← Maçlar
Ürdün · League · 6. hafta23 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Al-Salt SC 0-0 Al-Ramtha: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al-Salt SC
0–0İY 0–0
Al-Ramtha
Maç sonu

Al-Salt SC 0–0 Al-Ramtha (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Al-Salt SC – Al-Ramtha maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Al-Salt SC üstte · Al-Ramtha altta

01530İY607590 45+4' kırmızı kart: E. E. El Qadi S. (Al-Salt SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+4' kırmızı kart: E. E. El Qadi S. (Al-Salt SC)

Maç olayları

  1. Al-Salt SCAl-Ramtha
  2. E. E. El Qadi S.Kırmızı kart45+4'

Maç istatistikleri

Al-Salt SCAl-Ramtha
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al-Salt SC
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%63 5/8%75 3/4
Mağlubiyet%25 2/8%25 1/4
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
Galibiyet%50 4/8%40 2/5
Beraberlik%38 3/8%40 2/5
Mağlubiyet%13 1/8%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al-Salt SC
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,75 (6 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç0,88 (7 gol)0,50 (2 gol)
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al-Salt SC
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%50 4/8%25 1/4
2,5 Üst%25 2/8%0 0/4
3,5 Üst%25 2/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
KG Var%38 3/8%40 2/5
1,5 Üst%38 3/8%40 2/5
2,5 Üst%25 2/8%20 1/5
3,5 Üst%13 1/8%20 1/5
Gol yememe%63 5/8%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al-Salt SC
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%75 6/8%100 4/4
Geride%13 1/8%0 0/4
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
Önde%13 1/8%0 0/5
Berabere%75 6/8%80 4/5
Geride%13 1/8%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al-Salt SC (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X5X/212/102/X02/21

Al-Ramtha (8 maç)

1/111/X01/20X/13X/X3X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al-Salt SC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 2 1
76-90 2 4

Al-Ramtha (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 2 1
61-75 2 0
76-90 0 1

Kartlar

Al-Salt SC

Sarı 1 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 0,1)

Al-Ramtha

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Al Salt 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-4). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Ramtha için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 4, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Al Salt 9, Al Ramtha 6 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mart 2026, Al Salt 2-3 Al Ramtha.

Sıralama
7. (5 p) – 5. (8 p)
Form (son 5)
BMMBG – MBGGB
H2H (G-B-M)
9-4-6 (19 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,25 – 2,86 – 2,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al Salt bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Al Ramtha bu sezon 5 maçta 0,80 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Salt %20, Al Ramtha %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Salt %20, Al Ramtha %40. İlk yarıyı önde kapatma: Al Salt 1/5, Al Ramtha 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 2,86, 2 – 2,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 22 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ürdün · League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Ramtha 8431 76 +115 BMBGG
2Al Faisaly 7421 134 +914 GGGBM
3Al Wihdat 8422 42 +214 GGGMG
4Al Hussein 8332 1112 -112 GMGGB
5Al Buqa'a 8323 77 011 GBGMM
6Al Jazeera 8242 147 +710 MGBBM
7Al Salt 8152 67 -18 MBBBB
8Al Arabi 8224 612 -68 MGMGB
9Shabab Al Ordon 7133 711 -46 BMMMG
10Doqarah 8125 613 -75 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Al Hussein 5221 78 -18
2Al Ramtha 3210 31 +27
3Al Faisaly 3201 62 +46
4Al Wihdat 4112 12 -14
5Doqarah 4112 69 -34
6Al Arabi 4112 25 -34
7Al Buqa'a 4112 15 -44
8Al Salt 4031 12 -13
9Al Jazeera 4022 35 -22
10Shabab Al Ordon 4022 48 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Al Wihdat 4310 30 +310
2Al Jazeera 4220 112 +98
3Al Faisaly 4220 72 +58
4Al Ramtha 5221 45 -18
5Al Buqa'a 4211 62 +47
6Al Salt 4121 55 05
7Al Hussein 3111 44 04
8Shabab Al Ordon 3111 33 04
9Al Arabi 4112 47 -34
10Doqarah 4013 04 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,25X2,8622,56

Çifte şans

1X1,25121,21X21,34

Karşılıklı gol

Var1,73Yok1,64

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.