← Maçlar
Suudi Arabistan · Division 1 · 10. hafta2 Kasım 2026 · 15:30 TSİ

AL Jabalain FC 3-0 AL Bukayriyah FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AL Jabalain FC
3–0İY 2–0
AL Bukayriyah FC
Maç sonu

AL Jabalain FC 3–0 AL Bukayriyah FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

AL Jabalain FC – AL Bukayriyah FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Enio 19', Carlos Daniel 27', Luvannor 47' (AL Jabalain FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

AL Jabalain FC üstte · AL Bukayriyah FC altta

01530İY607590 15' oyuncu değişikliği: H. Faik ↔ M. Al Harbi (AL Bukayriyah FC)↔19' gol: Enio (AL Jabalain FC)27' gol: Carlos Daniel (AL Jabalain FC)40' sarı kart: A. Al Bukhari (AL Jabalain FC)46' oyuncu değişikliği: A. Al Bukhari ↔ H. Al Nuweqi (AL Jabalain FC)↔46' oyuncu değişikliği: H. Asseri ↔ A. Owolabi (AL Bukayriyah FC)↔47' gol: Luvannor (AL Jabalain FC)55' sarı kart: I. Al Nakhli (AL Jabalain FC)61' oyuncu değişikliği: A. Al Barakah ↔ S. Al Muwallad (AL Bukayriyah FC)↔64' sarı kart: R. Akanbi (AL Jabalain FC)67' oyuncu değişikliği: Y. Semedo ↔ A. Al Harbi (AL Jabalain FC)↔67' oyuncu değişikliği: R. Akanbi ↔ H. Al Sultan (AL Jabalain FC)↔76' oyuncu değişikliği: I. Success ↔ A. M. Al Bishi (AL Bukayriyah FC)↔76' oyuncu değişikliği: N. Kaabi ↔ Y. Jathemi (AL Bukayriyah FC)↔79' oyuncu değişikliği: Carlos Daniel ↔ K. S. Al-Shammari (AL Jabalain FC)↔79' oyuncu değişikliği: I. Al Nakhli ↔ H. Al Majhad (AL Jabalain FC)↔85' sarı kart: A. Al Harbi (AL Jabalain FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' oyuncu değişikliği: H. Faik ↔ M. Al Harbi (AL Bukayriyah FC)
  • 19' gol: Enio (AL Jabalain FC)
  • 27' gol: Carlos Daniel (AL Jabalain FC)
  • 40' sarı kart: A. Al Bukhari (AL Jabalain FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Al Bukhari ↔ H. Al Nuweqi (AL Jabalain FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: H. Asseri ↔ A. Owolabi (AL Bukayriyah FC)
  • 47' gol: Luvannor (AL Jabalain FC)
  • 55' sarı kart: I. Al Nakhli (AL Jabalain FC)
  • 61' oyuncu değişikliği: A. Al Barakah ↔ S. Al Muwallad (AL Bukayriyah FC)
  • 64' sarı kart: R. Akanbi (AL Jabalain FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: Y. Semedo ↔ A. Al Harbi (AL Jabalain FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: R. Akanbi ↔ H. Al Sultan (AL Jabalain FC)
  • 76' oyuncu değişikliği: I. Success ↔ A. M. Al Bishi (AL Bukayriyah FC)
  • 76' oyuncu değişikliği: N. Kaabi ↔ Y. Jathemi (AL Bukayriyah FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: Carlos Daniel ↔ K. S. Al-Shammari (AL Jabalain FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: I. Al Nakhli ↔ H. Al Majhad (AL Jabalain FC)
  • 85' sarı kart: A. Al Harbi (AL Jabalain FC)

Maç olayları

  1. AL Jabalain FCAL Bukayriyah FC
  2. A. Al HarbiSarı kart85'
  3. Carlos Daniel ↔ K. S. Al-ShammariOyuncu değişikliği79'
  4. I. Al Nakhli ↔ H. Al MajhadOyuncu değişikliği79'
  5. 76'I. Success ↔ A. M. Al BishiOyuncu değişikliği
  6. 76'N. Kaabi ↔ Y. JathemiOyuncu değişikliği
  7. Y. Semedo ↔ A. Al HarbiOyuncu değişikliği67'
  8. R. Akanbi ↔ H. Al SultanOyuncu değişikliği67'
  9. R. AkanbiSarı kart64'
  10. 61'A. Al Barakah ↔ S. Al MuwalladOyuncu değişikliği
  11. I. Al NakhliSarı kart55'
  12. Gol Luvannor 3–0Asist: Enio47'
  13. A. Al Bukhari ↔ H. Al NuweqiOyuncu değişikliği46'
  14. 46'H. Asseri ↔ A. OwolabiOyuncu değişikliği
  15. A. Al BukhariSarı kart40'
  16. Gol Carlos Daniel 2–0Asist: R. Akanbi27'
  17. Gol Enio 1–0Asist: A. Al Mhemaid19'
  18. 15'H. Faik ↔ M. Al HarbiOyuncu değişikliği

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AL Jabalain FC
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%60 3/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5
AL Bukayriyah FC
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%9 1/11%0 0/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%64 7/11%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AL Jabalain FC
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,50 (5 gol)0,00 (0 gol)
AL Bukayriyah FC
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,73 (8 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (22 gol)3,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AL Jabalain FC
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10%0 0/5
1,5 Üst%40 4/10%20 1/5
2,5 Üst%30 3/10%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%0 0/5
Gol yememe%70 7/10%100 5/5
AL Bukayriyah FC
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%64 7/11%80 4/5
1,5 Üst%82 9/11%100 5/5
2,5 Üst%55 6/11%80 4/5
3,5 Üst%27 3/11%60 3/5
Gol yememe%9 1/11%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AL Jabalain FC
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%70 7/10%80 4/5
Geride%10 1/10%0 0/5
AL Bukayriyah FC
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%9 1/11%0 0/5
Berabere%36 4/11%40 2/5
Geride%55 6/11%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AL Jabalain FC (10 maç)

1/121/X01/20X/14X/X3X/202/102/X02/21

AL Bukayriyah FC (11 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/222/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AL Jabalain FC (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 1
31-45 1 1
46-60 2 1
61-75 2 0
76-90 4 1

AL Bukayriyah FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 9
31-45 0 1
46-60 2 4
61-75 2 2
76-90 0 3

Kartlar

AL Jabalain FC

Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)

AL Bukayriyah FC

Sarı 14 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al Jabalain için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 6, yenilen 1. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Bukayriyah için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 9.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Al Jabalain 7 – Al Bukayriyah 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Şubat 2026, Al Jabalain 2-1 Al Bukayriyah.

Sıralama
2. (18 p) – 17. (6 p)
Form (son 5)
GGGBG – GBMMM
H2H (G-B-M)
7-1-2 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %44
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,43 – 3,40 – 5,14
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al Jabalain iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,00 gol yedi; Al Bukayriyah bu sezon 9 maçta 0,78 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Jabalain %0, Al Bukayriyah %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Jabalain %0, Al Bukayriyah %67. İlk yarıyı önde kapatma: Al Jabalain 0/4, Al Bukayriyah 1/9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,40, 2 – 5,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Suudi Arabistan · Division 1 puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Ula 10910 256 +1928 GBGGG
2Al Jabalain 10631 125 +721 BGGGG
3Al Najma 11542 1812 +619 GGGGM
4Al Wehda Club 10460 1910 +918 BGBGG
5Al Zulfi 11461 145 +918 GBMGB
6Damac 10532 1713 +418 GMGGG
7Al Saqer 11353 1310 +314 MGMBG
8Al Anwar 9351 85 +314 GBBBG
9Al Taee 10424 1420 -614 GMMGB
10Al-Adalah 10343 1514 +113 MBGMB
11Jeddah Club 11245 914 -510 MMMBB
12Al-Raed 10316 814 -610 MGMMM
13Al Orubah 9153 69 -38 GBBMM
14Al Jandal 10145 1015 -57 BBMMB
15Al Okhdood 9144 1320 -77 MMBMM
16Hajer 10145 816 -87 BMMMB
17Al Bukayriyah 11137 822 -146 MBGMM
18Al Jeel 8125 18 -75 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Al Ula 4400 112 +912
2Al Wehda Club 5320 157 +811
3Al Jabalain 5320 50 +511
4Al Najma 6321 106 +411
5Al Zulfi 6240 92 +710
6Damac 5311 117 +410
7Al Taee 5311 74 +310
8Al Jandal 6141 87 +17
9Al Saqer 6132 66 06
10Al-Raed 5203 66 06
11Al Anwar 4121 43 +15
12Al-Adalah 5122 67 -15
13Al Orubah 5122 34 -15
14Jeddah Club 5122 57 -25
15Al Bukayriyah 6123 47 -35
16Al Jeel 4022 03 -32
17Al Okhdood 3012 410 -61
18Hajer 5014 412 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Al Ula 6510 144 +1016
2Al Jabalain 5311 75 +210
3Al Anwar 5230 42 +29
4Al Saqer 5221 74 +38
5Al-Adalah 5221 97 +28
6Al Najma 5221 86 +28
7Al Zulfi 5221 53 +28
8Damac 5221 66 08
9Al Wehda Club 5140 43 +17
10Hajer 5131 44 06
11Al Okhdood 6132 910 -16
12Jeddah Club 6123 47 -35
13Al-Raed 5113 28 -64
14Al Taee 5113 716 -94
15Al Orubah 4031 35 -23
16Al Jeel 4103 15 -43
17Al Bukayriyah 5014 415 -111
18Al Jandal 4004 28 -60

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,43X3,4025,14

Çifte şans

121,13X21,94

Karşılıklı gol

Var1,81Yok1,58

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,77

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.