← Maçlar
İspanya · Segunda División · 9. hafta11 Ekim 2026 · 17:15 TSİ

Almeria 3-0 Leganes: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Almeria
3–0İY 0–0
Leganes
Maç sonu

Almeria 3–0 Leganes (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Almeria – Leganes maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%67 8/12%83 5/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%17 2/12%0 0/6
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%23 3/13%14 1/7
Beraberlik%23 3/13%29 2/7
Mağlubiyet%54 7/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,92 (23 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,54 yüksek2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç0,83 (10 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,54 düşük0,83 (5 gol)
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,85 (11 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,53 düşük0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,40 yüksek2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%42 5/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%100 6/6
2,5 Üst%50 6/12ligde 13.–15. · lig ortalamasında%83 5/6
3,5 Üst%25 3/12%33 2/6
Gol yememe%42 5/12%50 3/6
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%38 5/13ligde 19. · lig ortalamasından 15 puan düşük%29 2/7
1,5 Üst%69 9/13%71 5/7
2,5 Üst%38 5/13ligde 18. · lig ortalamasından 13 puan düşük%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%23 3/13%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,810,2
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%67 4/6
10,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,1
7,5 Üst%85 11/13%71 5/7
8,5 Üst%69 9/13%71 5/7
9,5 Üst%54 7/13%43 3/7
10,5 Üst%38 5/13%29 2/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart5,54,7
2,5 Üst%83 10/12%83 5/6
3,5 Üst%75 9/12%83 5/6
4,5 Üst%58 7/12%50 3/6
5,5 Üst%50 6/12%33 2/6
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart5,95,1
2,5 Üst%92 12/13%100 7/7
3,5 Üst%92 12/13%100 7/7
4,5 Üst%77 10/13%71 5/7
5,5 Üst%46 6/13%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,29,2
6,5 Üst%75 9/12%100 6/6
7,5 Üst%58 7/12%83 5/6
8,5 Üst%33 4/12%50 3/6
9,5 Üst%25 3/12%33 2/6
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut9,79,3
6,5 Üst%77 10/13%71 5/7
7,5 Üst%62 8/13%57 4/7
8,5 Üst%62 8/13%57 4/7
9,5 Üst%46 6/13%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Almeria
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%58 7/12%67 4/6
Berabere%25 3/12%17 1/6
Geride%17 2/12%17 1/6
Leganes
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%15 2/13%14 1/7
Berabere%38 5/13%43 3/7
Geride%46 6/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Almeria (12 maç)

1/151/X21/20X/12X/X0X/212/112/X02/21

Leganes (13 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/222/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Almeria (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 0
31-45 3 2
46-60 3 1
61-75 2 0
76-90 2 1

Leganes (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 2 5
31-45 0 2
46-60 2 6
61-75 2 3
76-90 2 3

Kartlar

Almeria

Sarı 24 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,0)

Leganes

Sarı 42 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Almeria: iç saha, 6 maç · Leganes: dış saha, 7 maç

AlmeriaLeganes
%56,3Topa sahip olma%45,9
1,59Beklenen gol (xG)1,03
16,2Toplam şut10,0
6,2İsabetli şut3,0
11,3Ceza sahası içi şut5,1
5,3Korner3,0
532Pas399
%88Pas isabeti%79
2,5Kurtarış4,0
12,8Faul15,9
1,0Ofsayt2,3
1,5Sarı kart2,9
0,00Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

0,90Rakibin xG'si1,97
10,7Rakibin şutu17,7
3,0Rakibin isabetli şutu6,3
4,8Rakibin korneri6,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,49X3,8524,94

Çifte şans

1X1,08121,16X22,11

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,83

1,5 Alt / Üst

Alt3,77Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,65

3,5 Alt / Üst

Alt1,30Üst2,74

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.