← Maçlar
BAE · Division 1 · 8. hafta31 Ekim 2026 · 15:55 TSİ

Al-Hamriyah 1-1 Gulf United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al-Hamriyah
1–1İY 0–1
Gulf United
Maç sonu

Al-Hamriyah 1–1 Gulf United (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Al-Hamriyah – Gulf United maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: M. Ibrahim 85' (Al-Hamriyah); Weberty 18' (Gulf United).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Al-Hamriyah üstte · Gulf United altta

01530İY607590 18' gol: Weberty (Gulf United)85' gol: M. Ibrahim (Al-Hamriyah)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' gol: Weberty (Gulf United)
  • 85' gol: M. Ibrahim (Al-Hamriyah)

Maç olayları

  1. Al-HamriyahGulf United
  2. Gol M. Ibrahim 1–185'
  3. 18'Gol Weberty 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al-Hamriyah
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%44 4/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
Gulf United
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al-Hamriyah
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,00 (4 gol)
Gulf United
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,62 (13 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç2,38 (19 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al-Hamriyah
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%44 4/9%25 1/4
1,5 Üst%89 8/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%25 1/4
3,5 Üst%22 2/9%0 0/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4
Gulf United
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%75 6/8%75 3/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%63 5/8%50 2/4
3,5 Üst%50 4/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al-Hamriyah
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%25 1/4
Berabere%22 2/9%25 1/4
Geride%33 3/9%50 2/4
Gulf United
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%38 3/8%25 1/4
Berabere%50 4/8%75 3/4
Geride%13 1/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al-Hamriyah (9 maç)

1/131/X11/20X/11X/X0X/212/102/X12/22

Gulf United (8 maç)

1/111/X21/20X/11X/X0X/232/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al-Hamriyah (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 1 5
61-75 1 2
76-90 4 1

Gulf United (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 1
31-45 3 1
46-60 0 3
61-75 0 2
76-90 4 4

Kartlar

Al-Hamriyah

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Gulf United

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:50 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al-Hamriyah için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 6. Gulf United son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Al-Hamriyah 3, Gulf United 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Şubat 2026, Gulf United 1-1 Al-Hamriyah.

Sıralama
5. (12 p) – 12. (6 p)
Form (son 5)
GMMGG – MMMGG
H2H (G-B-M)
3-3-0 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,82 – 3,18 – 3,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al-Hamriyah bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,43 gol yedi; Gulf United bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 2,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al-Hamriyah %57, Gulf United %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Hamriyah %29, Gulf United %67. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Hamriyah 3/7, Gulf United 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,82, 0 – 3,18, 2 – 3,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,15.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 15:50 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

BAE · Division 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Arabi 7511 1710 +716 GBGGM
2Dibba Al-Fujairah 6411 159 +613 GMGBG
3Emirates Club 7403 177 +1012 MMGGG
4Forte Virtus 6402 119 +212 MGGMG
5Al Hamriyah 7403 910 -112 MGGMG
6Al Thaid 6312 127 +510 GGGMM
7Al Urooba 7241 107 +310 GBMGB
8Al Fujairah SC 7304 1414 09 GMMGM
9Palm City 6303 1416 -29 MGGMG
10Dibba Al Hisn 6222 118 +38 MMGBB
11Al Bataeh 7223 810 -28 MGMBM
12Gulf United 6204 1016 -66 MGGMM
13Al Jazira Al Hamra 7133 615 -96 MBMBG
14Ittifaq 6114 39 -64 BMMMG
15Dubai City 7115 818 -104 GBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dibba Al-Fujairah 3300 104 +69
2Al Arabi 3210 73 +47
3Al Thaid 3201 83 +56
4Al Fujairah SC 4202 106 +46
5Emirates Club 3201 62 +46
6Forte Virtus 3201 54 +16
7Al Hamriyah 3201 33 06
8Al Urooba 4121 55 05
9Dibba Al Hisn 3111 85 +34
10Ittifaq 3111 22 04
11Al Jazira Al Hamra 3030 44 03
12Palm City 3102 69 -33
13Al Bataeh 4103 58 -33
14Dubai City 4103 58 -33
15Gulf United 3102 510 -53
#TakımOGBMAYAVP
1Al Arabi 4301 107 +39
2Emirates Club 4202 115 +66
3Palm City 3201 87 +16
4Forte Virtus 3201 65 +16
5Al Hamriyah 4202 67 -16
6Al Urooba 3120 52 +35
7Al Bataeh 3120 32 +15
8Dibba Al-Fujairah 3111 55 04
9Al Thaid 3111 44 04
10Dibba Al Hisn 3111 33 04
11Gulf United 3102 56 -13
12Al Fujairah SC 3102 48 -43
13Al Jazira Al Hamra 4103 211 -93
14Dubai City 3012 310 -71
15Ittifaq 3003 17 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,82X3,1823,11

Çifte şans

1X1,16121,16X21,53

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,15

2,5 Alt / Üst

Alt2,02Üst1,44

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.