← Maçlar
El Salvador · Primera Division2 Kasım 2026 · 00:00 TSİ

Atletico Balboa 1-0 Alianza FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Atletico Balboa
1–0İY 0–0
Alianza FC
Maç sonu

Atletico Balboa 1–0 Alianza FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Atletico Balboa – Alianza FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Cabrera 90' (Atletico Balboa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Atletico Balboa üstte · Alianza FC altta

01530İY607590 11' kırmızı kart: J. Monteagudo (Alianza FC)90' gol: R. Cabrera (Atletico Balboa)90+6' sarı kart: V. Landazuri (Atletico Balboa)90+6' kırmızı kart: V. Landazuri (Atletico Balboa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' kırmızı kart: J. Monteagudo (Alianza FC)
  • 90' gol: R. Cabrera (Atletico Balboa)
  • 90+6' sarı kart: V. Landazuri (Atletico Balboa)
  • 90+6' kırmızı kart: V. Landazuri (Atletico Balboa)

Maç olayları

  1. Atletico BalboaAlianza FC
  2. V. LandazuriSarı kart90+6'
  3. V. LandazuriKırmızı kart90+6'
  4. Gol R. Cabrera 1–090'
  5. 11'J. MonteagudoKırmızı kart

Maç istatistikleri

Atletico BalboaAlianza FC
1Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Atletico Balboa
Toplam (18)İç saha (9)
Galibiyet%28 5/18%33 3/9
Beraberlik%28 5/18%33 3/9
Mağlubiyet%44 8/18%33 3/9
Alianza FC
Toplam (18)Dış saha (9)
Galibiyet%28 5/18%11 1/9
Beraberlik%44 8/18%33 3/9
Mağlubiyet%28 5/18%56 5/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Atletico Balboa
Toplam (18)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,11 (20 gol)0,78 (7 gol)
Yediği gol / maç1,44 (26 gol)0,89 (8 gol)
Alianza FC
Toplam (18)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,28 (23 gol)0,89 (8 gol)
Yediği gol / maç1,33 (24 gol)1,56 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Atletico Balboa
Toplam (18)İç saha (9)
KG Var%50 9/18%22 2/9
1,5 Üst%67 12/18%44 4/9
2,5 Üst%39 7/18%22 2/9
3,5 Üst%33 6/18%22 2/9
Gol yememe%22 4/18%44 4/9
Alianza FC
Toplam (18)Dış saha (9)
KG Var%56 10/18%44 4/9
1,5 Üst%78 14/18%78 7/9
2,5 Üst%50 9/18%44 4/9
3,5 Üst%39 7/18%33 3/9
Gol yememe%22 4/18%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Atletico Balboa
Toplam (18)İç saha (9)
Önde%0 0/18%0 0/9
Berabere%72 13/18%67 6/9
Geride%28 5/18%33 3/9
Alianza FC
Toplam (18)Dış saha (9)
Önde%28 5/18%11 1/9
Berabere%50 9/18%44 4/9
Geride%22 4/18%44 4/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Atletico Balboa (18 maç)

1/101/X01/20X/13X/X3X/272/122/X22/21

Alianza FC (18 maç)

1/121/X31/20X/13X/X5X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Atletico Balboa (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 4 2
31-45 2 6
46-60 1 3
61-75 4 6
76-90 9 6

Alianza FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 2 1
31-45 4 8
46-60 2 2
61-75 0 1
76-90 9 8

Kartlar

Atletico Balboa

Sarı 2 · Kırmızı 4 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Alianza FC

Sarı 2 · Kırmızı 5 (16 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 111 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Atletico Balboa için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 9. Son 5 maçta Alianza 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Atletico Balboa 0, Alianza 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Alianza 2-0 Atletico Balboa.

Sıralama
11. (14 p) – 7. (23 p)
Form (son 5)
GBMMM – BGMBB
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,82 – 3,09 – 1,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Atletico Balboa iç saha 8 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Alianza dış saha 7 maçta 1,14 attı, 1,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Balboa %25, Alianza %57. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Balboa 0/8, Alianza 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 3,09, 2 – 1,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %41; KG var ortalaması %41; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 08:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

El Salvador · Primera Division puan durumu · Primera Division: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Firpo 181062 3213 +1936 GGBBG
2FAS 18954 2919 +1032 GMBMB
3Isidro Metapán 19955 2520 +532 GBMBB
4Águila 18864 3424 +1030 GGBGG
5Inter 18693 2416 +827 BBMGB
6Platense 18765 2520 +527 GGGBB
7Municipal Limeño 19658 2828 023 MGBBB
8Alianza 18585 2324 -123 BBGMM
9Atletico Balboa 18459 1728 -1117 MMBGG
10Inca Aruba 194510 1433 -1917 MMMMB
11Cacahuatique 18378 1929 -1016 MMBBG
12Fuerte San Francisco 192710 1834 -1613 GMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Firpo 11821 214 +1726
2Águila 9621 2412 +1220
3Isidro Metapán 8611 157 +819
4Alianza 9450 1510 +517
5FAS 8431 138 +515
6Inter 9261 117 +412
7Platense 9333 1011 -112
8Inca Aruba 10334 917 -812
9Municipal Limeño 9243 1313 010
10Cacahuatique 10235 1117 -69
11Atletico Balboa 9234 410 -69
12Fuerte San Francisco 9225 1016 -68
#TakımOGBMAYAVP
1FAS 10523 1611 +517
2Platense 9432 159 +615
3Inter 9432 139 +415
4Municipal Limeño 10415 1515 013
5Isidro Metapán 11344 1013 -313
6Firpo 7241 119 +210
7Águila 9243 1012 -210
8Atletico Balboa 9225 1318 -58
9Cacahuatique 8143 812 -47
10Alianza 9135 814 -66
11Fuerte San Francisco 10055 818 -105
12Inca Aruba 9126 516 -115

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 06:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,82X3,0921,97

Çifte şans

1X1,44121,17X21,21

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,90

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.