← Maçlar
Bahreyn · Premier Lig · 7. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Al-Muharraq SC 4-0 Sitra Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al-Muharraq SC
4–0İY 1–0
Sitra Club
Maç sonu

Al-Muharraq SC 4–0 Sitra Club (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Al-Muharraq SC – Sitra Club maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Al-Muharraq SC üstte · Sitra Club altta

01530İY607590 14' gol (Al-Muharraq SC)52' gol (Al-Muharraq SC)67' gol (Al-Muharraq SC)90+3' gol (Al-Muharraq SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol (Al-Muharraq SC)
  • 52' gol (Al-Muharraq SC)
  • 67' gol (Al-Muharraq SC)
  • 90+3' gol (Al-Muharraq SC)

Maç olayları

  1. Al-Muharraq SCSitra Club
  2. Gol 4–090+3'
  3. Gol 3–067'
  4. Gol 2–052'
  5. Gol 1–014'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al-Muharraq SC
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%57 4/7%75 3/4
Beraberlik%29 2/7%25 1/4
Mağlubiyet%14 1/7%0 0/4
Sitra Club
Toplam (7)Dış saha (3)
Galibiyet%29 2/7%33 1/3
Beraberlik%29 2/7%33 1/3
Mağlubiyet%43 3/7%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al-Muharraq SC
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,00 (14 gol)2,75 (11 gol)
Yediği gol / maç0,71 (5 gol)0,50 (2 gol)
Sitra Club
Toplam (7)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,00 (7 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç1,29 (9 gol)1,33 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al-Muharraq SC
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%43 3/7%50 2/4
1,5 Üst%71 5/7%100 4/4
2,5 Üst%57 4/7%75 3/4
3,5 Üst%43 3/7%50 2/4
Gol yememe%43 3/7%50 2/4
Sitra Club
Toplam (7)Dış saha (3)
KG Var%14 1/7%0 0/3
1,5 Üst%71 5/7%67 2/3
2,5 Üst%43 3/7%33 1/3
3,5 Üst%29 2/7%33 1/3
Gol yememe%57 4/7%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al-Muharraq SC
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%71 5/7%75 3/4
Berabere%14 1/7%25 1/4
Geride%14 1/7%0 0/4
Sitra Club
Toplam (7)Dış saha (3)
Önde%14 1/7%0 0/3
Berabere%57 4/7%67 2/3
Geride%29 2/7%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al-Muharraq SC (7 maç)

1/141/X11/20X/10X/X1X/202/102/X02/21

Sitra Club (7 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al-Muharraq SC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 1
31-45 4 1
46-60 2 0
61-75 2 1
76-90 2 0

Sitra Club (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 0
31-45 1 2
46-60 0 3
61-75 1 1
76-90 4 2

Kartlar

Al-Muharraq SC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Sitra Club

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 42 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Muharraq için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Sitra Club 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Muharraq 8, Sitra Club 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Muharraq 3-0 Sitra Club.

Sıralama
4. (11 p) – 5. (8 p)
Form (son 5)
MGGGB – MGMBB
H2H (G-B-M)
8-2-1 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,30 – 4,00 – 6,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Muharraq bu sezon 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Sitra Club bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Muharraq %50, Sitra Club %17. İlk yarıyı önde kapatma: Muharraq 4/6, Sitra Club 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 4,00, 2 – 6,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Bahreyn · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Riffa 6420 154 +1114 GBBGG
2Khalidiya 6330 168 +812 GBBGB
3Al Ittifaq Maqaba 6321 86 +211 GGGBB
4Muharraq 6321 105 +511 MGBGG
5Sitra 6222 75 +28 BBMGM
6Al Ahli 6222 77 08 GMGMB
7East Riffa 6213 510 -57 BGGMM
8A'Ali 6213 69 -37 MGMMG
9Al Najma 6213 1014 -47 GMGBM
10Al-Hidd 6132 55 06 MBMBB
11Manama 6033 715 -83 MMMBB
12Malkiya 6024 210 -82 MMBMB
#TakımOGBMAYAVP
1Al Riffa 3210 60 +67
2Muharraq 3210 72 +57
3Khalidiya 3120 75 +25
4Al Ittifaq Maqaba 2110 32 +14
5Sitra 4112 55 04
6A'Ali 3111 23 -14
7East Riffa 4112 24 -24
8Malkiya 3021 23 -12
9Al-Hidd 3012 13 -21
10Al Najma 4013 714 -71
11Al Ahli 2002 14 -30
12Manama 2002 28 -60
#TakımOGBMAYAVP
1Al Ahli 4220 63 +38
2Khalidiya 3210 93 +67
3Al Riffa 3210 94 +57
4Al Ittifaq Maqaba 4211 54 +17
5Al Najma 2200 30 +36
6Al-Hidd 3120 42 +25
7Sitra 2110 20 +24
8Muharraq 3111 33 04
9Manama 4031 57 -23
10A'Ali 3102 46 -23
11East Riffa 2101 36 -33
12Malkiya 3003 07 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:24 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,30X4,0026,03

Çifte şans

121,07X22,23

Karşılıklı gol

Var1,76Yok1,62

1,5 Alt / Üst

Alt3,45Üst1,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,82Üst1,57

3,5 Alt / Üst

Alt1,26Üst2,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.