← Maçlar
Hollanda · Eerste Divisie · 10. hafta9 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Almere City 3-0 Eindhoven: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Almere City
3–0İY 2–0
Eindhoven
Maç sonu

Almere City 3–0 Eindhoven (9 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Almere City – Eindhoven maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%64 9/14%67 4/6
Beraberlik%7 1/14%0 0/6
Mağlubiyet%29 4/14%33 2/6
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%21 3/14%17 1/6
Beraberlik%14 2/14%17 1/6
Mağlubiyet%64 9/14%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,14 (30 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,00 (14 gol)0,83 (5 gol)
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç2,21 (31 gol)2,50 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%57 8/14%33 2/6
1,5 Üst%79 11/14%50 3/6
2,5 Üst%71 10/14%50 3/6
3,5 Üst%43 6/14%33 2/6
Gol yememe%36 5/14%50 3/6
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%79 11/14%67 4/6
3,5 Üst%50 7/14%50 3/6
Gol yememe%14 2/14%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,311,8
7,5 Üst%100 14/14%100 6/6
8,5 Üst%93 13/14%100 6/6
9,5 Üst%71 10/14%83 5/6
10,5 Üst%50 7/14%50 3/6
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,3
7,5 Üst%71 10/14%83 5/6
8,5 Üst%50 7/14%50 3/6
9,5 Üst%36 5/14%17 1/6
10,5 Üst%29 4/14%17 1/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı kart2,22,0
2,5 Üst%29 4/14%33 2/6
3,5 Üst%21 3/14%17 1/6
4,5 Üst%14 2/14%17 1/6
5,5 Üst%0 0/14%0 0/6
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı kart3,62,8
2,5 Üst%64 9/14%50 3/6
3,5 Üst%50 7/14%17 1/6
4,5 Üst%36 5/14%17 1/6
5,5 Üst%21 3/14%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut11,09,8
6,5 Üst%93 13/14%83 5/6
7,5 Üst%93 13/14%83 5/6
8,5 Üst%71 10/14%50 3/6
9,5 Üst%50 7/14%33 2/6
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,88,3
6,5 Üst%71 10/14%67 4/6
7,5 Üst%64 9/14%67 4/6
8,5 Üst%50 7/14%33 2/6
9,5 Üst%29 4/14%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%36 5/14%50 3/6
Berabere%57 8/14%50 3/6
Geride%7 1/14%0 0/6
Eindhoven
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%21 3/14%17 1/6
Berabere%36 5/14%33 2/6
Geride%43 6/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Almere City (14 maç)

1/141/X01/21X/15X/X1X/222/102/X02/21

Eindhoven (14 maç)

1/111/X11/21X/12X/X1X/222/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Almere City (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 3 3
61-75 7 3
76-90 9 2

Eindhoven (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 0 2
31-45 2 4
46-60 2 3
61-75 1 4
76-90 4 5

Kartlar

Almere City

Sarı 17 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,2)

Eindhoven

Sarı 22 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Almere City: iç saha, 6 maç · Eindhoven: dış saha, 6 maç

Almere CityEindhoven
%43,0Topa sahip olma%45,5
1,83Beklenen gol (xG)0,76
14,7Toplam şut8,8
5,3İsabetli şut2,7
10,3Ceza sahası içi şut5,0
5,2Korner2,2
361Pas383
%72Pas isabeti%74
3,5Kurtarış3,3
12,2Faul13,7
2,0Ofsayt1,8
0,7Sarı kart1,5
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,66Rakibin xG'si1,92
16,8Rakibin şutu17,2
4,5Rakibin isabetli şutu5,7
6,7Rakibin korneri7,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Heracles 141121 4415 +2935 GGBGG
2VVV Venlo 14923 3722 +1529 GBGGB
3Almere City FC 14914 3014 +1628 GMMGG
4Emmen 13814 2624 +225 BGGGM
5NAC Breda 14743 2520 +525 GGBGB
6Roda 14743 1817 +125 BGGGM
7FC Volendam 14716 3324 +922 GBGMG
8Den Bosch 14545 2422 +219 GGBGB
9Vitesse 13535 1718 -118 BMGMB
10MVV 13526 1729 -1217 MMMBM
11Waalwijk 14383 2320 +317 MBBMB
12Jong AZ 14527 3331 +217 MBGMM
13Jong PSV U21 14455 1822 -417 BMGMB
14Jong Ajax 14446 2230 -816 MGBBG
15De Graafschap 13436 1727 -1015 BGMBG
16FC OSS 14428 2023 -314 GMBMB
17Helmond Sport 14338 2531 -612 MMMGM
18Dordrecht 14338 1834 -1612 MGMMB
19Jong Utrecht 14329 2334 -1111 MMMGB
20FC Eindhoven 14329 1831 -1311 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Heracles 7700 235 +1821
2FC Volendam 7601 237 +1618
3Emmen 7502 1312 +115
4VVV Venlo 7421 1911 +814
5FC OSS 7421 179 +814
6Roda 6420 105 +514
7Den Bosch 8341 1513 +213
8Almere City FC 6402 105 +512
9Helmond Sport 8332 1614 +212
10Jong PSV U21 7322 98 +111
11Waalwijk 7241 1711 +610
12NAC Breda 6312 1110 +110
13MVV 7313 813 -510
14Jong AZ 7304 1313 09
15Vitesse 6222 810 -28
16Jong Ajax 7223 1015 -58
17Jong Utrecht 7214 1317 -47
18FC Eindhoven 8215 1116 -57
19De Graafschap 6213 813 -57
20Dordrecht 7214 1017 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Almere City FC 8512 209 +1116
2VVV Venlo 7502 1811 +715
3NAC Breda 8431 1410 +415
4Heracles 7421 2110 +1114
5Roda 8323 812 -411
6Emmen 6312 1312 +110
7Vitesse 7313 98 +110
8Jong AZ 7223 2018 +28
9Jong Ajax 7223 1215 -38
10De Graafschap 7223 914 -58
11Waalwijk 7142 69 -37
12MVV 6213 916 -77
13Den Bosch 6204 99 06
14Jong PSV U21 7133 914 -56
15Dordrecht 7124 817 -95
16FC Volendam 7115 1017 -74
17Jong Utrecht 7115 1017 -74
18FC Eindhoven 6114 715 -84
19Helmond Sport 6006 917 -80
20FC OSS 7007 314 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,26X4,8025,71

Çifte şans

X22,39

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,26

1,5 Alt / Üst

Alt6,04

2,5 Alt / Üst

Alt2,93Üst1,20

3,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.