Atlas 1-4 Pachuca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atlas 1–4 Pachuca (8 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–15, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %66–%34, korner 7–5.
Maç özeti
Atlas – Pachuca maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Manuel Capasso 51' (Atlas); Manuel Capasso (kendi kalesine) 5', Oussama Idrissi 12', Salomón Rondón 75' (pen.), Eduardo Dos Santos 90+2' (Pachuca). xG: Atlas 1,3 – 1,9 Pachuca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Jalisco, Guadalajara
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Atlas: H. Crespo · Pachuca: B. Mora
Maç akışı
Atlas üsttePachuca altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %60 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %69 · 4 şut · 0,5
- 31–45+'Dengeli · 6 şut · 0,6
- 46–60'Ev %89 · 3 şut · 0,7
- 61–75'Ev %70 · 2 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %66 · 5 şut · 1,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Atlas, Dep = Pachuca.
Maç olayları
- AtlasPachuca
- 90+2'Gol Eduardo Dos Santos 1–4Asist: Robert Nunes
- 85'Rodolfo Pizarro ↔ Adrián AlcarazOyuncu değişikliği
- 85'Salomón Rondón ↔ Cristóbal HernándezOyuncu değişikliği
- Adonis FríasKırmızı kart83'
- Florián Monzón ↔ José MartínOyuncu değişikliği83'
- Adonis FríasVAR: inceleme82'
- Ryan MmaeeSarı kart77'
- 75'Penaltı golü Salomón Rondón 1–3Penaltı
- Luís André Leite EstevesSarı kart74'
- 71'Oussama Idrissi ↔ Mauricio IsaisOyuncu değişikliği
- 61'Alan Bautista ↔ Robert NunesOyuncu değişikliği
- 61'Javier Vallejo ↔ Sebastian SantosOyuncu değişikliği
- Gol Manuel Capasso 1–251'
- Milton Valenzuela ↔ Ryan MmaeeOyuncu değişikliği45'
- Aldo Rocha ↔ José LozanoOyuncu değişikliği45'
- Aldo RochaSarı kart18'
- 12'Gol Oussama Idrissi 0–2Asist: Salomón Rondón
- 7'Alan BautistaSarı kart
- 5'Kendi kalesine gol Manuel Capasso 0–1Kendi kalesine
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Atlas
Pachuca
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (26 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (26 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 2,12 (17 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (25 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 0,75 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 5.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %47 7/15ligde 13. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Berabere | %53 8/15 | %63 5/8 |
| Geride | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Geride | %47 7/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atlas (15 maç)
Pachuca (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atlas (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Pachuca (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
Atlas
Sarı 28 · Kırmızı 5 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Pachuca
Sarı 43 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atlas: iç saha, 8 maç · Pachuca: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atlas – Pachuca ilk 11'ler
Atlas · 3-4-2-1
- 12C. VargasK
- 19A. FríasD83' kırmızı kart 83. dk
- 28M. CapassoD5' kendi kalesine 5. dk51' gol 51. dk
- 44J. PurataD
- 23S. HernándezO
- 26A. RochaO18' sarı kart 18. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 18E. MontielO
- 16M. ValenzuelaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20K. ZenónO
- 10Luís EstevesO74' sarı kart 74. dk
- 9F. MonzónF83' oyundan çıktı 83. dk
- 13G. AguirreD
- 17J. LozanoD45' oyuna girdi 45. dk
- 27V. RÃosO
- 203J. MartínF83' oyuna girdi 83. dk
- 8R. MmaeeF45' oyuna girdi 45. dk77' sarı kart 77. dk
- 4A. MoraD
- 5J. RodríguezD
- 192Jesús SerratoO
- 22A. SánchezK
- 58A. GonzálezF
Teknik direktör: H. Crespo
Pachuca · 4-2-3-1
- 25C. MorenoK
- 13J. BerlangaD
- 4Eduardo BauermannD90+2' gol 90+2. dk
- 2S. BarretoD
- 15F. VenegasD
- 16C. RiveraO
- 26Alán Ernesto Bautista GutiérrezO7' sarı kart 7. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 21N. VallejoO61' oyundan çıktı 61. dk
- 7R. PizarroO85' oyundan çıktı 85. dk
- 11O. IdrissiO12' gol 12. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 23S. RondónF12' asist 12. dk75' gol 75. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 28A. ArroyoO
- 32P. BudibD
- 206Thomas ContrerasO
- 31J. EulogioK
- 211C. HernandezF85' oyuna girdi 85. dk
- 6M. IsaísD71' oyuna girdi 71. dk
- 29KenedyO61' oyuna girdi 61. dk90+2' asist 90+2. dk
- 12S. SantosO61' oyuna girdi 61. dk
- 207Ian Josué Zavala OsorioF
- 9A. AlcárazF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: B. Mora
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Atlas için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 9. CF Pachuca son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Atlas 6 – CF Pachuca 11; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Şubat 2026, CF Pachuca 3-1 Atlas.
- Sıralama
- 4. (27 p) – 12. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMGB – GGMMB
- H2H (G-B-M)
- 6-6-11 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %38
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,05 – 2,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Atlas iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,12 gol yedi; CF Pachuca dış saha 8 maçta 1,50 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Atlas %50, CF Pachuca %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atlas %88, CF Pachuca %38. İlk yarıyı önde kapatma: Atlas 1/8, CF Pachuca 3/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Atlas 6,0, CF Pachuca 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Atlas 2,1, CF Pachuca 3,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,05, 2 – 2,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 8 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
