← Maçlar
Arjantin · Primera Nacional · 36. hafta2 Kasım 2026 · 21:00 TSİ

Atletico De Rafaela 0-0 Patronato P: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Atletico De Rafaela
0–0İY 0–0
Patronato P
Maç sonu

Atletico De Rafaela 0–0 Patronato P (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Atletico De Rafaela – Patronato P maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Atletico De Rafaela üstte · Patronato P altta

01530İY607590 7' oyuncu değişikliği: E. Pepino ↔ J. Capurro (Atletico De Rafaela)↔22' sarı kart: J. Capurro (Atletico De Rafaela)37' sarı kart: R. Reynaga (Patronato P)52' sarı kart: G. Salega (Patronato P)65' oyuncu değişikliği: A. Miro ↔ T. Attis (Patronato P)↔65' oyuncu değişikliği: R. Reynaga ↔ J. Barolin (Patronato P)↔71' oyuncu değişikliği: G. Salega ↔ S. Piccioni (Patronato P)↔71' oyuncu değişikliği: B. Cortes ↔ A. Picco (Patronato P)↔75' oyuncu değişikliği: L. Flores ↔ J. Cavallaro (Atletico De Rafaela)↔75' oyuncu değişikliği: A. Obando ↔ F. Jourdan (Atletico De Rafaela)↔84' oyuncu değişikliği: J. Capurro ↔ J. Torrens (Atletico De Rafaela)↔84' oyuncu değişikliği: L. Albertengo ↔ I. Protti (Atletico De Rafaela)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' oyuncu değişikliği: E. Pepino ↔ J. Capurro (Atletico De Rafaela)
  • 22' sarı kart: J. Capurro (Atletico De Rafaela)
  • 37' sarı kart: R. Reynaga (Patronato P)
  • 52' sarı kart: G. Salega (Patronato P)
  • 65' oyuncu değişikliği: A. Miro ↔ T. Attis (Patronato P)
  • 65' oyuncu değişikliği: R. Reynaga ↔ J. Barolin (Patronato P)
  • 71' oyuncu değişikliği: G. Salega ↔ S. Piccioni (Patronato P)
  • 71' oyuncu değişikliği: B. Cortes ↔ A. Picco (Patronato P)
  • 75' oyuncu değişikliği: L. Flores ↔ J. Cavallaro (Atletico De Rafaela)
  • 75' oyuncu değişikliği: A. Obando ↔ F. Jourdan (Atletico De Rafaela)
  • 84' oyuncu değişikliği: J. Capurro ↔ J. Torrens (Atletico De Rafaela)
  • 84' oyuncu değişikliği: L. Albertengo ↔ I. Protti (Atletico De Rafaela)

Maç olayları

  1. Atletico De RafaelaPatronato P
  2. J. Capurro ↔ J. TorrensOyuncu değişikliği84'
  3. L. Albertengo ↔ I. ProttiOyuncu değişikliği84'
  4. L. Flores ↔ J. CavallaroOyuncu değişikliği75'
  5. A. Obando ↔ F. JourdanOyuncu değişikliği75'
  6. 71'G. Salega ↔ S. PiccioniOyuncu değişikliği
  7. 71'B. Cortes ↔ A. PiccoOyuncu değişikliği
  8. 65'A. Miro ↔ T. AttisOyuncu değişikliği
  9. 65'R. Reynaga ↔ J. BarolinOyuncu değişikliği
  10. 52'G. SalegaSarı kart
  11. 37'R. ReynagaSarı kart
  12. J. CapurroSarı kart22'
  13. E. Pepino ↔ J. CapurroOyuncu değişikliği7'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Atletico De Rafaela
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%33 12/36%61 11/18
Beraberlik%31 11/36%22 4/18
Mağlubiyet%36 13/36%17 3/18
Patronato P
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%19 7/36%6 1/18
Beraberlik%47 17/36%56 10/18
Mağlubiyet%33 12/36%39 7/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Atletico De Rafaela
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç0,81 (29 gol)1,22 (22 gol)
Yediği gol / maç0,97 (35 gol)0,67 (12 gol)
Patronato P
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç0,81 (29 gol)0,39 (7 gol)
Yediği gol / maç0,97 (35 gol)1,00 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Atletico De Rafaela
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%33 12/36%33 6/18
1,5 Üst%47 17/36%33 6/18
2,5 Üst%28 10/36%33 6/18
3,5 Üst%14 5/36%22 4/18
Gol yememe%47 17/36%67 12/18
Patronato P
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%31 11/36%28 5/18
1,5 Üst%58 21/36%44 8/18
2,5 Üst%22 8/36%17 3/18
3,5 Üst%8 3/36%6 1/18
Gol yememe%39 14/36%33 6/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Atletico De Rafaela
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%17 6/36%28 5/18
Berabere%56 20/36%56 10/18
Geride%28 10/36%17 3/18
Patronato P
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%31 11/36%22 4/18
Berabere%50 18/36%56 10/18
Geride%19 7/36%22 4/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Atletico De Rafaela (36 maç)

1/151/X11/20X/16X/X9X/252/112/X12/28

Patronato P (36 maç)

1/151/X61/20X/12X/X11X/252/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Atletico De Rafaela (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 4 3
31-45 3 8
46-60 6 4
61-75 6 3
76-90 5 10

Patronato P (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 5
31-45 7 4
46-60 4 8
61-75 3 7
76-90 4 7

Kartlar

Atletico De Rafaela

Sarı 99 · Kırmızı 10 (36 maç · maç başı sarı 2,8)

Patronato P

Sarı 96 · Kırmızı 7 (36 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 648 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Atletico DE Rafaela son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Son 5 maçta Patronato 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Atletico DE Rafaela 1 – Patronato 0; 1 beraberlik var. Son maç: 14 Haziran 2026, Patronato 0-0 Atletico DE Rafaela.

Sıralama
11. (46 p) – 16. (37 p)
Form (son 5)
BGMMM – MMGMG
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%35 – %18
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%35 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,15 – 2,64 – 2,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Atletico DE Rafaela iç saha 17 maçta maç başına 1,29 gol attı, 0,71 gol yedi; Patronato dış saha 17 maçta 0,41 attı, 1,06 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Atletico DE Rafaela %35, Patronato %18. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico DE Rafaela %35, Patronato %29. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico DE Rafaela 5/17, Patronato 4/17.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 2,64, 2 – 2,92. Karşılıklı Gol: Var 2,09, Yok 1,42.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %26; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 01:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arjantin · Primera Nacional puan durumu · Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tristan Suarez 3616164 3416 +1864 BBGBB
2Atlanta 3619512 4234 +862 GGMGB
3Temperley 3616137 4331 +1261 GGBMB
4Gimnasia Jujuy 36161010 5349 +458 MBGMM
5Midland 36151011 4329 +1455 BGMGB
6Deportivo Maipu 36141012 4334 +952 GBMGB
7Colegiales 36141012 3632 +452 GBGBB
8Gimnasia Y Tiro 36141012 3735 +252 MBGMM
9San Martin S.J. 36131211 4236 +651 MBBBG
10San Martin Tucuman 36111411 3937 +247 GMGMB
11Atletico DE Rafaela 36121113 2935 -647 MMGBB
12Agropecuario 36121014 3139 -846 BGMGG
13Quilmes 3612915 3330 +345 BMMGG
14Chacarita Juniors 3612618 2935 -642 GMGGG
15Almagro 3611916 3344 -1142 GGMBM
16Patronato 3671712 2935 -638 MGMMB
17Nueva Chicago 3691017 2536 -1137 MMMBM
18Club Atlético Güemes 366921 2862 -3427 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Midland 181233 267 +1939
2Colegiales 181161 2710 +1739
3Temperley 181233 3220 +1239
4Gimnasia Jujuy 181152 3317 +1638
5Atletico DE Rafaela 181143 2212 +1037
6Atlanta 181134 2210 +1236
7Tristan Suarez 18981 197 +1235
8Deportivo Maipu 181053 2312 +1135
9Quilmes 181044 218 +1334
10San Martin S.J. 18963 2715 +1233
11Chacarita Juniors 181035 2011 +933
12Gimnasia Y Tiro 18963 2011 +933
13Agropecuario 18954 1913 +632
14San Martin Tucuman 18792 2413 +1130
15Almagro 18756 1916 +326
16Patronato 18675 2217 +525
17Nueva Chicago 18594 1713 +424
18Club Atlético Güemes 18549 1627 -1119
#TakımOGBMAYAVP
1Tristan Suarez 18783 159 +629
2Atlanta 18828 2024 -426
3Temperley 184104 1111 022
4Gimnasia Jujuy 18558 2032 -1220
5Gimnasia Y Tiro 18549 1724 -719
6San Martin S.J. 18468 1521 -618
7Deportivo Maipu 18459 2022 -217
8San Martin Tucuman 18459 1524 -917
9Midland 18378 1722 -516
10Almagro 184410 1428 -1416
11Agropecuario 183510 1226 -1414
12Patronato 181107 718 -1113
13Colegiales 183411 922 -1313
14Nueva Chicago 184113 823 -1513
15Quilmes 182511 1222 -1011
16Atletico DE Rafaela 181710 723 -1610
17Chacarita Juniors 182313 924 -159
18Club Atlético Güemes 181512 1235 -238

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,15X2,6422,92

Çifte şans

1X1,19121,25X21,37

Karşılıklı gol

Var2,09Yok1,42

1,5 Alt / Üst

Alt2,03Üst1,44

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera Nacional'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.