APO Levadeiakos FC 0-0 Volos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
APO Levadeiakos FC 0–0 Volos (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–4, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %68–%32, korner 9–2.
Maç özeti
APO Levadeiakos FC – Volos maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: APO Levadeiakos FC 1,3 – 0,5 Volos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- APO Levadeiakos FC: I. Charalambous · Volos: K. Bratsos
Maç akışı
APO Levadeiakos FC üstte · Volos altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Maximiliano Comba (Volos)
- 17' sarı kart: Mohamed Ndiaye (APO Levadeiakos FC)
- 28' kırmızı kart: Keidi Bare (Volos)
- 32' sarı kart: Jonathan Panzo (APO Levadeiakos FC)
- 38' oyuncu değişikliği: Jan Hurtado ↔ Vasileios Grosdis (Volos)
- 45' oyuncu değişikliği: Dimitrios Emmanouilidis ↔ Ognjen Ožegović (APO Levadeiakos FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Mohamed Ndiaye ↔ Mohamed Elneny (APO Levadeiakos FC)
- 56' oyuncu değişikliği: Alexandru Grigoraş Pantea ↔ Marios Vichos (APO Levadeiakos FC)
- 61' oyuncu değişikliği: Stefanos Katsikas ↔ Eleftherios Tasiouras (Volos)
- 61' oyuncu değişikliği: Rémy Cabella ↔ Lazaros Lamprou (Volos)
- 68' oyuncu değişikliği: Hamza Mendyl ↔ Quentin Lecoeuche (Volos)
- 68' oyuncu değişikliği: Matías Nahuel González ↔ Giorgos Charalampoglou (Volos)
- 70' oyuncu değişikliği: Konstantinos Goumas ↔ Mahamadou Balde (APO Levadeiakos FC)
- 76' sarı kart: Mohamed Elneny (APO Levadeiakos FC)
- 76' sarı kart: Lazaros Lamprou (Volos)
- 77' sarı kart: Giannis Kargas (Volos)
- 81' oyuncu değişikliği: Agustin Urzi ↔ Juan Bauza (APO Levadeiakos FC)
- 84' kırmızı kart: Mohamed Elneny (APO Levadeiakos FC)
- 89' sarı kart: Eleftherios Tasiouras (Volos)
Maç olayları
- APO Levadeiakos FCVolos
- 89'Eleftherios TasiourasSarı kart
- Mohamed ElnenyKırmızı kart84'
- Agustin Urzi ↔ Juan BauzaOyuncu değişikliği81'
- 77'Giannis KargasSarı kart
- Mohamed ElnenySarı kart76'
- 76'Lazaros LamprouSarı kart
- Konstantinos Goumas ↔ Mahamadou BaldeOyuncu değişikliği70'
- 68'Hamza Mendyl ↔ Quentin LecoeucheOyuncu değişikliği
- 68'Matías Nahuel González ↔ Giorgos CharalampoglouOyuncu değişikliği
- 61'Stefanos Katsikas ↔ Eleftherios TasiourasOyuncu değişikliği
- 61'Rémy Cabella ↔ Lazaros LamprouOyuncu değişikliği
- Alexandru Grigoraş Pantea ↔ Marios VichosOyuncu değişikliği56'
- Agustin UrziVAR: gol iptal45+1'
- Dimitrios Emmanouilidis ↔ Ognjen OžegovićOyuncu değişikliği45'
- Mohamed Ndiaye ↔ Mohamed ElnenyOyuncu değişikliği45'
- 38'Jan Hurtado ↔ Vasileios GrosdisOyuncu değişikliği
- Jonathan PanzoSarı kart32'
- 28'Keidi BareKırmızı kart
- 27'Keidi BareVAR: inceleme
- Mohamed NdiayeSarı kart17'
- 14'Maximiliano CombaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,33 (3 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 1,08 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,70 (7 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,90 (19 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,53 yüksek | 2,20 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %0 0/9ligde 14. · lig ortalamasından 49 puan düşük | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 31 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 9.–10. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,9 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
APO Levadeiakos FC (9 maç)
Volos (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
APO Levadeiakos FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Volos (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
APO Levadeiakos FC
Sarı 16 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Volos
Sarı 37 · Kırmızı 5 (10 maç · maç başı sarı 3,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
APO Levadeiakos FC: iç saha, 5 maç · Volos: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
APO Levadeiakos FC – Volos ilk 11'ler
APO Levadeiakos FC · 4-2-3-1
- 55N. EliasiK
- 14G. ManthatisD
- 24P. LiagasD
- 4Jonathan PanzoD
- 2A. PanteaD56' oyundan çıktı 56. dk
- 66M. NdiayeO17' sarı kart 17. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 18I. KostiO
- 11A. UrziO81' oyundan çıktı 81. dk
- 20K. GoumasO70' oyundan çıktı 70. dk
- 30Octavian PopescuO
- 17D. EmmanouilidisF45' oyundan çıktı 45. dk
- 3M. VichosO56' oyuna girdi 56. dk
- 27G. RodríguezF
- 9O. OžegovićF45' oyuna girdi 45. dk
- 33Lucas AnackerK
- 8G. NikasO
- 22M. FilonD
- 77G. VrakasF
- 15A. ȘutO
- 37I. TsivelekidisD
- 6Mohamed ElnenyO45' oyuna girdi 45. dk76' sarı kart 76. dk84' kırmızı kart 84. dk
- 7Juan Francisco BauzaO81' oyuna girdi 81. dk
- 21M. BaldeF70' oyuna girdi 70. dk
Teknik direktör: I. Charalambous
Volos · 4-2-3-1
- 1M. SiampanisK
- 28S. KatsikasD61' oyundan çıktı 61. dk
- 99D. AgyakwaD
- 4G. KargasD77' sarı kart 77. dk
- 37H. MendylD68' oyundan çıktı 68. dk
- 8M. CombaO14' sarı kart 14. dk
- 88K. BareO28' kırmızı kart 28. dk
- 20Xesc RegisO
- 21M. GonzálezO68' oyundan çıktı 68. dk
- 5R. CabellaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 9Jan HurtadoF38' oyundan çıktı 38. dk
- 27D. BurnićO
- 49G. CharalampoglouF68' oyuna girdi 68. dk
- 17V. GrosdisO38' oyuna girdi 38. dk
- 7L. LamprouO61' oyuna girdi 61. dk76' sarı kart 76. dk
- 13Q. LecoeucheD68' oyuna girdi 68. dk
- 72E. TasiourasD61' oyuna girdi 61. dk89' sarı kart 89. dk
- 89F. RefatllariO
- 18R. Pierre-GabrielD
- 82Athanasios Papathanasiou GerofokoasK
- 24K. LykourinosD
Teknik direktör: K. Bratsos
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Levadiakos son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 0 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Volos için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Levadiakos 7 – Volos 3; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Volos 0-3 Levadiakos.
- Sıralama
- 13. (1 p) – 14. (None p)
- Form (son 5)
- MMBMM – MMMBB
- H2H (G-B-M)
- 7-0-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %83
- Korner ort. (maç)
- 8,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 2,99 – 2,89
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Levadiakos bu sezon 6 maçta maç başına 0,00 gol attı, 1,83 gol yedi; Volos bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Levadiakos %0, Volos %83. İlk yarıyı önde kapatma: Levadiakos 0/6, Volos 1/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Levadiakos 4,0, Volos 2,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Levadiakos 1,7, Volos 4,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,99, 2 – 2,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
