Tondela)↔76' oyuncu değişikliği: Mateus Ferreira ↔ Joao Marcos Lima Candido (CD Tondela)↔86' gol: Jorge Meireles (Avs Futebol Sad)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' sarı kart: Mateus Ferreira (CD Tondela)
  • 5' gol: Hiago Souza Lima Santos (Avs Futebol Sad)
  • 6' sarı kart: Fernando Almeida (Avs Futebol Sad)
  • 15' sarı kart: Carraça (CD Tondela)
  • 18' sarı kart: Hiago Souza Lima Santos (Avs Futebol Sad)
  • 27' sarı kart: Guilherme Neiva (Avs Futebol Sad)
  • 36' sarı kart: Hugo Félix (CD Tondela)
  • 46' oyuncu değişikliği: Hugo Félix ↔ Tiago Dias (CD Tondela)
  • 46' oyuncu değişikliği: Carraça ↔ Bebeto (CD Tondela)
  • 56' sarı kart: Leonardo Daniel Rivas (Avs Futebol Sad)
  • 68' oyuncu değişikliği: Fernando Almeida ↔ Pedro Pimentel (Avs Futebol Sad)
  • 69' oyuncu değişikliği: Rafael Lobato ↔ Regis Ndo (Avs Futebol Sad)
  • 69' oyuncu değişikliği: Hélder Tavares ↔ Sphephelo Sithole (CD Tondela)
  • 70' sarı kart: Mateus Pivô (Avs Futebol Sad)
  • 76' oyuncu değişikliği: Leonardo Daniel Rivas ↔ André Sousa (Avs Futebol Sad)
  • 76' oyuncu değişikliği: Guilherme Neiva ↔ Diogo Brasido (Avs Futebol Sad)
  • 76' oyuncu değişikliği: Mateus Pivô ↔ Jorge Meireles (Avs Futebol Sad)
  • 76' oyuncu değişikliği: Arjen Van Der Heide ↔ Henry Addo (CD Tondela)
  • 76' oyuncu değişikliği: Mateus Ferreira ↔ Joao Marcos Lima Candido (CD Tondela)
  • 86' gol: Jorge Meireles (Avs Futebol Sad)

Maç olayları

  1. Avs Futebol SadCD Tondela
  2. Gol Jorge Meireles 2–086'
  3. Leonardo Daniel Rivas ↔ André SousaOyuncu değişikliği76'
  4. Guilherme Neiva ↔ Diogo BrasidoOyuncu değişikliği76'
  5. Mateus Pivô ↔ Jorge MeirelesOyuncu değişikliği76'
  6. 76'Arjen Van Der Heide ↔ Henry AddoOyuncu değişikliği
  7. 76'Mateus Ferreira ↔ Joao Marcos Lima CandidoOyuncu değişikliği
  8. Mateus PivôSarı kart70'
  9. Rafael Lobato ↔ Regis NdoOyuncu değişikliği69'
  10. 69'Hélder Tavares ↔ Sphephelo SitholeOyuncu değişikliği
  11. Fernando Almeida ↔ Pedro PimentelOyuncu değişikliği68'
  12. Leonardo Daniel RivasSarı kart56'
  13. 46'Hugo Félix ↔ Tiago DiasOyuncu değişikliği
  14. 46'Carraça ↔ BebetoOyuncu değişikliği
  15. 36'Hugo FélixSarı kart
  16. Guilherme NeivaSarı kart27'
  17. Hiago Souza Lima SantosSarı kart18'
  18. 15'CarraçaSarı kart
  19. Fernando AlmeidaSarı kart6'
  20. Gol Hiago Souza Lima Santos 1–05'
  21. 4'Mateus FerreiraSarı kart

Maç istatistikleri

Avs Futebol SadCD Tondela
34%Topa sahip olma66%
10Toplam şut24
4İsabetli şut8
6İsabetsiz şut16
0Engellenen şut0
3Korner12
5Sarı kart3
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Avs Futebol Sad
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5
CD Tondela
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%56 5/9%25 1/4
Beraberlik%0 0/9%0 0/4
Mağlubiyet%44 4/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Avs Futebol Sad
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)0,80 (4 gol)
CD Tondela
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Avs Futebol Sad
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%70 7/10%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10%40 2/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%20 2/10%40 2/5
CD Tondela
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%33 3/9%25 1/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Avs Futebol Sad
Toplam (9)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,69,5
7,5 Üst%80 4/5%50 1/2
8,5 Üst%60 3/5%50 1/2
9,5 Üst%60 3/5%50 1/2
10,5 Üst%40 2/5%50 1/2
CD Tondela
Toplam (7)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)12,015,0
7,5 Üst%100 3/3%100 1/1
8,5 Üst%100 3/3%100 1/1
9,5 Üst%100 3/3%100 1/1
10,5 Üst%67 2/3%100 1/1

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Avs Futebol Sad
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı kart5,45,0
2,5 Üst%89 8/9%80 4/5
3,5 Üst%78 7/9%60 3/5
4,5 Üst%78 7/9%60 3/5
5,5 Üst%67 6/9%60 3/5
CD Tondela
Toplam (7)Dış saha (4)
Maç başı kart5,95,3
2,5 Üst%86 6/7%100 4/4
3,5 Üst%57 4/7%50 2/4
4,5 Üst%57 4/7%50 2/4
5,5 Üst%57 4/7%50 2/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Avs Futebol Sad
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut7,14,0
6,5 Üst%56 5/9%40 2/5
7,5 Üst%56 5/9%40 2/5
8,5 Üst%44 4/9%20 1/5
9,5 Üst%44 4/9%20 1/5
CD Tondela
Toplam (7)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut4,13,0
6,5 Üst%29 2/7%25 1/4
7,5 Üst%29 2/7%25 1/4
8,5 Üst%29 2/7%25 1/4
9,5 Üst%29 2/7%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Avs Futebol Sad
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%20 2/10%20 1/5
CD Tondela
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%44 4/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%50 2/4
Geride%22 2/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Avs Futebol Sad (10 maç)

1/121/X01/21X/11X/X2X/222/102/X22/20

CD Tondela (9 maç)

1/141/X01/20X/11X/X0X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Avs Futebol Sad (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 2
31-45 0 1
46-60 3 0
61-75 2 1
76-90 3 5

CD Tondela (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 4 2
31-45 2 0
46-60 2 3
61-75 0 1
76-90 4 1

Kartlar

Avs Futebol Sad

Sarı 32 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,2)

CD Tondela

Sarı 31 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 3,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Avs Futebol Sad: iç saha, 5 maç · CD Tondela: dış saha, 4 maç

Avs Futebol SadCD Tondela
%44,5Topa sahip olma%66,0
12,0Toplam şut24,0
1,8İsabetli şut2,0
0,0Ceza sahası içi şut0,0
2,5Korner12,0
0,0Kurtarış0,0
0,0Ofsayt0,0
3,0Sarı kart3,0
0,20Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

17,5Rakibin şutu10,0
2,2Rakibin isabetli şutu1,0
7,0Rakibin korneri3,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Avs Futebol Sad – CD Tondela ilk 11'ler

Avs Futebol Sad · 4-3-3

  1. 1Dani RebolloK
  2. 97Matheus PivôD70' sarı kart 70. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  3. 3L. RosićD
  4. 26Bernardo CondeD
  5. 12L. RivasD56' sarı kart 56. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  6. 70RoniO
  7. 88F. AlmeidaD6' sarı kart 6. dk68' oyundan çıktı 68. dk
  8. 80Hiago SantosO5' gol 5. dk18' sarı kart 18. dk
  9. 19Rafael GenuinoF69' oyundan çıktı 69. dk
  10. 7Guilherme NeivaF27' sarı kart 27. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  11. 30Talles WanderF
Yedekler
  • 25RaulK
  • 4Davi SchuindtD
  • 6Carlos PonckD
  • 22Diogo BrasidoD76' oyuna girdi 76. dk
  • 28André SousaD76' oyuna girdi 76. dk
  • 78AndreyO
  • 49P. PimentelO68' oyuna girdi 68. dk
  • 8Jorge MeirelesF76' oyuna girdi 76. dk86' gol 86. dk
  • 9Rodrigo PinhoF
  • 17R. N'doF69' oyuna girdi 69. dk
  • 20Ruan AssisF

Teknik direktör: Silas

CD Tondela · 4-2-3-1

  1. 28CarlosK
  2. 15CarraçaD15' sarı kart 15. dk46' oyundan çıktı 46. dk
  3. 4Christian MarquesD
  4. 6FarruD
  5. 12Zé RicardoD
  6. 8Hélder TavaresO69' oyundan çıktı 69. dk
  7. 37SararáO4' sarı kart 4. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  8. 26A. van der HeideF76' oyundan çıktı 76. dk
  9. 20Hugo FélixO36' sarı kart 36. dk46' oyundan çıktı 46. dk
  10. 7CascavelO
  11. 19TómanéF
Yedekler

Teknik direktör: Ricardo Costa

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Avs Futebol Sad son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Tondela son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 1 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Avs Futebol Sad 0, Tondela 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Tondela 0-0 Avs Futebol Sad.

Form (son 5)
GGGBM – GGGGG
H2H (G-B-M)
0-2-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %14
iddaa MS 1-0-2
3,10 – 3,04 – 1,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Avs Futebol Sad bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,00 gol yedi; Tondela bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Avs Futebol Sad %57, Tondela %14. İlk yarıyı önde kapatma: Avs Futebol Sad 1/7, Tondela 3/7.

Korner ve kart

Maç başına kart: Avs Futebol Sad 3,2, Tondela 3,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,10, 0 – 3,04, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 4 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lusitânia Lourosa 8530 147 +718 GGGBB
2Sporting CP B 8602 136 +718 GGMGG
3Penafiel 8512 188 +1016 GGGMG
4Académica 8503 1410 +415 MMMGG
5Farense 8422 1410 +414 MBGGM
6Benfica B 8422 85 +314 MMGGB
7AVS 8332 108 +212 GMBGG
8Tondela 8404 98 +112 MGGGM
9Vizela 8323 88 011 GGBMM
10União de Leiria 8323 1110 +111 GGBMB
11Leixoes 8314 912 -310 GGBMM
12Portimonense 8314 610 -410 MMMGM
13Torreense 8233 810 -29 MGBMG
14Chaves 8224 815 -78 MGMBG
15Porto II 8224 715 -88 MMBGB
16Felgueiras 1932 8143 79 -27 GMMMB
17Amarante 8125 611 -55 GMBMM
18Feirense 8026 210 -82 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Farense 5311 107 +310
2Sporting CP B 4301 73 +49
3Tondela 4301 63 +39
4Lusitânia Lourosa 4220 74 +38
5AVS 4211 42 +27
6Benfica B 4211 33 07
7Vizela 4211 22 07
8Chaves 4211 67 -17
9Penafiel 4202 74 +36
10Leixoes 4202 77 06
11Académica 4202 55 06
12União de Leiria 4202 44 06
13Felgueiras 1932 4121 66 05
14Torreense 4121 35 -25
15Amarante 4112 45 -14
16Portimonense 3102 24 -23
17Feirense 4022 14 -32
18Porto II 4022 49 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Penafiel 4310 114 +710
2Lusitânia Lourosa 4310 73 +410
3Académica 4301 95 +49
4Sporting CP B 4301 63 +39
5Benfica B 4211 52 +37
6Portimonense 5212 46 -27
7Porto II 4202 36 -36
8União de Leiria 4121 76 +15
9AVS 4121 66 05
10Farense 3111 43 +14
11Vizela 4112 66 04
12Torreense 4112 55 04
13Leixoes 4112 25 -34
14Tondela 4103 35 -23
15Felgueiras 1932 4022 13 -22
16Amarante 4013 26 -41
17Chaves 4013 28 -61
18Feirense 4004 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,10X3,0421,87

Çifte şans

1X1,51121,17X21,16

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

1,5 Alt / Üst

Alt2,86Üst1,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,58Üst1,81

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,12

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.