← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 13. hafta24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Annagh United 5-1 Queens University: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Annagh United
5–1İY 1–0
Queens University
Maç sonu

Annagh United 5–1 Queens University (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Annagh United – Queens University maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Annagh United
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%67 10/15%86 6/7
Beraberlik%27 4/15%14 1/7
Mağlubiyet%7 1/15%0 0/7
Queens University
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%43 3/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%40 6/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Annagh United
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,47 (37 gol)3,14 (22 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)0,86 (6 gol)
Queens University
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,87 (28 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Annagh United
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%73 11/15%71 5/7
1,5 Üst%93 14/15%100 7/7
2,5 Üst%67 10/15%71 5/7
3,5 Üst%53 8/15%57 4/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7
Queens University
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%86 6/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%29 2/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Annagh United
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%43 6/14%57 4/7
Berabere%43 6/14%43 3/7
Geride%14 2/14%0 0/7
Queens University
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%54 7/13%33 2/6
Geride%23 3/13%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Annagh United (14 maç)

1/151/X11/20X/14X/X2X/202/102/X12/21

Queens University (13 maç)

1/131/X01/20X/13X/X1X/232/102/X12/22

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Annagh United 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-7). Queens University son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Annagh United 7, Queens University 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Annagh United 0-4 Queens University.

Sıralama
2. (25 p) – 5. (20 p)
Form (son 5)
MGBBG – BBMGM
H2H (G-B-M)
7-0-5 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,57 – 3,38 – 3,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Annagh United iç saha 6 maçta maç başına 2,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Queens University dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Annagh United %67, Queens University %40. İlk yarıyı önde kapatma: Annagh United 3/6, Queens University 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,38, 2 – 3,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,57X3,3823,94

Çifte şans

1X1,09121,14X21,75

Karşılıklı gol

Var1,56Yok1,83

1,5 Alt / Üst

Alt3,45Üst1,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,58

3,5 Alt / Üst

Alt1,26Üst2,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.