← Maçlar
Türkiye · 3. Lig · Grup 17 Kasım 2026 · 13:00 TSİ

Amasyaspor FK 2-0 Galata SK: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Amasyaspor FK
2–0İY 1–0
Galata SK
Maç sonu

Amasyaspor FK 2–0 Galata SK (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Amasyaspor FK – Galata SK maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Bu sonuçla puan durumunda Amasyaspor FK 9., Galata SK 4. sırada.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Amasyaspor FK
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%60 3/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%20 2/10%20 1/5
Galata SK
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%50 5/10%40 2/5
Mağlubiyet%20 2/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Amasyaspor FK
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,16 düşük1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,26 düşük1,20 (6 gol)
Galata SK
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,16 düşük1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,90 (9 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,36 düşük1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Amasyaspor FK
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10ligde 11.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10ligde 10.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%40 2/5
Galata SK
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10ligde 4.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%20 2/10ligde 17.–18. · lig ortalamasından 24 puan düşük%20 1/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Amasyaspor FK
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%40 2/5
Berabere%10 1/10%0 0/5
Geride%70 7/10%60 3/5
Galata SK
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%50 5/10%60 3/5
Berabere%30 3/10%20 1/5
Geride%20 2/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Amasyaspor FK (10 maç)

1/121/X01/20X/10X/X1X/202/122/X32/22

Galata SK (10 maç)

1/131/X21/20X/10X/X3X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Amasyaspor FK (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 1
31-45 0 3
46-60 4 0
61-75 2 0
76-90 3 3

Galata SK (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 3 2
31-45 1 0
46-60 1 1
61-75 2 5
76-90 3 1

Kartlar

Amasyaspor FK

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Galata SK

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:00 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Amasyaspor FK için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 3, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Galata SK için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 6.

Gol istatistikleri

Amasyaspor FK iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,50 gol yedi; Galata SK dış saha 4 maçta 1,50 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Amasyaspor FK %75, Galata SK %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Amasyaspor FK %50, Galata SK %75. İlk yarıyı önde kapatma: Amasyaspor FK 1/4, Galata SK 3/4.

Sıralama
9. (12 p) – 4. (13 p)
Form (son 5)
BMBGM – BGMBB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Türkiye · 3. Lig · Grup 1 puan durumu · 3. Lig Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Fatsa Belediyespor 8620 154 +1120 GGGGG
2Pazarspor 8521 124 +817 MGGGB
3Küçükçekmece Sinopspor 8422 1311 +214 BMMGG
4Galata 8341 106 +413 GGBMG
5Karadeniz Ereğli BSK 8341 65 +113 GBBGM
6Karabük İdman Yurdu 8413 1112 -113 GMGGM
7Kartal Bulvarspor 8332 1510 +512 GGBBM
8Orduspor 1967 8332 1310 +312 GMBMG
9Amasyaspor 1968 8332 910 -112 MGGBM
10Düzcespor 8242 119 +210 BBMMG
11Beykoz Anadolu 8233 87 +19 BGMBG
12Zonguldak Kömürspor 8233 911 -29 BBGGB
13Tokat Bld Plevnespor 8224 913 -48 MGMMM
14İnkılapspor 8224 1015 -58 BMGBM
15Gölcükspor 8143 911 -27 MMBBB
16Silivrispor 8215 59 -47 MBMMG
17Yalova Yeşilovaspor 8134 817 -96 MMBBM
18Beykoz İshaklıspor 8026 514 -92 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Fatsa Belediyespor 4310 72 +510
2Pazarspor 4301 83 +59
3Düzcespor 4211 74 +37
4Silivrispor 4211 43 +17
5Amasyaspor 1968 4211 56 -17
6Beykoz Anadolu 4121 54 +15
7Gölcükspor 4121 54 +15
8Galata 4121 43 +15
9Karadeniz Ereğli BSK 4121 34 -15
10Küçükçekmece Sinopspor 4121 47 -35
11Orduspor 1967 4112 67 -14
12Kartal Bulvarspor 4112 34 -14
13İnkılapspor 4112 46 -24
14Zonguldak Kömürspor 4112 35 -24
15Karabük İdman Yurdu 4112 37 -44
16Beykoz İshaklıspor 4022 35 -22
17Yalova Yeşilovaspor 4022 611 -52
18Tokat Bld Plevnespor 4013 310 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Fatsa Belediyespor 4310 82 +610
2Küçükçekmece Sinopspor 4301 94 +59
3Karabük İdman Yurdu 4301 85 +39
4Kartal Bulvarspor 4220 126 +68
5Orduspor 1967 4220 73 +48
6Galata 4220 63 +38
7Pazarspor 4220 41 +38
8Karadeniz Ereğli BSK 4220 31 +28
9Tokat Bld Plevnespor 4211 63 +37
10Zonguldak Kömürspor 4121 66 05
11Amasyaspor 1968 4121 44 05
12Beykoz Anadolu 4112 33 04
13İnkılapspor 4112 69 -34
14Yalova Yeşilovaspor 4112 26 -44
15Düzcespor 4031 45 -13
16Gölcükspor 4022 47 -32
17Silivrispor 4004 16 -50
18Beykoz İshaklıspor 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 3. Lig · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.