← Maçlar
Meksika · Liga Premier Serie A1 Kasım 2026 · 01:00 TSİ

Artesanos Metepec FC 4-0 Saltillo Soccer FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Artesanos Metepec FC
4–0İY 0–0
Saltillo Soccer FC
Maç sonu

Artesanos Metepec FC 4–0 Saltillo Soccer FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Artesanos Metepec FC – Saltillo Soccer FC maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Artesanos Metepec FC üstte · Saltillo Soccer FC altta

01530İY607590 56' gol (Artesanos Metepec FC)62' gol (Artesanos Metepec FC)67' gol (Artesanos Metepec FC)68' gol (Artesanos Metepec FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 56' gol (Artesanos Metepec FC)
  • 62' gol (Artesanos Metepec FC)
  • 67' gol (Artesanos Metepec FC)
  • 68' gol (Artesanos Metepec FC)

Maç olayları

  1. Artesanos Metepec FCSaltillo Soccer FC
  2. Gol 4–068'
  3. Gol 3–067'
  4. Gol 2–062'
  5. Gol 1–056'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Artesanos Metepec FC
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%70 7/10%80 4/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
Saltillo Soccer FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%22 2/9%20 1/5
Beraberlik%11 1/9%0 0/5
Mağlubiyet%67 6/9%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Artesanos Metepec FC
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,10 (21 gol)2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç0,70 (7 gol)0,20 (1 gol)
Saltillo Soccer FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,67 (24 gol)3,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Artesanos Metepec FC
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%20 1/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%50 5/10%80 4/5
Saltillo Soccer FC
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%89 8/9%100 5/5
3,5 Üst%67 6/9%60 3/5
Gol yememe%11 1/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Artesanos Metepec FC
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%80 4/5
Geride%20 2/10%0 0/5
Saltillo Soccer FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%11 1/9%0 0/5
Berabere%67 6/9%80 4/5
Geride%22 2/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Artesanos Metepec FC (10 maç)

1/141/X01/20X/13X/X1X/202/102/X12/21

Saltillo Soccer FC (9 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/242/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Artesanos Metepec FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 1
31-45 1 2
46-60 5 1
61-75 5 0
76-90 5 2

Saltillo Soccer FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 1
31-45 1 3
46-60 1 1
61-75 1 4
76-90 2 3

Kartlar

Artesanos Metepec FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Saltillo Soccer FC

Sarı 0 · Kırmızı 2 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:00 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Artesanos Metepec 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Atlético Saltillo son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Artesanos Metepec iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,25 gol yedi; Atlético Saltillo dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Artesanos Metepec %25, Atlético Saltillo %75. İlk yarıyı önde kapatma: Artesanos Metepec 1/4, Atlético Saltillo 0/4.

Sıralama
3. (21 p) – 8. (8 p)
Form (son 5)
MBBGG – MMMBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Meksika · Liga Premier Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1La Tribu de Cd. Juarez 9603 2210 +1219 GMMGG
2Mineros de Fresnillo 9531 165 +1119 MGGBG
3Acatlan 9612 2015 +519 GGMGG
4FC Santiago 9513 207 +1317 MBGGG
5Vaqueros Reynosa 9513 1514 +116 GGGMM
6Correcaminos UAT II 9423 1211 +115 GGGGM
7Guerreros 8323 1213 -112 MGBBG
8Atlético Saltillo 8305 1220 -88 MGMMM
9Real Apodaca 9216 1019 -96 MMMMG
10Héroes de Zaci 8017 323 -202 MMMMM
1Dragones de Oaxaca 9621 258 +1722 MGGBG
2Acambaro 9612 2910 +1921 MMGGG
3Artesanos Metepec 9621 177 +1021 GGBBM
4Delfines Coatzacoalcos 9432 1210 +215 GBBGG
5Halcones Negros 9414 2114 +714 GGGMM
6Guerreros del Pacifico 9315 1517 -214 BMMGM
7Calor de San Pedro 9315 1823 -512 GGMMM
8Real Refineros 9315 1422 -89 MMMGM
9Ciervos 9207 1130 -195 GMMGM
10Cañoneros Marina 8008 329 -260 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dragones de Oaxaca 5500 194 +1515
2La Tribu de Cd. Juarez 6501 164 +1215
3Mineros de Fresnillo 6420 111 +1014
4FC Santiago 5410 183 +1513
5Acatlan 5401 158 +712
6Artesanos Metepec 4310 81 +710
7Vaqueros Reynosa 6312 88 010
8Guerreros 4301 106 +49
9Correcaminos UAT II 5221 74 +38
10Acambaro 4211 166 +107
11Halcones Negros 4211 106 +47
12Calor de San Pedro 4202 108 +26
13Real Apodaca 5203 89 -16
14Atlético Saltillo 4202 79 -26
15Guerreros del Pacifico 3111 21 +14
16Delfines Coatzacoalcos 4112 78 -14
17Real Refineros 5113 911 -24
18Ciervos 4103 311 -83
19Héroes de Zaci 1001 01 -10
20Cañoneros Marina 4004 212 -100
#TakımOGBMAYAVP
1Acambaro 5401 134 +912
2Delfines Coatzacoalcos 5320 52 +311
3Artesanos Metepec 5311 96 +310
4Acatlan 4211 57 -27
5Halcones Negros 5203 118 +36
6Vaqueros Reynosa 3201 76 +16
7Correcaminos UAT II 4202 57 -26
8Guerreros del Pacifico 6204 1316 -36
9Real Refineros 4202 511 -66
10Dragones de Oaxaca 4121 64 +25
11Mineros de Fresnillo 3111 54 +14
12Calor de San Pedro 5113 815 -74
13La Tribu de Cd. Juarez 3102 66 03
14FC Santiago 4103 24 -23
15Atlético Saltillo 4103 511 -63
16Ciervos 5104 819 -113
17Guerreros 4022 27 -52
18Real Apodaca 4013 210 -81
19Héroes de Zaci 7016 322 -191
20Cañoneros Marina 4004 117 -160

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 21:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Liga Premier Serie A'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.