← Maçlar
Endonezya · Liga 1 · 7. hafta25 Ekim 2026 · 11:30 TSİ

Arema FC 4-0 Dewa United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Arema FC
4–0İY 1–0
Dewa United
Maç sonu

Arema FC 4–0 Dewa United (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Arema FC – Dewa United maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Careca 30', 52', Samuel Otusanya 65', J. Guevara 90+5' (Arema FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Arema FC üstte · Dewa United altta

01530İY607590 30' gol: Careca (Arema FC)38' oyuncu değişikliği: Johnathan ↔ A. Buffon (Dewa United)↔46' oyuncu değişikliği: E. Vikri ↔ Pedro (Dewa United)↔45+3' sarı kart: A. Maulana (Arema FC)52' gol: Careca (Arema FC)61' oyuncu değişikliği: A. Ballah ↔ E. Febriansyah (Dewa United)↔61' oyuncu değişikliği: Jean Mangabeira ↔ A. Messidoro (Dewa United)↔63' oyuncu değişikliği: Matheus Blade ↔ Samuel Otusanya (Arema FC)↔65' gol: Samuel Otusanya (Arema FC)67' sarı kart: Diego Landis (Arema FC)70' oyuncu değişikliği: L. Guntara ↔ A. Farisi (Arema FC)↔84' sarı kart: S. Trisna (Arema FC)86' oyuncu değişikliği: Betinho ↔ J. Guevara (Arema FC)↔86' oyuncu değişikliği: Careca ↔ Gustavo Franca (Arema FC)↔86' oyuncu değişikliği: MV ↔ M. Zijlstra (Arema FC)↔90+1' sarı kart: N. Kuipers (Dewa United)90+5' gol: J. Guevara (Arema FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 30' gol: Careca (Arema FC)
  • 38' oyuncu değişikliği: Johnathan ↔ A. Buffon (Dewa United)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Vikri ↔ Pedro (Dewa United)
  • 45+3' sarı kart: A. Maulana (Arema FC)
  • 52' gol: Careca (Arema FC)
  • 61' oyuncu değişikliği: A. Ballah ↔ E. Febriansyah (Dewa United)
  • 61' oyuncu değişikliği: Jean Mangabeira ↔ A. Messidoro (Dewa United)
  • 63' oyuncu değişikliği: Matheus Blade ↔ Samuel Otusanya (Arema FC)
  • 65' gol: Samuel Otusanya (Arema FC)
  • 67' sarı kart: Diego Landis (Arema FC)
  • 70' oyuncu değişikliği: L. Guntara ↔ A. Farisi (Arema FC)
  • 84' sarı kart: S. Trisna (Arema FC)
  • 86' oyuncu değişikliği: Betinho ↔ J. Guevara (Arema FC)
  • 86' oyuncu değişikliği: Careca ↔ Gustavo Franca (Arema FC)
  • 86' oyuncu değişikliği: MV ↔ M. Zijlstra (Arema FC)
  • 90+1' sarı kart: N. Kuipers (Dewa United)
  • 90+5' gol: J. Guevara (Arema FC)

Maç olayları

  1. Arema FCDewa United
  2. Gol J. Guevara 4–0Asist: Gustavo Franca90+5'
  3. 90+1'N. KuipersSarı kart
  4. Betinho ↔ J. GuevaraOyuncu değişikliği86'
  5. Careca ↔ Gustavo FrancaOyuncu değişikliği86'
  6. MV ↔ M. ZijlstraOyuncu değişikliği86'
  7. S. TrisnaSarı kart84'
  8. L. Guntara ↔ A. FarisiOyuncu değişikliği70'
  9. Diego LandisSarı kart67'
  10. Gol Samuel Otusanya 3–0Asist: MV65'
  11. Matheus Blade ↔ Samuel OtusanyaOyuncu değişikliği63'
  12. 61'A. Ballah ↔ E. FebriansyahOyuncu değişikliği
  13. 61'Jean Mangabeira ↔ A. MessidoroOyuncu değişikliği
  14. Gol Careca 2–0Asist: A. Maulana52'
  15. 46'E. Vikri ↔ PedroOyuncu değişikliği
  16. A. MaulanaSarı kart45+3'
  17. 38'Johnathan ↔ A. BuffonOyuncu değişikliği
  18. Gol Careca 1–0Asist: Gabriel Silva30'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Arema FC
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%22 2/9%40 2/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%44 4/9%20 1/5
Dewa United
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%67 6/9%60 3/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%11 1/9%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Arema FC
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,89 (17 gol)2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç2,22 (20 gol)1,20 (6 gol)
Dewa United
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,78 (16 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Arema FC
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%89 8/9%80 4/5
3,5 Üst%78 7/9%80 4/5
Gol yememe%22 2/9%40 2/5
Dewa United
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%78 7/9%80 4/5
3,5 Üst%44 4/9%60 3/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Arema FC
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%40 2/5
Berabere%11 1/9%20 1/5
Geride%56 5/9%40 2/5
Dewa United
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%44 4/9%80 4/5
Berabere%33 3/9%0 0/5
Geride%22 2/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Arema FC (9 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/202/102/X12/24

Dewa United (9 maç)

1/131/X11/20X/13X/X0X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Arema FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 0
31-45 2 9
46-60 2 0
61-75 3 3
76-90 4 5

Dewa United (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 2
31-45 3 1
46-60 2 4
61-75 0 3
76-90 7 1

Kartlar

Arema FC

Sarı 15 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,7)

Dewa United

Sarı 19 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Arema FC son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dewa United için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 11, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Arema FC 2, Dewa United 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Ocak 2026, Dewa United 2-0 Arema FC.

Sıralama
12. (6 p) – 2. (14 p)
Form (son 5)
MMBBB – GBGGB
H2H (G-B-M)
2-2-4 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
iddaa MS 1-0-2
3,24 – 3,35 – 1,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Arema FC bu sezon 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,33 gol yedi; Dewa United bu sezon 6 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arema FC %83, Dewa United %67. İlk yarıyı önde kapatma: Arema FC 2/6, Dewa United 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,24, 0 – 3,35, 2 – 1,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Endonezya · Liga 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Persija 9702 198 +1121 MGGMG
2Dewa United 9621 1612 +420 BGMGG
3Persepam Madura Utd 9612 1610 +619 BGMGG
4Bali United 8512 239 +1416 GMGBG
5Persib Bandung 8512 158 +716 BGMGG
6Persita 8431 1711 +615 GGBGM
7Persebaya Surabaya 9342 108 +213 BMGBM
8Bhayangkara FC 8251 1110 +111 BBGBM
9Garudayaksa 9324 1216 -411 GMMGG
10Java United 8332 1210 +210 GGBBG
11Persik Kediri 8314 911 -210 GMGMM
12Pusamania Borneo 8314 810 -210 GMGMB
13PSM Makassar 9243 1014 -410 GGBMB
14Arema FC 9234 1720 -39 MMGMM
15Isenmulang Kalteng 9225 416 -126 GBBMG
16PSIM Yogyakarta 9126 614 -85 MMBGM
17PSS Sleman 8116 1116 -54 GBMMM
18Persijap 9027 518 -132 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Persija 5500 113 +815
2Persepam Madura Utd 5410 114 +713
3Bali United 4400 173 +1412
4Persib Bandung 4310 103 +710
5Dewa United 4310 84 +410
6Java United 4310 84 +410
7Persita 5311 97 +210
8Persebaya Surabaya 5230 85 +39
9Arema FC 5221 126 +68
10Bhayangkara FC 4220 41 +38
11Garudayaksa 4202 76 +16
12Persik Kediri 4202 57 -26
13PSM Makassar 4121 66 05
14Pusamania Borneo 4112 35 -24
15PSIM Yogyakarta 5113 510 -54
16PSS Sleman 3102 55 03
17Isenmulang Kalteng 3021 12 -12
18Persijap 5014 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Dewa United 5311 88 010
2Persija 4202 85 +36
3Persib Bandung 4202 55 06
4Pusamania Borneo 4202 55 06
5Persepam Madura Utd 4202 56 -16
6Isenmulang Kalteng 6204 314 -116
7Persita 3120 84 +45
8PSM Makassar 5122 48 -45
9Garudayaksa 5122 510 -55
10Bali United 4112 66 04
11Persik Kediri 4112 44 04
12Persebaya Surabaya 4112 23 -14
13Bhayangkara FC 4031 79 -23
14Java United 4022 46 -22
15PSIM Yogyakarta 4013 14 -31
16PSS Sleman 5014 611 -51
17Arema FC 4013 514 -91
18Persijap 4013 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,24X3,3521,73

Çifte şans

1X1,60121,14X21,15

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt1,92Üst1,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.