← Maçlar
İtalya · Serie D · Grup E1 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

Asd Calcio Flaminia 2-0 Tau Calcio Altopascio: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Asd Calcio Flaminia
2–0İY 0–0
Tau Calcio Altopascio
Maç sonu

Asd Calcio Flaminia 2–0 Tau Calcio Altopascio (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Asd Calcio Flaminia – Tau Calcio Altopascio maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Asd Calcio Flaminia üstte · Tau Calcio Altopascio altta

01530İY607590 46' gol (Asd Calcio Flaminia)90+4' gol (Asd Calcio Flaminia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 46' gol (Asd Calcio Flaminia)
  • 90+4' gol (Asd Calcio Flaminia)

Maç olayları

  1. Asd Calcio FlaminiaTau Calcio Altopascio
  2. Gol 2–090+4'
  3. Gol 1–046'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Asd Calcio Flaminia
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%40 4/10%50 3/6
Beraberlik%40 4/10%50 3/6
Mağlubiyet%20 2/10%0 0/6
Tau Calcio Altopascio
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%50 5/10%20 1/5
Beraberlik%10 1/10%0 0/5
Mağlubiyet%40 4/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Asd Calcio Flaminia
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)0,83 (5 gol)
Tau Calcio Altopascio
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)0,40 (2 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Asd Calcio Flaminia
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%60 6/10%67 4/6
1,5 Üst%80 8/10%100 6/6
2,5 Üst%30 3/10%33 2/6
3,5 Üst%20 2/10%17 1/6
Gol yememe%30 3/10%33 2/6
Tau Calcio Altopascio
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%20 1/5
1,5 Üst%80 8/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Asd Calcio Flaminia
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%67 6/9%80 4/5
Geride%11 1/9%0 0/5
Tau Calcio Altopascio
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%50 5/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%10 1/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Asd Calcio Flaminia (9 maç)

1/121/X01/20X/12X/X3X/212/102/X02/21

Tau Calcio Altopascio (10 maç)

1/141/X11/20X/11X/X0X/232/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Asd Calcio Flaminia (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 2
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 0 2
76-90 1 2

Tau Calcio Altopascio (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 5 2
46-60 0 5
61-75 3 3
76-90 2 6

Kartlar

Asd Calcio Flaminia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Tau Calcio Altopascio

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Flaminia son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tau Altopascio son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Gol istatistikleri

Flaminia iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Tau Altopascio dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Flaminia %80, Tau Altopascio %25. İlk yarıyı önde kapatma: Flaminia 1/4, Tau Altopascio 1/4.

Sıralama
11. (13 p) – 4. (16 p)
Form (son 5)
BBMMB – GMBGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %25
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie D · Grup E puan durumu · Serie D: Group E

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Prato 9540 136 +719 GBGBB
2Gavorrano 9450 126 +617 GBBBB
3Robur Siena 9513 1610 +616 MGGMG
4Tau Altopascio 9513 1315 -216 GGBMG
5Seravezza 9432 166 +1015 GMGBB
6Ternana 9432 148 +615 BGBGG
7Scandicci 9432 1510 +515 BGBMG
8Lucchese 9432 1916 +315 GGBMB
9Terranuova Traiana 9342 1411 +313 MBBGB
10Montevarchi Calcio 9414 1312 +113 GMMGG
11Flaminia 9342 1112 -113 GBMBB
12San Donato Tavarnelle 9324 1012 -211 MBMGM
13Mezzolara 9171 810 -210 BBBBB
14Rondinella 9234 611 -59 MGGBM
15Sasso Marconi Zola 9225 1115 -48 MMBGM
16Grassina 9135 815 -76 BMBGM
17Ghivizzano Borgo Mozzano 9036 717 -103 MMBMB
18Progresso 9108 418 -143 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Tau Altopascio 5410 117 +413
2Robur Siena 4400 91 +812
3Seravezza 5320 112 +911
4Lucchese 5320 136 +711
5Gavorrano 5320 73 +411
6Prato 5320 73 +411
7Ternana 4310 103 +710
8Montevarchi Calcio 4301 72 +59
9Scandicci 5230 95 +49
10Flaminia 5230 85 +39
11Terranuova Traiana 5221 95 +48
12Mezzolara 5140 54 +17
13San Donato Tavarnelle 4211 44 07
14Rondinella 4121 34 -15
15Sasso Marconi Zola 4103 36 -33
16Grassina 4103 610 -43
17Progresso 4103 26 -43
18Ghivizzano Borgo Mozzano 4013 28 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Prato 4220 63 +38
2Gavorrano 4130 53 +26
3Scandicci 4202 65 +16
4Sasso Marconi Zola 5122 89 -15
5Terranuova Traiana 4121 56 -15
6Ternana 5122 45 -15
7Seravezza 4112 54 +14
8Robur Siena 5113 79 -24
9San Donato Tavarnelle 5113 68 -24
10Lucchese 4112 610 -44
11Montevarchi Calcio 5113 610 -44
12Flaminia 4112 37 -44
13Rondinella 5113 37 -44
14Mezzolara 4031 36 -33
15Grassina 5032 25 -33
16Tau Altopascio 4103 28 -63
17Ghivizzano Borgo Mozzano 5023 59 -42
18Progresso 5005 212 -100

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Serie D · Grup E'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.