AL Jandal 0-2 Damac FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AL Jandal 0–2 Damac FC (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
AL Jandal – Damac FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: F. Al Jizani 20', M. Sylla 88' (Damac FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
AL Jandal üstte · Damac FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: F. Al Jizani (Damac FC)
- 43' sarı kart: C. Loufilou (AL Jandal)
- 46' oyuncu değişikliği: S. M. Al Harthi ↔ M. Mansour (AL Jandal)
- 46' oyuncu değişikliği: N. Al Sehimai ↔ A. Majrashi (AL Jandal)
- 57' oyuncu değişikliği: M. Bakheet ↔ A. Al Ruwaili (AL Jandal)
- 68' sarı kart: O. Al Khalaf (Damac FC)
- 71' oyuncu değişikliği: Fabinho ↔ F. Al Juhani (AL Jandal)
- 76' oyuncu değişikliği: S. Al Hawsawi ↔ A. Al Yousif (Damac FC)
- 84' oyuncu değişikliği: I. Al Harbi ↔ Y. Sunbul (Damac FC)
- 86' oyuncu değişikliği: M. Haddad ↔ M. Nakhli (AL Jandal)
- 88' gol: M. Sylla (Damac FC)
- 90+2' oyuncu değişikliği: M. Sylla ↔ A. Shuqayyiqi (Damac FC)
- 90+4' sarı kart: I. Al Qarni (Damac FC)
Maç olayları
- AL JandalDamac FC
- 90+4'I. Al QarniSarı kart
- 90+2'M. Sylla ↔ A. ShuqayyiqiOyuncu değişikliği
- 88'Gol M. Sylla 0–2Asist: I. Al Qarni
- M. Haddad ↔ M. NakhliOyuncu değişikliği86'
- 84'I. Al Harbi ↔ Y. SunbulOyuncu değişikliği
- 76'S. Al Hawsawi ↔ A. Al YousifOyuncu değişikliği
- Fabinho ↔ F. Al JuhaniOyuncu değişikliği71'
- 68'O. Al KhalafSarı kart
- M. Bakheet ↔ A. Al RuwailiOyuncu değişikliği57'
- S. M. Al Harthi ↔ M. MansourOyuncu değişikliği46'
- N. Al Sehimai ↔ A. MajrashiOyuncu değişikliği46'
- C. LoufilouSarı kart43'
- 20'Gol F. Al Jizani 0–1Asist: M. Sylla
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Berabere | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Geride | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AL Jandal (10 maç)
Damac FC (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AL Jandal (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Damac FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
AL Jandal
Sarı 15 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,5)
Damac FC
Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al Jandal için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 7. Son 5 maçta Damac 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Al Jandal iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Damac dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Jandal %50, Damac %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Jandal %100, Damac %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Jandal 2/4, Damac 0/4.
- Sıralama
- 15. (6 p) – 8. (12 p)
- Form (son 5)
- BBMGM – GMGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,88 – 3,00 – 1,99
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 3,00, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Division 1 puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 10 | +19 | 28 |
| 2 | Al Jabalain | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Al Najma | 11 | +6 | 19 |
| 4 | Al Wehda Club | 10 | +9 | 18 |
| 5 | Al Zulfi | 11 | +9 | 18 |
| 6 | Damac | 10 | +4 | 18 |
| 7 | Al Saqer | 11 | +3 | 14 |
| 8 | Al Anwar | 9 | +3 | 14 |
| 9 | Al Taee | 10 | -6 | 14 |
| 10 | Al-Adalah | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Jeddah Club | 11 | -5 | 10 |
| 12 | Al-Raed | 10 | -6 | 10 |
| 13 | Al Orubah | 9 | -3 | 8 |
| 14 | Al Jandal | 10 | -5 | 7 |
| 15 | Al Okhdood | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Hajer | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Al Bukayriyah | 11 | -14 | 6 |
| 18 | Al Jeel | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Al Wehda Club | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Al Jabalain | 5 | +5 | 11 |
| 4 | Al Najma | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Al Zulfi | 6 | +7 | 10 |
| 6 | Damac | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Al Jandal | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Al Saqer | 6 | 0 | 6 |
| 10 | Al-Raed | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Al Anwar | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Al-Adalah | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Al Orubah | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Jeddah Club | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Al Bukayriyah | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Al Jeel | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Al Okhdood | 3 | -6 | 1 |
| 18 | Hajer | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | +10 | 16 |
| 2 | Al Jabalain | 5 | +2 | 10 |
| 3 | Al Anwar | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Al Saqer | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Al-Adalah | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Al Najma | 5 | +2 | 8 |
| 7 | Al Zulfi | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Damac | 5 | 0 | 8 |
| 9 | Al Wehda Club | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Hajer | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Al Okhdood | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Jeddah Club | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Al-Raed | 5 | -6 | 4 |
| 14 | Al Taee | 5 | -9 | 4 |
| 15 | Al Orubah | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 4 | -4 | 3 |
| 17 | Al Bukayriyah | 5 | -11 | 1 |
| 18 | Al Jandal | 4 | -6 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Division 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
