ASO Chlef 1-2 ES Setif: Maç Sonucu ve İstatistikleri
ASO Chlef 1–2 ES Setif (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
ASO Chlef – ES Setif maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Z. Motrani 45' (ASO Chlef); R. Benayad 3', I. Bouchagoura 73' (ES Setif).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
ASO Chlef üstte · ES Setif altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: R. Benayad (ES Setif)
- 36' sarı kart: M. Abboub (ASO Chlef)
- 43' sarı kart: C. Bekkouche (ASO Chlef)
- 45' gol: Z. Motrani (ASO Chlef)
- 52' sarı kart: C. Lakehal (ES Setif)
- 56' sarı kart: M. Abboub (ASO Chlef)
- 56' kırmızı kart: M. Abboub (ASO Chlef)
- 59' sarı kart: A. J. Yousef (ES Setif)
- 73' gol: I. Bouchagoura (ES Setif)
- 74' sarı kart: I. Bouchagoura (ES Setif)
Maç olayları
- ASO ChlefES Setif
- 74'I. BouchagouraSarı kart
- 73'Gol I. Bouchagoura 1–2
- 59'A. J. YousefSarı kart
- M. AbboubSarı kart56'
- M. AbboubKırmızı kart56'
- 52'C. LakehalSarı kart
- Gol Z. Motrani 1–1Asist: O. Benattia45'
- C. BekkoucheSarı kart43'
- M. AbboubSarı kart36'
- 3'Gol R. Benayad 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %50 4/8 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %40 2/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,88 (7 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (13 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (10 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (8 gol) | 0,67 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Berabere | %38 3/8 | %40 2/5 |
| Geride | %50 4/8 | %40 2/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/8 | %0 0/3 |
| Berabere | %88 7/8 | %100 3/3 |
| Geride | %13 1/8 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
ASO Chlef (8 maç)
ES Setif (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
ASO Chlef (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 0 | 2 |
ES Setif (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
ASO Chlef
Sarı 15 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 1,9)
ES Setif
Sarı 15 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
ASO Chlef son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta ES Setif 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: ASO Chlef 4, ES Setif 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, ASO Chlef 1-0 ES Setif.
- Sıralama
- 14. (4 p) – 12. (5 p)
- Form (son 5)
- BBBMM – MBBGM
- H2H (G-B-M)
- 4-4-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,21 – 2,61 – 2,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
ASO Chlef iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,50 gol yedi; ES Setif bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ASO Chlef %75, ES Setif %50. İlk yarıyı önde kapatma: ASO Chlef 1/4, ES Setif 0/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,21, 0 – 2,61, 2 – 2,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,26, Üst 2,55. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,42.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Cezayir · Ligue 1 puan durumu · Division-1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | JS Kabylie | 8 | +8 | 17 |
| 2 | CR Belouizdad | 7 | +5 | 17 |
| 3 | MC Alger | 6 | +8 | 16 |
| 4 | MB Rouisset | 9 | +3 | 15 |
| 5 | MC Oran | 8 | +3 | 15 |
| 6 | USM Alger | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Olympique Akbou | 8 | +3 | 12 |
| 8 | ES Setif | 8 | +2 | 9 |
| 9 | Témouchent | 8 | -3 | 9 |
| 10 | JS El Biar | 8 | 0 | 8 |
| 11 | Ben Aknoun | 7 | 0 | 8 |
| 12 | CS Constantine | 8 | -6 | 7 |
| 13 | Khenchela | 7 | -5 | 5 |
| 14 | ASO Chlef | 8 | -6 | 4 |
| 15 | JS Saoura | 7 | -7 | 3 |
| 16 | US Biskra | 8 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MC Alger | 4 | +7 | 12 |
| 2 | JS Kabylie | 4 | +6 | 12 |
| 3 | MB Rouisset | 4 | +4 | 10 |
| 4 | CR Belouizdad | 3 | +3 | 9 |
| 5 | MC Oran | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | +3 | 7 |
| 7 | USM Alger | 3 | +3 | 7 |
| 8 | CS Constantine | 4 | +3 | 6 |
| 9 | Témouchent | 5 | -1 | 6 |
| 10 | ES Setif | 5 | +2 | 5 |
| 11 | Khenchela | 4 | -1 | 5 |
| 12 | JS El Biar | 4 | +1 | 4 |
| 13 | ASO Chlef | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Ben Aknoun | 2 | 0 | 2 |
| 15 | JS Saoura | 2 | 0 | 2 |
| 16 | US Biskra | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 4 | +2 | 8 |
| 2 | USM Alger | 4 | +2 | 7 |
| 3 | MC Oran | 4 | 0 | 7 |
| 4 | Ben Aknoun | 5 | 0 | 6 |
| 5 | JS Kabylie | 4 | +2 | 5 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | 0 | 5 |
| 7 | MB Rouisset | 5 | -1 | 5 |
| 8 | MC Alger | 2 | +1 | 4 |
| 9 | ES Setif | 3 | 0 | 4 |
| 10 | JS El Biar | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Témouchent | 3 | -2 | 3 |
| 12 | US Biskra | 4 | -7 | 2 |
| 13 | ASO Chlef | 3 | -4 | 1 |
| 14 | JS Saoura | 5 | -7 | 1 |
| 15 | CS Constantine | 4 | -9 | 1 |
| 16 | Khenchela | 3 | -4 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 JS Kabylie 1–0 Js El Biar
- 22:00 MC Oran 0–0 Olympique Akbou
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
