← Maçlar
Suudi Arabistan · Division 2 · 3. hafta24 Ekim 2026 · 18:55 TSİ

AL Safa 0-3 AL Ain FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AL Safa
0–3İY 0–0
AL Ain FC
Maç sonu

AL Safa 0–3 AL Ain FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

AL Safa – AL Ain FC maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AL Safa
Toplam (5)İç saha (3)
Galibiyet%60 3/5%67 2/3
Beraberlik%0 0/5%0 0/3
Mağlubiyet%40 2/5%33 1/3
AL Ain FC
Toplam (4)Dış saha (3)
Galibiyet%100 4/4%100 3/3
Beraberlik%0 0/4%0 0/3
Mağlubiyet%0 0/4%0 0/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AL Safa
Toplam (5)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,20 (6 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,60 (8 gol)1,33 (4 gol)
AL Ain FC
Toplam (4)Dış saha (3)
Attığı gol / maç2,25 (9 gol)2,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,25 (1 gol)0,00 (0 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AL Safa
Toplam (5)İç saha (3)
KG Var%40 2/5%33 1/3
1,5 Üst%80 4/5%67 2/3
2,5 Üst%80 4/5%67 2/3
3,5 Üst%20 1/5%0 0/3
Gol yememe%20 1/5%33 1/3
AL Ain FC
Toplam (4)Dış saha (3)
KG Var%25 1/4%0 0/3
1,5 Üst%75 3/4%67 2/3
2,5 Üst%50 2/4%33 1/3
3,5 Üst%25 1/4%0 0/3
Gol yememe%75 3/4%100 3/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AL Safa
Toplam (5)İç saha (3)
Önde%0 0/4%0 0/3
Berabere%75 3/4%100 3/3
Geride%25 1/4%0 0/3
AL Ain FC
Toplam (4)Dış saha (3)
Önde%67 2/3%50 1/2
Berabere%33 1/3%50 1/2
Geride%0 0/3%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AL Safa (4 maç)

1/101/X01/20X/12X/X0X/212/102/X02/21

AL Ain FC (3 maç)

1/121/X01/20X/11X/X0X/202/102/X02/20

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Al Safa 0, Al-Ain 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ocak 2025, Al-Ain 3-2 Al Safa.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,07, 0 – 3,14, 2 – 1,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.

H2H (G-B-M)
0-1-3 (4 maç)
iddaa MS 1-0-2
3,07 – 3,14 – 1,85

Veri: 23 Ekim 2026 17:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

13,07X3,1421,85

Çifte şans

1X1,52121,16X21,17

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,77

2,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.