← Maçlar
Kuveyt · Premier Lig · 7. hafta1 Kasım 2026 · 17:30 TSİ

Al Jahra 3-0 Al Fehaheel: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al Jahra
3–0İY 1–0
Al Fehaheel
Maç sonu

Al Jahra 3–0 Al Fehaheel (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Al Jahra – Al Fehaheel maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Al Jahra üstte · Al Fehaheel altta

01530İY607590 17' gol (Al Jahra)67' gol (Al Jahra)81' gol (Al Jahra)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol (Al Jahra)
  • 67' gol (Al Jahra)
  • 81' gol (Al Jahra)

Maç olayları

  1. Al JahraAl Fehaheel
  2. Gol 3–081'
  3. Gol 2–067'
  4. Gol 1–017'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Jahra
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%50 2/4
Beraberlik%13 1/8%0 0/4
Mağlubiyet%63 5/8%50 2/4
Al Fehaheel
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%25 1/4
Beraberlik%13 1/8%0 0/4
Mağlubiyet%50 4/8%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Jahra
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (8 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)0,75 (3 gol)
Al Fehaheel
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,75 (14 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,50 (12 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Jahra
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%50 4/8%50 2/4
2,5 Üst%38 3/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%13 1/8%25 1/4
Al Fehaheel
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%50 4/8%25 1/4
1,5 Üst%100 8/8%100 4/4
2,5 Üst%75 6/8%75 3/4
3,5 Üst%38 3/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Jahra
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%13 1/8%25 1/4
Geride%75 6/8%50 2/4
Al Fehaheel
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%50 4/8%25 1/4
Berabere%0 0/8%0 0/4
Geride%50 4/8%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Jahra (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/212/112/X12/24

Al Fehaheel (8 maç)

1/131/X11/20X/10X/X0X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al Jahra (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 4
31-45 0 0
46-60 1 1
61-75 4 0
76-90 2 2

Al Fehaheel (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 1
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 3 2
76-90 2 2

Kartlar

Al Jahra

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Al Fehaheel

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:40 TSİ itibarıyla · ligde 43 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al Jahra için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Al Fahaheel 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-5).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Al Jahra 4, Al Fahaheel 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ocak 2026, Al Fahaheel 4-1 Al Jahra.

Sıralama
8. (4 p) – 4. (9 p)
Form (son 5)
MMBMG – MGGGM
H2H (G-B-M)
4-4-7 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
4,59 – 3,52 – 1,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al Jahra bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Al Fahaheel bu sezon 6 maçta 2,00 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Jahra %33, Al Fahaheel %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Jahra %50, Al Fahaheel %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Jahra 0/6, Al Fahaheel 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,59, 0 – 3,52, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,74.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuveyt · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kuwait SC 6510 256 +1916 GGGGG
2Kazma 6420 105 +514 BGBGG
3Al Nasar 6402 1013 -312 GMMGG
4Al Fahaheel 5302 125 +79 MMGGG
5Al Qadsia 4301 72 +59 GMGG
6Al Salmiyah 5302 54 +19 MGGMG
7Al Shabab 5212 88 07 GBMGM
8Al Jahra 6114 58 -34 GMBMM
9Al Sahel 5113 18 -74 GBMMM
10Al Arabi 4031 89 -13 BMBB
11Al Sulaibikhat 6033 615 -93 BBBMM
12Al Tadhamon 6006 519 -140 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Kuwait SC 3210 113 +87
2Al Fahaheel 3201 73 +46
3Al Salmiyah 4202 34 -16
4Al Nasar 3201 59 -46
5Kazma 3120 32 +15
6Al Qadsia 2101 31 +23
7Al Shabab 2101 55 03
8Al Jahra 2101 22 03
9Al Sahel 3102 17 -63
10Al Sulaibikhat 2020 22 02
11Al Arabi 1010 33 01
12Al Tadhamon 4004 313 -100
#TakımOGBMAYAVP
1Kuwait SC 3300 143 +119
2Kazma 3300 73 +49
3Al Qadsia 2200 41 +36
4Al Nasar 3201 54 +16
5Al Shabab 3111 33 04
6Al Fahaheel 2101 52 +33
7Al Salmiyah 1100 20 +23
8Al Arabi 3021 56 -12
9Al Sahel 2011 01 -11
10Al Jahra 4013 36 -31
11Al Sulaibikhat 4013 413 -91
12Al Tadhamon 2002 26 -40

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:03 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,59X3,5221,46

Çifte şans

1X1,90121,12X21,06

Karşılıklı gol

Var1,64Yok1,74

1,5 Alt / Üst

Alt3,37Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,78Üst1,61

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst2,61

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.