← Maçlar
İtalya · Serie B · 6. hafta9 Ekim 2026 · 21:30 TSİ

AS Avellino 1912 4-1 Sampdoria: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AS Avellino 1912
4–1İY 4–1
Sampdoria
Maç sonu

AS Avellino 1912 4–1 Sampdoria (9 Ekim 2026). İlk yarı 4–1.

Maç özeti

AS Avellino 1912 – Sampdoria maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 4-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%36 4/11%50 3/6
Beraberlik%36 4/11%17 1/6
Mağlubiyet%27 3/11%33 2/6
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
Galibiyet%20 2/10%0 0/6
Beraberlik%20 2/10%33 2/6
Mağlubiyet%60 6/10%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,45 (16 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,15 yüksek1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,00 (11 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük0,83 (5 gol)
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,49 yüksek2,17 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%50 3/6
1,5 Üst%82 9/11%83 5/6
2,5 Üst%36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük%50 3/6
3,5 Üst%18 2/11%17 1/6
Gol yememe%27 3/11%33 2/6
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
KG Var%70 7/10ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%100 10/10%100 6/6
2,5 Üst%50 5/10ligde 9.–10. · lig ortalamasında%33 2/6
3,5 Üst%20 2/10%33 2/6
Gol yememe%10 1/10%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,38,8
7,5 Üst%55 6/11%50 3/6
8,5 Üst%55 6/11%50 3/6
9,5 Üst%45 5/11%33 2/6
10,5 Üst%45 5/11%33 2/6
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,2
7,5 Üst%60 6/10%50 3/6
8,5 Üst%60 6/10%50 3/6
9,5 Üst%40 4/10%50 3/6
10,5 Üst%30 3/10%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
Maç başı kart3,93,7
2,5 Üst%73 8/11%67 4/6
3,5 Üst%64 7/11%50 3/6
4,5 Üst%45 5/11%33 2/6
5,5 Üst%9 1/11%17 1/6
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
Maç başı kart4,64,0
2,5 Üst%100 10/10%100 6/6
3,5 Üst%70 7/10%50 3/6
4,5 Üst%50 5/10%50 3/6
5,5 Üst%20 2/10%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,78,0
6,5 Üst%91 10/11%83 5/6
7,5 Üst%64 7/11%50 3/6
8,5 Üst%55 6/11%33 2/6
9,5 Üst%36 4/11%17 1/6
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,68,7
6,5 Üst%80 8/10%83 5/6
7,5 Üst%50 5/10%50 3/6
8,5 Üst%50 5/10%50 3/6
9,5 Üst%50 5/10%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AS Avellino 1912
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%55 6/11%67 4/6
Berabere%27 3/11%17 1/6
Geride%18 2/11%17 1/6
Sampdoria
Toplam (10)Dış saha (6)
Önde%30 3/10%17 1/6
Berabere%30 3/10%33 2/6
Geride%40 4/10%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AS Avellino 1912 (11 maç)

1/141/X01/22X/10X/X3X/202/102/X12/21

Sampdoria (10 maç)

1/111/X11/21X/10X/X0X/232/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AS Avellino 1912 (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 5 3
31-45 0 0
46-60 3 3
61-75 2 1
76-90 1 1

Sampdoria (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 4
31-45 2 1
46-60 0 2
61-75 1 2
76-90 1 3

Kartlar

AS Avellino 1912

Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Sampdoria

Sarı 21 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

AS Avellino 1912: iç saha, 6 maç · Sampdoria: dış saha, 6 maç

AS Avellino 1912Sampdoria
%50,3Topa sahip olma%46,5
1,75Beklenen gol (xG)1,06
15,2Toplam şut14,0
5,5İsabetli şut4,7
10,7Ceza sahası içi şut8,3
4,8Korner6,2
453Pas418
%84Pas isabeti%83
1,7Kurtarış2,0
9,8Faul11,8
0,8Ofsayt1,7
2,0Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,97Rakibin xG'si1,51
12,5Rakibin şutu10,5
2,5Rakibin isabetli şutu4,0
4,0Rakibin korneri3,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Palermo 11830 2513 +1227 GGBGB
2Ascoli 11551 177 +1020 BGGBB
3Modena 10622 1810 +820 GMGGB
4Mantova 11542 1511 +419 MGMBB
5Avellino 11443 1611 +516 BMBGB
6Benevento 11443 1511 +416 BGBMB
7Hellas Verona 11443 1913 +616 BBGGB
8Pisa 11443 2017 +316 GBBMB
9Padova 11434 1213 -115 MGGBB
10Cesena 11362 1214 -215 BMGBG
11Sudtirol 11362 1312 +115 MBMBB
12Juve Stabia 11443 1211 +112 GGMBG
13Cremonese 10334 1011 -112 BMMGG
14Arezzo 11326 920 -1111 GMMBM
15Virtus Entella 10244 1112 -110 BGMBM
16Carrarese 10316 913 -410 GGMGM
17Vicenza Virtus 10235 1320 -79 MBGMM
18Empoli 11236 1219 -79 BMMBB
19Sampdoria 10226 1018 -88 MMBMG
20Catanzaro 11137 1123 -126 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 5500 114 +715
2Ascoli 6330 94 +512
3Hellas Verona 6321 146 +811
4Avellino 6312 115 +610
5Modena 5311 95 +410
6Benevento 7241 118 +310
7Sudtirol 6240 63 +310
8Cesena 6240 86 +210
9Mantova 6222 77 08
10Padova 6222 77 08
11Pisa 6222 1112 -18
12Cremonese 5212 55 07
13Juve Stabia 5212 55 07
14Sampdoria 4202 65 +16
15Carrarese 5203 56 -16
16Vicenza Virtus 4112 58 -34
17Empoli 5113 59 -44
18Catanzaro 4112 410 -64
19Virtus Entella 5032 57 -23
20Arezzo 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 6330 149 +512
2Mantova 5320 84 +411
3Modena 5311 95 +410
4Juve Stabia 6231 76 +19
5Arezzo 6303 610 -49
6Ascoli 5221 83 +58
7Pisa 5221 95 +48
8Virtus Entella 5212 65 +17
9Padova 5212 56 -17
10Benevento 4202 43 +16
11Avellino 5131 56 -16
12Cremonese 5122 56 -15
13Sudtirol 5122 79 -25
14Hellas Verona 5122 57 -25
15Empoli 6123 710 -35
16Vicenza Virtus 6123 812 -45
17Cesena 5122 48 -45
18Carrarese 5113 47 -34
19Catanzaro 7025 713 -62
20Sampdoria 6024 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,51X3,0522,47

Çifte şans

1X1,37121,25X21,36

Karşılıklı gol

Var1,63Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt3,28Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,70Üst1,84

3,5 Alt / Üst

Alt1,22Üst3,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.