Atl. Nacional Medellin 3-0 Deportivo Pasto: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atl. Nacional Medellin 3–0 Deportivo Pasto (23 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–4, isabetli şut 5–0, topa sahip olma %65–%35, korner 3–2.
Maç özeti
Atl. Nacional Medellin – Deportivo Pasto maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: E. Cardona 13', R. Escorcia 52', J. Rengifo 90' (Atl. Nacional Medellin). xG: Atl. Nacional Medellin 1,0 – 0,1 Deportivo Pasto.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Atl. Nacional Medellin üstte · Deportivo Pasto altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: E. Cardona (Atl. Nacional Medellin)
- 41' sarı kart: X. Rios (Atl. Nacional Medellin)
- 50' sarı kart: F. Torijano (Deportivo Pasto)
- 52' gol: R. Escorcia (Atl. Nacional Medellin)
- 56' sarı kart: A. Reyes (Atl. Nacional Medellin)
- 61' oyuncu değişikliği: D. Chavez ↔ J. Micolta Piedahita (Deportivo Pasto)
- 61' oyuncu değişikliği: M. Gil ↔ P. Preciado (Deportivo Pasto)
- 65' oyuncu değişikliği: E. Cardona ↔ N. Rodriguez (Atl. Nacional Medellin)
- 65' oyuncu değişikliği: E. Cabrera ↔ K. Parra Atehortua (Atl. Nacional Medellin)
- 65' oyuncu değişikliği: R. Escorcia ↔ E. Benitez (Atl. Nacional Medellin)
- 68' oyuncu değişikliği: J. Perlaza ↔ J. Mendez (Deportivo Pasto)
- 69' oyuncu değişikliği: N. Gil ↔ J. Rios (Deportivo Pasto)
- 73' sarı kart: C. Haydar (Atl. Nacional Medellin)
- 73' oyuncu değişikliği: C. Haydar ↔ W. Tesillo (Atl. Nacional Medellin)
- 73' oyuncu değişikliği: S. Rojas ↔ M. Uribe (Atl. Nacional Medellin)
- 80' oyuncu değişikliği: H. Mancilla ↔ S. Cordoba (Deportivo Pasto)
- 90' gol: J. Rengifo (Atl. Nacional Medellin)
Maç olayları
- Atl. Nacional MedellinDeportivo Pasto
- Gol J. Rengifo 3–0Asist: N. Rodriguez90'
- 80'H. Mancilla ↔ S. CordobaOyuncu değişikliği
- C. HaydarSarı kart73'
- C. Haydar ↔ W. TesilloOyuncu değişikliği73'
- S. Rojas ↔ M. UribeOyuncu değişikliği73'
- 69'N. Gil ↔ J. RiosOyuncu değişikliği
- 68'J. Perlaza ↔ J. MendezOyuncu değişikliği
- E. Cardona ↔ N. RodriguezOyuncu değişikliği65'
- E. Cabrera ↔ K. Parra AtehortuaOyuncu değişikliği65'
- R. Escorcia ↔ E. BenitezOyuncu değişikliği65'
- 61'D. Chavez ↔ J. Micolta PiedahitaOyuncu değişikliği
- 61'M. Gil ↔ P. PreciadoOyuncu değişikliği
- A. ReyesSarı kart56'
- Gol R. Escorcia 2–052'
- 50'F. TorijanoSarı kart
- X. RiosSarı kart41'
- Gol E. Cardona 1–0Asist: J. Zapata13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 29/42 | %85 17/20 |
| Beraberlik | %10 4/42 | %15 3/20 |
| Mağlubiyet | %21 9/42 | %0 0/20 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 14/38 | %32 6/19 |
| Beraberlik | %18 7/38 | %21 4/19 |
| Mağlubiyet | %45 17/38 | %47 9/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,95 (82 gol) | 2,40 (48 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (35 gol) | 0,45 (9 gol) |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (42 gol) | 1,21 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (52 gol) | 1,79 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 19/42 | %45 9/20 |
| 1,5 Üst | %76 32/42 | %85 17/20 |
| 2,5 Üst | %60 25/42 | %60 12/20 |
| 3,5 Üst | %24 10/42 | %25 5/20 |
| Gol yememe | %33 14/42 | %55 11/20 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 17/38 | %53 10/19 |
| 1,5 Üst | %68 26/38 | %74 14/19 |
| 2,5 Üst | %47 18/38 | %63 12/19 |
| 3,5 Üst | %18 7/38 | %32 6/19 |
| Gol yememe | %32 12/38 | %21 4/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %74 31/42 | %60 12/20 |
| 8,5 Üst | %64 27/42 | %55 11/20 |
| 9,5 Üst | %52 22/42 | %55 11/20 |
| 10,5 Üst | %29 12/42 | %20 4/20 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %42 8/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %37 7/19 |
| 9,5 Üst | %29 11/38 | %32 6/19 |
| 10,5 Üst | %18 7/38 | %16 3/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %88 37/42 | %85 17/20 |
| 3,5 Üst | %74 31/42 | %65 13/20 |
| 4,5 Üst | %67 28/42 | %55 11/20 |
| 5,5 Üst | %45 19/42 | %40 8/20 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,5 | 7,1 |
| 2,5 Üst | %92 35/38 | %95 18/19 |
| 3,5 Üst | %79 30/38 | %84 16/19 |
| 4,5 Üst | %71 27/38 | %79 15/19 |
| 5,5 Üst | %68 26/38 | %79 15/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %83 35/42 | %75 15/20 |
| 7,5 Üst | %76 32/42 | %60 12/20 |
| 8,5 Üst | %55 23/42 | %50 10/20 |
| 9,5 Üst | %50 21/42 | %45 9/20 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %71 27/38 | %89 17/19 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %58 11/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %37 14/38 | %37 7/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 15/42 | %50 10/20 |
| Berabere | %43 18/42 | %45 9/20 |
| Geride | %21 9/42 | %5 1/20 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 9/38 | %26 5/19 |
| Berabere | %47 18/38 | %37 7/19 |
| Geride | %29 11/38 | %37 7/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atl. Nacional Medellin (42 maç)
Deportivo Pasto (38 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atl. Nacional Medellin (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 7 |
| 16-30 | 8 | 4 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 14 | 6 |
| 61-75 | 15 | 3 |
| 76-90 | 20 | 4 |
Deportivo Pasto (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 9 | 9 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 14 |
| 76-90 | 13 | 7 |
Kartlar
Atl. Nacional Medellin
Sarı 107 · Kırmızı 9 (42 maç · maç başı sarı 2,5)
Deportivo Pasto
Sarı 122 · Kırmızı 15 (38 maç · maç başı sarı 3,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atl. Nacional Medellin: iç saha, 20 maç · Deportivo Pasto: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atl. Nacional Medellin – Deportivo Pasto ilk 11'ler
Atl. Nacional Medellin · 4-3-3
- 34Franco ArmaniK
- 31Xavi RiosD41' sarı kart 41. dk
- 15Andres ReyesD56' sarı kart 56. dk
- 4César HaydarD73' oyundan çıktı 73. dk73' sarı kart 73. dk
- 20Milton CascoD
- 28Simon RojasO73' oyundan çıktı 73. dk
- 80Juan ZapataO13' asist 13. dk
- 36Jose Rafael EscorciaO52' gol 52. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 22Elías CabreraF65' oyundan çıktı 65. dk
- 10Edwin CardonaF13' gol 13. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 19Juan Manuel RengifoF90' gol 90. dk
- 25Luis MarquinezK
- 27Yeicar PerlazaD
- 16William TesilloD73' oyuna girdi 73. dk
- 14Elkin RiveroO
- 13Nicolás RodríguezF65' oyuna girdi 65. dk90' asist 90. dk
- 30Kevin ParraO65' oyuna girdi 65. dk
- 8Matheus UribeO73' oyuna girdi 73. dk
- 32Emanuel BenitezF65' oyuna girdi 65. dk
- 40Jhoan QuesadaD
Deportivo Pasto · 4-4-2
- 12Geovanni BangueraK
- 33Mateo GaravitoD
- 2Fainer TorijanoD50' sarı kart 50. dk
- 5Nicolas Gil UribeD69' oyundan çıktı 69. dk
- 27Hervin GoyesD
- 10Diego ChávezO61' oyundan çıktı 61. dk
- 8Enrique SerjeO
- 15Harrinson MancillaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 25Franco LeysO
- 16Mayer GilF61' oyundan çıktı 61. dk
- 7Jonathan PerlazaF68' oyundan çıktı 68. dk
- 18Joider MicoltaO61' oyuna girdi 61. dk
- 19Patrick PreciadoF61' oyuna girdi 61. dk
- 36Julián QuiñonesD
- 3Joyce OssaD69' oyuna girdi 69. dk
- 17John MéndezF68' oyuna girdi 68. dk
- 32Matías PisanoO
- 23Yeiler GóezO
- 29Santiago CórdobaF80' oyuna girdi 80. dk
- 13Luis MarquínezK
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Atletico Nacional 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-5). Deportivo Pasto son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Atletico Nacional 17, Deportivo Pasto 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mart 2026, Deportivo Pasto 1-2 Atletico Nacional.
- Sıralama
- 1. (40 p) – 3. (34 p)
- Form (son 5)
- MGGBG – MBMGG
- H2H (G-B-M)
- 17-4-2 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %59 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %56
- Korner ort. (maç)
- 8,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,12 – 5,15 – 9,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Atletico Nacional iç saha 17 maçta maç başına 2,41 gol attı, 0,47 gol yedi; Deportivo Pasto dış saha 16 maçta 1,31 attı, 1,81 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Atletico Nacional %59, Deportivo Pasto %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Nacional %47, Deportivo Pasto %56. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Nacional 8/17, Deportivo Pasto 4/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Atletico Nacional 5,6, Deportivo Pasto 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Atletico Nacional 2,6, Deportivo Pasto 4,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,15, 2 – 9,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,42.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
