AS Khroub 2-1 JSM Skikda: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AS Khroub 2–1 JSM Skikda (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
AS Khroub – JSM Skikda maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
AS Khroub üstte · JSM Skikda altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol (JSM Skikda)
- 20' gol (AS Khroub)
- 45+1' gol (AS Khroub)
- 80' kırmızı kart (AS Khroub)
- 88' kırmızı kart (JSM Skikda)
- 89' kırmızı kart (AS Khroub)
Maç olayları
- AS KhroubJSM Skikda
- Kırmızı kart89'
- 88'Kırmızı kart
- Kırmızı kart80'
- Gol 2–145+1'
- Gol 1–120'
- 18'Gol 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %0 0/8 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %100 3/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (6 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (9 gol) | 2,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %60 3/5 |
| Berabere | %63 5/8 | %40 2/5 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %0 0/3 |
| Berabere | %13 1/8 | %0 0/3 |
| Geride | %50 4/8 | %100 3/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AS Khroub (8 maç)
JSM Skikda (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AS Khroub (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
JSM Skikda (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
AS Khroub
Sarı 0 · Kırmızı 2 (2 maç · maç başı sarı 0,0)
JSM Skikda
Sarı 0 · Kırmızı 1 (2 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Khroub 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta JSM Skikda 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Khroub 2, JSM Skikda 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Nisan 2023, Khroub 4-0 JSM Skikda.
- Sıralama
- 11. (6 p) – 4. (9 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,85 – 2,61 – 3,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Khroub bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 0,60 gol yedi; JSM Skikda bu sezon 4 maçta 1,25 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Khroub %20, JSM Skikda %25. İlk yarıyı önde kapatma: Khroub 2/5, JSM Skikda 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,85, 0 – 2,61, 2 – 3,82. Karşılıklı Gol: Var 2,24, Yok 1,35.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %22; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Cezayir · Ligue 2 puan durumu · East
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSP Batna | 9 | +5 | 17 |
| 2 | Azazga | 9 | +3 | 17 |
| 3 | USM Annaba | 9 | +6 | 15 |
| 4 | JSM Skikda | 8 | +3 | 15 |
| 5 | MO Bejaia | 8 | +4 | 14 |
| 6 | NC Magra | 9 | +1 | 14 |
| 7 | MO Constantine | 9 | -1 | 13 |
| 8 | Khroub | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Paradou AC | 8 | +3 | 11 |
| 10 | CA Batna | 9 | +1 | 11 |
| 11 | Nrb Beni Oulbene | 9 | -2 | 11 |
| 12 | US Chaouia | 9 | -4 | 11 |
| 13 | Teleghma | 9 | -2 | 9 |
| 14 | IRB Nezla | 8 | -5 | 7 |
| 15 | JS Jijel | 8 | -5 | 6 |
| 16 | CR Béni Thour | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | JSM Skikda | 5 | +6 | 15 |
| 2 | Azazga | 4 | +6 | 12 |
| 3 | USM Annaba | 5 | +7 | 11 |
| 4 | US Chaouia | 5 | +3 | 11 |
| 5 | MSP Batna | 4 | +5 | 10 |
| 6 | NC Magra | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Nrb Beni Oulbene | 4 | +4 | 10 |
| 8 | Paradou AC | 3 | +6 | 9 |
| 9 | MO Constantine | 4 | +2 | 9 |
| 10 | MO Bejaia | 4 | +3 | 8 |
| 11 | CA Batna | 5 | +2 | 8 |
| 12 | Teleghma | 5 | +1 | 8 |
| 13 | Khroub | 5 | +1 | 8 |
| 14 | IRB Nezla | 4 | +2 | 7 |
| 15 | CR Béni Thour | 4 | -1 | 6 |
| 16 | JS Jijel | 4 | 0 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSP Batna | 5 | 0 | 7 |
| 2 | MO Bejaia | 4 | +1 | 6 |
| 3 | Azazga | 5 | -3 | 5 |
| 4 | USM Annaba | 4 | -1 | 4 |
| 5 | Khroub | 4 | -1 | 4 |
| 6 | MO Constantine | 5 | -3 | 4 |
| 7 | NC Magra | 5 | -4 | 4 |
| 8 | CA Batna | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Paradou AC | 5 | -3 | 2 |
| 10 | Teleghma | 4 | -3 | 1 |
| 11 | JS Jijel | 4 | -5 | 1 |
| 12 | Nrb Beni Oulbene | 5 | -6 | 1 |
| 13 | JSM Skikda | 3 | -3 | 0 |
| 14 | CR Béni Thour | 4 | -6 | 0 |
| 15 | IRB Nezla | 4 | -7 | 0 |
| 16 | US Chaouia | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Rc Kouba 0–0 ASM Oran
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
