Aps Bomet FC 3-0 3K FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Aps Bomet FC 3–0 3K FC (28 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Aps Bomet FC – 3K FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: R. Kipkemoi 10', B. Bunyaga 29', B. Mwangemi 75' (Aps Bomet FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Aps Bomet FC üstte · 3K FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: R. Kipkemoi (Aps Bomet FC)
- 29' gol: B. Bunyaga (Aps Bomet FC)
- 75' gol: B. Mwangemi (Aps Bomet FC)
Maç olayları
- Aps Bomet FC3K FC
- Gol B. Mwangemi 3–075'
- Gol B. Bunyaga 2–029'
- Gol R. Kipkemoi 1–010'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (4 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (7 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %17 1/6 | %0 0/3 |
| 1,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %17 1/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Geride | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Geride | %50 3/6 | %67 2/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Aps Bomet FC (6 maç)
3K FC (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Aps Bomet FC (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 0 | 2 |
3K FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
Aps Bomet FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)
3K FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:15 TSİ itibarıyla · ligde 47 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 3 maçta APS Bomet 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 1-2). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. 3K için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 9, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: APS Bomet 1, 3K 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 20 Nisan 2025, APS Bomet 3-2 3K.
- Form (son 5)
- BMB – GBBBG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 2,64 – 2,42 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
APS Bomet bu sezon 3 maçta maç başına 0,33 gol attı, 0,67 gol yedi; 3K bu sezon 3 maçta 1,67 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: APS Bomet %33, 3K %100. İlk yarıyı önde kapatma: APS Bomet 1/3, 3K 1/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,64, 0 – 2,42, 2 – 2,55. Karşılıklı Gol: Var 1,96, Yok 1,48.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 16:15 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kenya · FKF Premier League puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GOR Mahia | 4 | +5 | 12 |
| 2 | KCB | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Murang'a SEAL | 4 | +2 | 6 |
| 4 | APS Bomet | 4 | +2 | 5 |
| 5 | Mara Sugar | 3 | +1 | 5 |
| 6 | AFC Leopards | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Shabana | 3 | +1 | 5 |
| 8 | 3K | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Homeboyz | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Posta Rangers FC | 4 | -4 | 4 |
| 11 | Tusker | 1 | +2 | 3 |
| 12 | Nairobi United | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Bandari | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Migori Youth | 2 | 0 | 2 |
| 15 | Kenya Police | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Mathare United | 3 | -1 | 2 |
| 17 | Ulinzi Stars | 3 | -2 | 2 |
| 18 | Mombasa Elite | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Murang'a SEAL | 2 | +5 | 6 |
| 2 | GOR Mahia | 2 | +3 | 6 |
| 3 | KCB | 2 | +3 | 6 |
| 4 | 3K | 2 | +1 | 4 |
| 5 | APS Bomet | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Mara Sugar | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Posta Rangers FC | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Nairobi United | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Bandari | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Migori Youth | 2 | 0 | 2 |
| 11 | AFC Leopards | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Mathare United | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Shabana | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Homeboyz | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Mombasa Elite | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ulinzi Stars | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Tusker | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Kenya Police | 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GOR Mahia | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Shabana | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Tusker | 1 | +2 | 3 |
| 4 | AFC Leopards | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Homeboyz | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Mara Sugar | 2 | 0 | 2 |
| 7 | APS Bomet | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Kenya Police | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Ulinzi Stars | 1 | 0 | 1 |
| 10 | KCB | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Nairobi United | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Bandari | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Mathare United | 2 | -1 | 1 |
| 14 | 3K | 2 | -3 | 1 |
| 15 | Posta Rangers FC | 2 | -4 | 1 |
| 16 | Migori Youth | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Murang'a SEAL | 2 | -3 | 0 |
| 18 | Mombasa Elite | 2 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:24 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün FKF Premier League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
