Athletic Club MG 2-2 Londrina PR: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Athletic Club MG 2–2 Londrina PR (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 18–14, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %48–%52, korner 6–1.
Maç özeti
Athletic Club MG – Londrina PR maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: João Miguel 18', 89' (Athletic Club MG); João Vitor de Souza Martins 4' (pen.), 84' (pen.) (Londrina PR). xG: Athletic Club MG 1,4 – 2,2 Londrina PR.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Athletic Club MG: Alex · Londrina PR: Rogério Micale
Maç akışı
Athletic Club MG üstte · Londrina PR altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: João Vitor de Souza Martins (Londrina PR)
- 7' sarı kart: Caio César Rodrigues Souza (Londrina PR)
- 18' gol: João Miguel (Athletic Club MG)
- 45' oyuncu değişikliği: Jhan Pool Torres Cañete ↔ Felipe Negrucci Berdague (Athletic Club MG)
- 45' oyuncu değişikliği: Maswel Ananias Silva ↔ Otavio Bruno Dos Santos (Athletic Club MG)
- 45' oyuncu değişikliği: Joao Victor Broad Moreira Guimaraes ↔ Carlos Moisés de Lima (Athletic Club MG)
- 62' oyuncu değişikliği: Herbert Mateus Almeida De Oliveira ↔ Pablo Dyego (Londrina PR)
- 62' oyuncu değişikliği: Geovane Santana Meurer ↔ Thalis Henrique Cantanhede (Londrina PR)
- 63' oyuncu değişikliği: William Pottker ↔ Igor Ruan Sousa dos Santos (Londrina PR)
- 66' sarı kart: Jhonatan (Athletic Club MG)
- 74' oyuncu değişikliği: Victor Hugo de Faria Mota ↔ Joao Coni (Londrina PR)
- 79' oyuncu değişikliği: Kauan Gabriel Cordeiro Lindes ↔ Dixon Vera (Athletic Club MG)
- 80' oyuncu değişikliği: Heron ↔ Kevyn Lucas Ramos da Costa (Londrina PR)
- 80' oyuncu değişikliği: Enzo Henrique dos Santos ↔ José Carlos Cracco Neto (Athletic Club MG)
- 82' sarı kart: Carlos Moisés de Lima (Athletic Club MG)
- 84' gol: João Vitor de Souza Martins (Londrina PR)
- 89' gol: João Miguel (Athletic Club MG)
Maç olayları
- Athletic Club MGLondrina PR
- Gol João Miguel 2–2Asist: José Carlos Cracco Neto89'
- 84'Penaltı golü João Vitor de Souza Martins 1–2Penaltı
- Carlos Moisés de LimaSarı kart82'
- 80'Heron ↔ Kevyn Lucas Ramos da CostaOyuncu değişikliği
- Enzo Henrique dos Santos ↔ José Carlos Cracco NetoOyuncu değişikliği80'
- Kauan Gabriel Cordeiro Lindes ↔ Dixon VeraOyuncu değişikliği79'
- 74'Victor Hugo de Faria Mota ↔ Joao ConiOyuncu değişikliği
- JhonatanSarı kart66'
- 63'William Pottker ↔ Igor Ruan Sousa dos SantosOyuncu değişikliği
- 62'Herbert Mateus Almeida De Oliveira ↔ Pablo DyegoOyuncu değişikliği
- 62'Geovane Santana Meurer ↔ Thalis Henrique CantanhedeOyuncu değişikliği
- Jhan Pool Torres Cañete ↔ Felipe Negrucci BerdagueOyuncu değişikliği45'
- Maswel Ananias Silva ↔ Otavio Bruno Dos SantosOyuncu değişikliği45'
- Joao Victor Broad Moreira Guimaraes ↔ Carlos Moisés de LimaOyuncu değişikliği45'
- Gol João Miguel 1–1Asist: Kauan Rodrigues da Silva18'
- 7'Caio César Rodrigues SouzaSarı kart
- 4'Penaltı golü João Vitor de Souza Martins 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/36 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %39 14/36 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %31 11/36 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Beraberlik | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Mağlubiyet | %57 21/37 | %68 13/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (42 gol) | 1,28 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (41 gol) | 1,06 (19 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (45 gol) | 1,05 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (58 gol) | 1,84 (35 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %75 27/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %17 6/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %63 12/19 |
| 1,5 Üst | %76 28/37 | %84 16/19 |
| 2,5 Üst | %65 24/37 | %74 14/19 |
| 3,5 Üst | %32 12/37 | %26 5/19 |
| Gol yememe | %22 8/37 | %0 0/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %56 20/36 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %39 14/36 | %50 9/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %86 32/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %86 32/37 | %79 15/19 |
| 9,5 Üst | %76 28/37 | %58 11/19 |
| 10,5 Üst | %54 20/37 | %53 10/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 3,5 Üst | %75 27/36 | %72 13/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %44 8/18 |
| 5,5 Üst | %31 11/36 | %17 3/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %78 29/37 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %59 22/37 | %58 11/19 |
| 4,5 Üst | %41 15/37 | %47 9/19 |
| 5,5 Üst | %30 11/37 | %37 7/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %67 24/36 | %61 11/18 |
| 7,5 Üst | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %36 13/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %78 29/37 | %84 16/19 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %74 14/19 |
| 8,5 Üst | %41 15/37 | %42 8/19 |
| 9,5 Üst | %19 7/37 | %26 5/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Berabere | %53 19/36 | %50 9/18 |
| Geride | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %11 2/19 |
| Berabere | %35 13/37 | %21 4/19 |
| Geride | %49 18/37 | %68 13/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Athletic Club MG (36 maç)
Londrina PR (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Athletic Club MG (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 6 | 7 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Londrina PR (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 6 | 15 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 12 | 10 |
Kartlar
Athletic Club MG
Sarı 84 · Kırmızı 10 (36 maç · maç başı sarı 2,3)
Londrina PR
Sarı 89 · Kırmızı 4 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Athletic Club MG: iç saha, 18 maç · Londrina PR: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Athletic Club MG – Londrina PR ilk 11'ler
Athletic Club MG · 3-4-3
- 1Luan PolliK
- 3JhonatanD66' sarı kart 66. dk
- 4Lucas BeleziD
- 19J. TorresD45' oyundan çıktı 45. dk
- 22Diogo BatistaO
- 15JotaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16João MiguelO18' gol 18. dk89' gol 89. dk
- 23EnzoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 17KauanF18' asist 18. dk
- 11MaxF45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Kauan LindesF79' oyundan çıktı 79. dk
- 12TonyK
- 6ZecaD80' oyuna girdi 80. dk89' asist 89. dk
- 13YarlenF
- 20W. AponzaF
- 14Yago SantosO
- 5Felipe NegrucciO45' oyuna girdi 45. dk
- 21D. VeraF79' oyuna girdi 79. dk
- 2Douglas PeléD
- 8AssisO
- 9CarlinhosF45' oyuna girdi 45. dk82' sarı kart 82. dk
- 18Pedro OliveiraO
- 7BruninhoF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Alex
Londrina PR · 4-1-4-1
- 1LuanK
- 75Kauê LeonardoD
- 44Caio RodriguesD7' sarı kart 7. dk
- 4WallaceD
- 34HeronD80' oyundan çıktı 80. dk
- 5TárikO
- 7Victor HugoO74' oyundan çıktı 74. dk
- 38Geovane MeurerO62' oyundan çıktı 62. dk
- 22João VitorO4' gol 4. dk84' gol 84. dk
- 28HerbertO62' oyundan çıktı 62. dk
- 23William PottkerF63' oyundan çıktı 63. dk
- 96ThalisO62' oyuna girdi 62. dk
- 17João ConiF74' oyuna girdi 74. dk
- 30Mauricio KozlinskiK
- 9GilbertoF
- 13André Dhominique Queiroz Santiago da SilvaD
- 33KevynD80' oyuna girdi 80. dk
- 15Gabriel LacerdaD
- 19Cainã Santos Da SilvaO
- 99Igor BahiaF63' oyuna girdi 63. dk
- 11Pablo DyegoF62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Rogério Micale
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Athletic Club son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Londrina 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Athletic Club 3, Londrina 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Haziran 2026, Londrina 2-0 Athletic Club.
- Sıralama
- 15. (42 p) – 18. (28 p)
- Form (son 5)
- MMBBG – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 3-0-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %31 – %69
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %62
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 2,99 – 3,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Athletic Club iç saha 16 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,00 gol yedi; Londrina dış saha 16 maçta 1,06 attı, 1,69 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %31, konukta %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Athletic Club %50, Londrina %62. İlk yarıyı önde kapatma: Athletic Club 5/16, Londrina 2/16.
Korner ve kart
Maç başına korner: Athletic Club 5,2, Londrina 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Athletic Club 2,4, Londrina 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 2,99, 2 – 3,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,97. Karşılıklı Gol: Var 1,79, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 05:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
