Augsburg II 2-1 Illertissen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Augsburg II 2–1 Illertissen (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Augsburg II – Illertissen maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Malaj 56', B. Bahn 60' (pen.) (Augsburg II); N. Cassaniti 33' (Illertissen).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Augsburg II üstte · Illertissen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol: N. Cassaniti (Illertissen)
- 56' gol: A. Malaj (Augsburg II)
- 60' gol: B. Bahn (Augsburg II)
Maç olayları
- Augsburg IIIllertissen
- Penaltı golü B. Bahn 2–1Penaltı60'
- Gol A. Malaj 1–156'
- 33'Gol N. Cassaniti 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 7/17 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %24 4/17 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %35 6/17 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 7/17 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %29 5/17 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %29 5/17 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (27 gol) | 2,12 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,76 (30 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,88 (32 gol) | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (21 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 8/17 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %88 15/17 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %82 14/17 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %35 6/17 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %24 4/17 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %41 7/17 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %94 16/17 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %71 12/17 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %35 6/17 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %41 7/17 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 5/17 | %38 3/8 |
| Berabere | %29 5/17 | %38 3/8 |
| Geride | %41 7/17 | %25 2/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 7/17 | %50 4/8 |
| Berabere | %35 6/17 | %13 1/8 |
| Geride | %24 4/17 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Augsburg II (17 maç)
Illertissen (17 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Augsburg II (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Illertissen (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 7 | 8 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Kartlar
Augsburg II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Illertissen
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 159 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Augsburg II için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Illertissen 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Augsburg II 5, Illertissen 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Nisan 2026, Augsburg II 0-1 Illertissen.
- Form (son 5)
- GGMGM – GBBBM
- H2H (G-B-M)
- 5-4-5 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 2,26 – 3,10 – 2,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Augsburg II iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Illertissen dış saha 7 maçta 1,86 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Augsburg II %100, Illertissen %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Augsburg II %50, Illertissen %43. İlk yarıyı önde kapatma: Augsburg II 3/6, Illertissen 3/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,26, 0 – 3,10, 2 – 2,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %93; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Regionalliga - Bayern puan durumu · Regionalliga: Bayern
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Memmingen | 16 | +10 | 33 |
| 2 | Buchbach | 16 | +7 | 29 |
| 3 | SpVgg Unterhaching | 15 | +10 | 28 |
| 4 | TSV 1860 München | 15 | +12 | 27 |
| 5 | Augsburg II | 15 | -1 | 24 |
| 6 | Illertissen | 15 | +8 | 23 |
| 7 | Bayreuth | 15 | +8 | 22 |
| 8 | Nürnberg II | 15 | +6 | 21 |
| 9 | Vilzing | 14 | +1 | 21 |
| 10 | Eichstätt | 16 | -6 | 21 |
| 11 | Wacker Burghausen | 15 | +7 | 20 |
| 12 | Bayern München II | 14 | +4 | 20 |
| 13 | Eltersdorf | 15 | -1 | 18 |
| 14 | Schwaben Augsburg | 15 | -9 | 18 |
| 15 | FC Schweinfurt 05 | 15 | -10 | 17 |
| 16 | Greuther Fürth II | 15 | -6 | 13 |
| 17 | Ansbach | 15 | -17 | 12 |
| 18 | Aubstadt | 15 | -7 | 11 |
| 19 | Landsberg | 15 | -16 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SpVgg Unterhaching | 8 | +9 | 16 |
| 2 | Augsburg II | 7 | +7 | 16 |
| 3 | Eichstätt | 8 | +2 | 15 |
| 4 | Nürnberg II | 8 | +10 | 14 |
| 5 | TSV 1860 München | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Buchbach | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Illertissen | 7 | +6 | 13 |
| 8 | Bayreuth | 8 | +5 | 13 |
| 9 | FC Schweinfurt 05 | 7 | +2 | 12 |
| 10 | Vilzing | 8 | +2 | 11 |
| 11 | Wacker Burghausen | 7 | +4 | 10 |
| 12 | Bayern München II | 7 | +2 | 9 |
| 13 | Memmingen | 8 | -1 | 9 |
| 14 | Schwaben Augsburg | 8 | -2 | 9 |
| 15 | Aubstadt | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Greuther Fürth II | 7 | -2 | 8 |
| 17 | Eltersdorf | 8 | -3 | 8 |
| 18 | Ansbach | 7 | -6 | 7 |
| 19 | Landsberg | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Memmingen | 8 | +11 | 24 |
| 2 | Buchbach | 8 | +3 | 15 |
| 3 | TSV 1860 München | 8 | +4 | 13 |
| 4 | SpVgg Unterhaching | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Bayern München II | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Wacker Burghausen | 8 | +3 | 10 |
| 7 | Illertissen | 8 | +2 | 10 |
| 8 | Eltersdorf | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Vilzing | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Bayreuth | 7 | +3 | 9 |
| 11 | Schwaben Augsburg | 7 | -7 | 9 |
| 12 | Augsburg II | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Nürnberg II | 7 | -4 | 7 |
| 14 | Eichstätt | 8 | -8 | 6 |
| 15 | Greuther Fürth II | 8 | -4 | 5 |
| 16 | Ansbach | 8 | -11 | 5 |
| 17 | FC Schweinfurt 05 | 8 | -12 | 5 |
| 18 | Landsberg | 8 | -12 | 5 |
| 19 | Aubstadt | 7 | -8 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:14 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Regionalliga - Bayern'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
