← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 24 Ekim 2026 · 13:15 TSİ

Astur CF 0-0 CD Mosconia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Astur CF
0–0İY 0–0
CD Mosconia
Maç sonu

Astur CF 0–0 CD Mosconia (4 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Astur CF – CD Mosconia maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Astur CF
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%0 0/9%0 0/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%20 1/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%22 2/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Astur CF
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,25 (5 gol)
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Astur CF
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9%25 1/4
1,5 Üst%67 6/9%50 2/4
2,5 Üst%56 5/9%25 1/4
3,5 Üst%33 3/9%0 0/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%40 2/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%56 5/9%60 3/5
3,5 Üst%56 5/9%60 3/5
Gol yememe%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Astur CF
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%25 2/8%50 2/4
Geride%63 5/8%50 2/4
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%50 4/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%13 1/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Astur CF (8 maç)

1/101/X11/20X/10X/X2X/202/102/X22/23

CD Mosconia (8 maç)

1/131/X11/20X/11X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Astur CF (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 2
31-45 0 2
46-60 1 0
61-75 1 2
76-90 2 2

CD Mosconia (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 0
31-45 2 1
46-60 1 2
61-75 1 1
76-90 2 3

Kartlar

Astur CF

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Mosconia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Covadonga 9621 239 +1420 GMGGB
2Sporting Gijón II 9621 168 +820 BBGGM
3Caudal 9531 128 +418 BBBGG
4Lealtad 9522 134 +917 GGBGG
5Condal 9450 124 +817 BGBBB
6Gijón Industrial 10523 1611 +517 BGMGG
7Mosconia 9432 1513 +215 BBMGM
8San Martín 9432 1313 015 GGBGG
9Praviano 10424 2115 +614 BGMGM
10Siero 10406 1114 -312 GMMMM
11Colunga 9333 1521 -612 BBMMB
12Avilés Stadium 10325 813 -511 GBMBG
13Langreo 9234 811 -39 BMBGM
14Ceares 9225 1214 -28 MBMBG
15Llanes 9144 916 -77 BMBMG
16Astur 9054 915 -65 BBBBM
17L'Entregu 9126 517 -125 BMBMM
18Andes 9036 618 -123 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Covadonga 5410 152 +1313
2Sporting Gijón II 5311 94 +510
3Mosconia 4310 83 +510
4Caudal 4310 73 +410
5Siero 5302 84 +49
6Lealtad 5221 73 +48
7Condal 4220 30 +38
8Praviano 5212 117 +47
9Gijón Industrial 5212 66 07
10San Martín 4211 78 -17
11Ceares 5203 98 +16
12Llanes 5131 69 -36
13Avilés Stadium 5122 45 -15
14Colunga 4112 812 -44
15Langreo 5113 37 -44
16Andes 4022 59 -42
17Astur 4022 15 -42
18L'Entregu 5023 39 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Gijón Industrial 5311 105 +510
2Sporting Gijón II 4310 74 +310
3Condal 5230 94 +59
4Lealtad 4301 61 +59
5San Martín 5221 65 +18
6Caudal 5221 55 08
7Colunga 5221 79 -28
8Praviano 5212 108 +27
9Covadonga 4211 87 +17
10Avilés Stadium 5203 48 -46
11Langreo 4121 54 +15
12Mosconia 5122 710 -35
13Astur 5032 810 -23
14L'Entregu 4103 28 -63
15Siero 5104 310 -73
16Ceares 4022 36 -32
17Llanes 4013 37 -41
18Andes 5014 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,19X3,2721,58

Çifte şans

1X1,77121,16X21,08

Karşılıklı gol

Var1,83Yok1,58

2,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF - Group 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.