← Maçlar
İtalya · Serie D · Grup D1 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

Asd Solbiatese Calcio 1911 4-0 Oltrepo FBC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Asd Solbiatese Calcio 1911
4–0İY 1–0
Oltrepo FBC
Maç sonu

Asd Solbiatese Calcio 1911 4–0 Oltrepo FBC (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Asd Solbiatese Calcio 1911 – Oltrepo FBC maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Asd Solbiatese Calcio 1911 üstte · Oltrepo FBC altta

01530İY607590 35' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)69' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)80' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)86' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)
  • 69' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)
  • 80' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)
  • 86' gol (Asd Solbiatese Calcio 1911)

Maç olayları

  1. Asd Solbiatese Calcio 1911Oltrepo FBC
  2. Gol 4–086'
  3. Gol 3–080'
  4. Gol 2–069'
  5. Gol 1–035'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Asd Solbiatese Calcio 1911
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%50 5/10%40 2/5
Mağlubiyet%20 2/10%20 1/5
Oltrepo FBC
Toplam (9)Dış saha (6)
Galibiyet%11 1/9%17 1/6
Beraberlik%22 2/9%17 1/6
Mağlubiyet%67 6/9%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Asd Solbiatese Calcio 1911
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)1,40 (7 gol)
Oltrepo FBC
Toplam (9)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,56 (5 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)2,50 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Asd Solbiatese Calcio 1911
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%60 3/5
1,5 Üst%60 6/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10%80 4/5
3,5 Üst%30 3/10%60 3/5
Gol yememe%50 5/10%40 2/5
Oltrepo FBC
Toplam (9)Dış saha (6)
KG Var%44 4/9%50 3/6
1,5 Üst%67 6/9%83 5/6
2,5 Üst%44 4/9%50 3/6
3,5 Üst%22 2/9%33 2/6
Gol yememe%22 2/9%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Asd Solbiatese Calcio 1911
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%56 5/9%20 1/5
Geride%22 2/9%40 2/5
Oltrepo FBC
Toplam (9)Dış saha (6)
Önde%11 1/9%17 1/6
Berabere%22 2/9%17 1/6
Geride%67 6/9%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Asd Solbiatese Calcio 1911 (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X3X/212/102/X12/21

Oltrepo FBC (9 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/212/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Asd Solbiatese Calcio 1911 (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 1
31-45 2 0
46-60 1 2
61-75 3 3
76-90 3 1

Oltrepo FBC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 4
31-45 1 5
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 0 4

Kartlar

Asd Solbiatese Calcio 1911

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Oltrepo FBC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Solbiatese 1 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-5). Son 5 maçta Oltrepò 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Solbiatese iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,75 gol yedi; Oltrepò dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Solbiatese %75, Oltrepò %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Solbiatese %75, Oltrepò %60. İlk yarıyı önde kapatma: Solbiatese 1/4, Oltrepò 1/5.

Sıralama
11. (11 p) – 17. (5 p)
Form (son 5)
BBGBB – BBBMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie D · Grup D puan durumu · Serie D: Group D

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pistoiese 9801 203 +1724 GGGGM
2Pro Patria 9621 146 +820 MBGGB
3Castellanzese 9612 176 +1119 GGGGB
4Lentigione 9531 149 +518 BGGBB
5Pro Sesto 9432 198 +1115 GBBBM
6Cittadella Vis Modena 9423 96 +314 MGMBG
7Sant'Angelo 9423 119 +214 MMMGG
8Città di Varese 9342 148 +613 BMGGB
9USD Casatese 9414 1314 -113 GMGMM
10Pavia 9252 107 +311 BMBMG
11Solbiatese 9252 710 -311 GBBGB
12Correggese 9324 813 -511 GGMMB
13Crema 9234 916 -79 MGBGB
14Varesina 9153 1013 -38 MBBBB
15Arconatese 9135 720 -136 BBMMG
16Coriano 9126 612 -65 BMMMM
17Oltrepò 9126 517 -125 MMMBB
18Pontedera 9117 723 -164 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Pistoiese 5500 120 +1215
2Castellanzese 5311 93 +610
3Pro Patria 5311 63 +310
4Pro Sesto 5212 137 +67
5Pavia 5140 64 +27
6Lentigione 4211 42 +27
7Cittadella Vis Modena 5212 33 07
8Crema 4202 89 -16
9USD Casatese 5203 810 -26
10Correggese 5203 510 -56
11Sant'Angelo 4121 43 +15
12Città di Varese 4121 33 05
13Varesina 4121 33 05
14Solbiatese 4121 57 -25
15Coriano 5023 47 -32
16Arconatese 4022 310 -72
17Oltrepò 4013 16 -51
18Pontedera 4013 310 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Lentigione 5320 107 +311
2Pro Patria 4310 83 +510
3Castellanzese 4301 83 +59
4Pistoiese 4301 83 +59
5Sant'Angelo 5302 76 +19
6Città di Varese 5221 115 +68
7Pro Sesto 4220 61 +58
8Cittadella Vis Modena 4211 63 +37
9USD Casatese 4211 54 +17
10Solbiatese 5131 23 -16
11Correggese 4121 33 05
12Pavia 4112 43 +14
13Arconatese 5113 410 -64
14Oltrepò 5113 411 -74
15Varesina 5032 710 -33
16Coriano 4103 25 -33
17Crema 5032 17 -63
18Pontedera 5104 413 -93

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Serie D · Grup D'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.