Atletico Grau 0-0 CD Los Chankas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atletico Grau 0–0 CD Los Chankas (8 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Atletico Grau – CD Los Chankas maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %47 8/17 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %48 16/33 | %29 5/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 13/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %44 7/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,97 (32 gol) | 1,24 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (41 gol) | 0,76 (13 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (39 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,59 (51 gol) | 1,88 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 13/33 | %41 7/17 |
| 1,5 Üst | %55 18/33 | %47 8/17 |
| 2,5 Üst | %42 14/33 | %41 7/17 |
| 3,5 Üst | %30 10/33 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %33 11/33 | %47 8/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 17/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %53 17/32 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %25 8/32 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %67 22/33 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %42 14/33 | %24 4/17 |
| 9,5 Üst | %33 11/33 | %18 3/17 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %12 2/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %31 10/32 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %88 28/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %81 26/32 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %50 16/32 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %28 9/32 | %31 5/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %76 25/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %47 8/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %88 28/32 | %94 15/16 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %41 7/17 |
| Berabere | %52 17/33 | %47 8/17 |
| Geride | %24 8/33 | %12 2/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Geride | %31 10/32 | %44 7/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atletico Grau (33 maç)
CD Los Chankas (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atletico Grau (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 9 | 5 |
| 46-60 | 6 | 12 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 7 | 9 |
CD Los Chankas (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 4 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 9 | 12 |
| 46-60 | 1 | 7 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 13 | 12 |
Kartlar
Atletico Grau
Sarı 65 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
CD Los Chankas
Sarı 68 · Kırmızı 11 (32 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atletico Grau: iç saha, 17 maç · CD Los Chankas: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
