Al-Shabab Riyadh 2-2 Al-Faisaly Harmah: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Shabab Riyadh 2–2 Al-Faisaly Harmah (19 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 17–10, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %48–%52, korner 6–3.
Maç özeti
Al-Shabab Riyadh – Al-Faisaly Harmah maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Josh Brownhill 7', 30' (Al-Shabab Riyadh); Andrei Girotto 38', Alexandre Mendy 79' (Al-Faisaly Harmah). xG: Al-Shabab Riyadh 1,3 – 1,1 Al-Faisaly Harmah.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Shabab Riyadh: T. Letsch · Al-Faisaly Harmah: G. Solinas
Maç akışı
Al-Shabab Riyadh üstte · Al-Faisaly Harmah altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Josh Brownhill (Al-Shabab Riyadh)
- 30' gol: Josh Brownhill (Al-Shabab Riyadh)
- 38' gol: Andrei Girotto (Al-Faisaly Harmah)
- 45' oyuncu değişikliği: Daniel Podence ↔ Awad Haidar Amer Al Nashri (Al-Shabab Riyadh)
- 45' oyuncu değişikliği: Jaime Seoane ↔ Christian Bassogog (Al-Faisaly Harmah)
- 45+4' sarı kart: Tin Jedvaj (Al-Shabab Riyadh)
- 54' sarı kart: Dhari Sayyar Al Anazi (Al-Shabab Riyadh)
- 57' sarı kart: Awad Haidar Amer Al Nashri (Al-Shabab Riyadh)
- 58' sarı kart: Abdullah Al-Mogren (Al-Faisaly Harmah)
- 64' oyuncu değişikliği: Abdulaziz Al-Bishi ↔ Eid Al-Muwallad (Al-Faisaly Harmah)
- 64' oyuncu değişikliği: Abdullah Al-Mogren ↔ Theo Bongonda (Al-Faisaly Harmah)
- 67' oyuncu değişikliği: Abdullah Subayt ↔ Mohammed Jahfali (Al-Faisaly Harmah)
- 74' oyuncu değişikliği: Mohammed Ali Al Shanqiti ↔ Abdulrahman Al Shereaf (Al-Faisaly Harmah)
- 76' oyuncu değişikliği: Abdullah Matuq ↔ Abdulrahman Al-Oboud (Al-Shabab Riyadh)
- 79' gol: Alexandre Mendy (Al-Faisaly Harmah)
- 90+6' sarı kart: Mohammed Jahfali (Al-Faisaly Harmah)
Maç olayları
- Al-Shabab RiyadhAl-Faisaly Harmah
- 90+6'Mohammed JahfaliSarı kart
- 79'Gol Alexandre Mendy 2–2Asist: Abdulrahman Al Shereaf
- Abdullah Matuq ↔ Abdulrahman Al-OboudOyuncu değişikliği76'
- 74'Mohammed Ali Al Shanqiti ↔ Abdulrahman Al ShereafOyuncu değişikliği
- 67'Abdullah Subayt ↔ Mohammed JahfaliOyuncu değişikliği
- 64'Abdulaziz Al-Bishi ↔ Eid Al-MuwalladOyuncu değişikliği
- 64'Abdullah Al-Mogren ↔ Theo BongondaOyuncu değişikliği
- 58'Abdullah Al-MogrenSarı kart
- Awad Haidar Amer Al NashriSarı kart57'
- Dhari Sayyar Al AnaziSarı kart54'
- Tin JedvajSarı kart45+4'
- Daniel Podence ↔ Awad Haidar Amer Al NashriOyuncu değişikliği45'
- 45'Jaime Seoane ↔ Christian BassogogOyuncu değişikliği
- 38'Gol Andrei Girotto 2–1Asist: Jaime Seoane
- Gol Josh Brownhill 2–0Asist: Roger Martínez30'
- Gol Josh Brownhill 1–07'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–5. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %43 3/7 |
| Berabere | %64 7/11 | %57 4/7 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Shabab Riyadh (11 maç)
Al-Faisaly Harmah (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Shabab Riyadh (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Al-Faisaly Harmah (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Al-Shabab Riyadh
Sarı 22 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Al-Faisaly Harmah
Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Shabab Riyadh: iç saha, 7 maç · Al-Faisaly Harmah: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Shabab Riyadh – Al-Faisaly Harmah ilk 11'ler
Al-Shabab Riyadh · 4-4-2
- 1M. DiawK
- 17Mohammed Fuad Ibrahim Al ThaniD
- 3M. BarryD
- 4T. JedvajD45+4' sarı kart 45+4. dk
- 21Dhari Al AnaziD54' sarı kart 54. dk
- 37A. MatuqO76' oyundan çıktı 76. dk
- 8J. BrownhillO7' gol 7. dk30' gol 30. dk
- 29Y. AdliO
- 11Daniel PodenceO45' oyundan çıktı 45. dk
- 49Ricardo MathiasF
- 9Roger MartínezF30' asist 30. dk
- 5Ali MakkiD
- 99Hamad Al-KhorayefF
- 27Abdullah Al HawsawiD
- 23Abdulaziz RahmaK
- 40Ali Al AsmariO
- 6Awad Al NashriO45' oyuna girdi 45. dk57' sarı kart 57. dk
- 24Abdulrahman Al ObudF76' oyuna girdi 76. dk
- 74Abdulaziz HadhoodF
- 97Mourad KhodariF
Teknik direktör: T. Letsch
Al-Faisaly Harmah · 3-4-3
- 1Fernando PachecoK
- 87A. BaD67' oyundan çıktı 67. dk
- 4A. SeckD
- 5Andrei GirottoD38' gol 38. dk
- 2Yaseen BarnawiO
- 8FlávioO
- 14Abdullah AlmuqrinO58' sarı kart 58. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 50Mohammed Ali Al ShanqitiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 24Abdulaziz Al BishiF64' oyundan çıktı 64. dk
- 19Alexandre MendyF79' gol 79. dk
- 20Jaime SeoaneF38' asist 38. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 26Mohammed Al HasawiK
- 6Eid Al MuwalladO64' oyuna girdi 64. dk
- 77A. Al ShereafO74' oyuna girdi 74. dk79' asist 79. dk
- 10T. BongondaF64' oyuna girdi 64. dk
- 88Saud HaddadD
- 70Mohammed JahfaliD67' oyuna girdi 67. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 13C. BassogogF45' oyuna girdi 45. dk
- 47Faisal Mohammed Ibrahim Al FahadF
- 3Khalid Al HarbiD
Teknik direktör: G. Solinas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al Shabab son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Al-Faisaly FC 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Al Shabab 4, Al-Faisaly FC 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mayıs 2022, Al Shabab 1-0 Al-Faisaly FC.
- Form (son 5)
- GBMMB – GMBBM
- H2H (G-B-M)
- 4-5-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %62
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,47 – 3,71 – 4,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Al Shabab iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,60 gol yedi; Al-Faisaly FC bu sezon 8 maçta 1,00 attı, 1,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Shabab %60, Al-Faisaly FC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Shabab %40, Al-Faisaly FC %62. İlk yarıyı önde kapatma: Al Shabab 1/5, Al-Faisaly FC 0/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al Shabab 5,8, Al-Faisaly FC 2,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Al Shabab 1,6, Al-Faisaly FC 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,71, 2 – 4,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,09, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %51; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu · Saudi Professional League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 10 | +21 | 27 |
| 2 | Al-Nassr | 10 | +15 | 25 |
| 3 | Al-Qadsiah | 11 | +14 | 25 |
| 4 | Al Ittihad | 10 | +10 | 23 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 10 | +14 | 21 |
| 6 | NEOM | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Al Ettifaq | 11 | +1 | 18 |
| 8 | Al Diriyah | 11 | -2 | 15 |
| 9 | Al Kholood | 10 | -7 | 12 |
| 10 | Al Khaleej | 11 | -7 | 12 |
| 11 | Al Riyadh | 10 | -8 | 12 |
| 12 | Al Shabab | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Al Hazem | 11 | -4 | 10 |
| 14 | Al-Faisaly FC | 11 | -8 | 10 |
| 15 | Al Fayha | 11 | -7 | 8 |
| 16 | Al Fateh | 11 | -13 | 6 |
| 17 | Al Taawoun | 11 | -14 | 4 |
| 18 | Abha | 10 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Nassr | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Al Ittihad | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Al Hilal | 5 | +5 | 12 |
| 5 | NEOM | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Al-Qadsiah | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Al Riyadh | 4 | 0 | 9 |
| 8 | Al Kholood | 5 | -4 | 9 |
| 9 | Al Shabab | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Al Hazem | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Al Khaleej | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Al Diriyah | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Al Fayha | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Al Ettifaq | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Al-Faisaly FC | 6 | -5 | 5 |
| 16 | Al Taawoun | 5 | -7 | 3 |
| 17 | Abha | 4 | -3 | 1 |
| 18 | Al Fateh | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 5 | +16 | 15 |
| 2 | Al-Qadsiah | 5 | +12 | 15 |
| 3 | Al Ettifaq | 5 | +6 | 13 |
| 4 | Al-Nassr | 5 | +6 | 10 |
| 5 | Al Ittihad | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Al-Ahli Jeddah | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Al Diriyah | 5 | 0 | 9 |
| 8 | NEOM | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Al Khaleej | 6 | -5 | 6 |
| 10 | Al Shabab | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Al-Faisaly FC | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Al Fateh | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Al Hazem | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Al Kholood | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Al Fayha | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Al Riyadh | 6 | -8 | 3 |
| 17 | Al Taawoun | 6 | -7 | 1 |
| 18 | Abha | 6 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Pro Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
