Alanyaspor 0-0 Erzurumspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Alanyaspor 0–0 Erzurumspor (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Alanyaspor – Erzurumspor maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Özet
Maç bilgileri
- Hakem
- Davut Dakul Çelik · bu sezon 6 maç, maç başı 4,00 sarı Erzurumspor ile bu maçtan önce 4 maç (1 G, 1 B, 2 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Alanyaspor: Joao Pereira · Erzurumspor: Serkan Özbalta
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (9 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (9 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–10. · lig ortalamasında | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 16. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 12.–13. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %75 3/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,2 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Berabere | %50 5/10 | %50 2/4 |
| Geride | %40 4/10 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %80 4/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Alanyaspor (10 maç)
Erzurumspor (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Alanyaspor (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Erzurumspor (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Alanyaspor
Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)
Erzurumspor
Sarı 13 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Alanyaspor: iç saha, 4 maç · Erzurumspor: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Alanyaspor istatistikleri → · Erzurumspor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Gençlerbirliği 2–2 Amedspor
- 16:00 Samsunspor 0–3 Trabzonspor
- 19:00 Rizespor 0–3 Fenerbahçe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
