Al-Fateh Al-Hasa 1-3 Al-Shabab Riyadh: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Fateh Al-Hasa 1–3 Al-Shabab Riyadh (22 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 16–25, isabetli şut 3–10, topa sahip olma %40–%60, korner 8–7.
Maç özeti
Al-Fateh Al-Hasa – Al-Shabab Riyadh maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Lukáš Haraslín 40' (Al-Fateh Al-Hasa); Ricardo Mathias 17', Ali Al-Bulaihi 31', 54' (Al-Shabab Riyadh). xG: Al-Fateh Al-Hasa 1,1 – 3,4 Al-Shabab Riyadh.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Fateh Al-Hasa: J. Sellami · Al-Shabab Riyadh: T. Letsch
Maç akışı
Al-Fateh Al-Hasa üstte · Al-Shabab Riyadh altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: Ali Al-Bulaihi (Al-Shabab Riyadh)
- 17' gol: Ricardo Mathias (Al-Shabab Riyadh)
- 31' gol: Ali Al-Bulaihi (Al-Shabab Riyadh)
- 40' gol: Lukáš Haraslín (Al-Fateh Al-Hasa)
- 44' sarı kart: Daniel Podence (Al-Shabab Riyadh)
- 45' oyuncu değişikliği: Abdul Rahman Al Khaibari ↔ Ziyad Maher Al Jari (Al-Fateh Al-Hasa)
- 45' oyuncu değişikliği: Mohammed Al-Thain ↔ Abdullah Ahmed Musa Al Hawsawi (Al-Shabab Riyadh)
- 54' gol: Ali Al-Bulaihi (Al-Shabab Riyadh)
- 66' oyuncu değişikliği: Zaydou Youssouf ↔ Faisal Abdulwahed (Al-Fateh Al-Hasa)
- 66' oyuncu değişikliği: Abdulelah Al Khaibari ↔ Abdulaziz Al-Suwailem (Al-Fateh Al-Hasa)
- 67' oyuncu değişikliği: Abdullah Matuq ↔ Adel Abbas Qasem (Al-Shabab Riyadh)
- 68' oyuncu değişikliği: Yacine Adli ↔ Ali Al-Asmari (Al-Shabab Riyadh)
- 72' oyuncu değişikliği: Daniel Podence ↔ Abdulrahman Al-Oboud (Al-Shabab Riyadh)
- 72' sarı kart: Ziyad Maher Al Jari (Al-Fateh Al-Hasa)
- 75' kırmızı kart: Ziyad Maher Al Jari (Al-Fateh Al-Hasa)
- 80' oyuncu değişikliği: Wilfried Kanga ↔ Fahad Al Zubaidi (Al-Fateh Al-Hasa)
- 86' oyuncu değişikliği: Mourad Batna ↔ Saad Al-Shurafa (Al-Fateh Al-Hasa)
- 88' oyuncu değişikliği: Dhari Sayyar Al Anazi ↔ Sultan Al-Anzi (Al-Shabab Riyadh)
Maç olayları
- Al-Fateh Al-HasaAl-Shabab Riyadh
- 88'Dhari Sayyar Al Anazi ↔ Sultan Al-AnziOyuncu değişikliği
- Mourad Batna ↔ Saad Al-ShurafaOyuncu değişikliği86'
- Wilfried Kanga ↔ Fahad Al ZubaidiOyuncu değişikliği80'
- Ziyad Maher Al JariKırmızı kart75'
- 72'Daniel Podence ↔ Abdulrahman Al-OboudOyuncu değişikliği
- Ziyad Maher Al JariSarı kart72'
- Ziyad Maher Al JariVAR: inceleme71'
- 68'Yacine Adli ↔ Ali Al-AsmariOyuncu değişikliği
- 67'Abdullah Matuq ↔ Adel Abbas QasemOyuncu değişikliği
- Zaydou Youssouf ↔ Faisal AbdulwahedOyuncu değişikliği66'
- Abdulelah Al Khaibari ↔ Abdulaziz Al-SuwailemOyuncu değişikliği66'
- 54'Gol Ali Al-Bulaihi 1–3Asist: Yacine Adli
- Abdul Rahman Al Khaibari ↔ Ziyad Maher Al JariOyuncu değişikliği45'
- 45'Mohammed Al-Thain ↔ Abdullah Ahmed Musa Al HawsawiOyuncu değişikliği
- 44'Daniel PodenceSarı kart
- Gol Lukáš Haraslín 1–2Asist: Wilfried Kanga40'
- 31'Gol Ali Al-Bulaihi 0–2
- 17'Gol Ricardo Mathias 0–1Asist: Roger Martínez
- 16'Ali Al-BulaihiSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %67 8/12 | %83 5/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (10 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,70 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (25 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,57 yüksek | 2,17 (13 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 11.–13. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,5 | 12,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %25 1/4 |
| Berabere | %64 7/11 | %75 3/4 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Fateh Al-Hasa (12 maç)
Al-Shabab Riyadh (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Fateh Al-Hasa (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 4 | 6 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Al-Shabab Riyadh (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
Al-Fateh Al-Hasa
Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
Al-Shabab Riyadh
Sarı 22 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Fateh Al-Hasa: iç saha, 6 maç · Al-Shabab Riyadh: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Fateh Al-Hasa – Al-Shabab Riyadh ilk 11'ler
Al-Fateh Al-Hasa · 5-4-1
- 1A. ŠemperK
- 22Abdul Rahman Al KhaibariD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8M. LixandruD
- 17M. SaâdaneD
- 3K. BoatengD
- 16Abdulelah Al KhaibariD66' oyundan çıktı 66. dk
- 11M. BatnaO86' oyundan çıktı 86. dk
- 28Z. YoussoufO66' oyundan çıktı 66. dk
- 6Ali Al HassanO
- 10L. HaraslínO40' gol 40. dk
- 9W. KangaF40' asist 40. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 78Abdulaziz Al SuwailemD66' oyuna girdi 66. dk
- 80Faisal Al AbdulwahedO66' oyuna girdi 66. dk
- 19R. KelderD
- 94Waleed Al AnziK
- 18Abdulaziz Al FawazO
- 4Ziyad Al JariD45' oyuna girdi 45. dk72' sarı kart 72. dk75' kırmızı kart 75. dk
- 7Fahad Al ZubaidiF80' oyuna girdi 80. dk
- 88Othman Al-OthmaO
- 49Saad Al SharfaF86' oyuna girdi 86. dk
Teknik direktör: J. Sellami
Al-Shabab Riyadh · 4-4-2
- 1M. DiawK
- 17Mohammed Fuad Ibrahim Al ThaniD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4T. JedvajD
- 55Ali Al BulayhiD16' sarı kart 16. dk31' gol 31. dk54' gol 54. dk
- 21Dhari Al AnaziD88' oyundan çıktı 88. dk
- 37A. MatuqO67' oyundan çıktı 67. dk
- 8J. BrownhillO
- 29Y. AdliO54' asist 54. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 11Daniel PodenceO44' sarı kart 44. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 9Roger MartínezF17' asist 17. dk
- 49Ricardo MathiasF17' gol 17. dk
- 40Ali Al AsmariO68' oyuna girdi 68. dk
- 27Abdullah Al HawsawiD45' oyuna girdi 45. dk
- 12S. Al AnziD88' oyuna girdi 88. dk
- 33Mohammed Al MahasnehK
- 6Awad Al NashriO
- 24Abdulrahman Al ObudF72' oyuna girdi 72. dk
- 97Mourad KhodariF
- 5Ali MakkiD
- 35Adel Abbas QasemO
Teknik direktör: T. Letsch
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al-Fateh son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 8 gol attı, 15 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Shabab son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Al-Fateh 7 – Al Shabab 7; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Nisan 2026, Al Shabab 1-1 Al-Fateh.
- Form (son 5)
- MGMMM – BGBMM
- H2H (G-B-M)
- 7-7-7 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %56
- Korner ort. (maç)
- 11,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,67 – 3,33 – 1,96
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Al-Fateh iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 2,00 gol yedi; Al Shabab bu sezon 9 maçta 1,22 attı, 1,44 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Fateh %40, Al Shabab %56. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Fateh 1/5, Al Shabab 2/9.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al-Fateh 4,4, Al Shabab 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,7. Maç başına kart: Al-Fateh 2,6, Al Shabab 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,67, 0 – 3,33, 2 – 1,96. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,22, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,35.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 11,7; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu · Saudi Professional League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 10 | +21 | 27 |
| 2 | Al-Nassr | 10 | +15 | 25 |
| 3 | Al-Qadsiah | 11 | +14 | 25 |
| 4 | Al Ittihad | 10 | +10 | 23 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 10 | +14 | 21 |
| 6 | NEOM | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Al Ettifaq | 11 | +1 | 18 |
| 8 | Al Diriyah | 11 | -2 | 15 |
| 9 | Al Kholood | 10 | -7 | 12 |
| 10 | Al Khaleej | 11 | -7 | 12 |
| 11 | Al Riyadh | 10 | -8 | 12 |
| 12 | Al Shabab | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Al Hazem | 11 | -4 | 10 |
| 14 | Al-Faisaly FC | 11 | -8 | 10 |
| 15 | Al Fayha | 11 | -7 | 8 |
| 16 | Al Fateh | 11 | -13 | 6 |
| 17 | Al Taawoun | 11 | -14 | 4 |
| 18 | Abha | 10 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Nassr | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Al Ittihad | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Al Hilal | 5 | +5 | 12 |
| 5 | NEOM | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Al-Qadsiah | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Al Riyadh | 4 | 0 | 9 |
| 8 | Al Kholood | 5 | -4 | 9 |
| 9 | Al Shabab | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Al Hazem | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Al Khaleej | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Al Diriyah | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Al Fayha | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Al Ettifaq | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Al-Faisaly FC | 6 | -5 | 5 |
| 16 | Al Taawoun | 5 | -7 | 3 |
| 17 | Abha | 4 | -3 | 1 |
| 18 | Al Fateh | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 5 | +16 | 15 |
| 2 | Al-Qadsiah | 5 | +12 | 15 |
| 3 | Al Ettifaq | 5 | +6 | 13 |
| 4 | Al-Nassr | 5 | +6 | 10 |
| 5 | Al Ittihad | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Al-Ahli Jeddah | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Al Diriyah | 5 | 0 | 9 |
| 8 | NEOM | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Al Khaleej | 6 | -5 | 6 |
| 10 | Al Shabab | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Al-Faisaly FC | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Al Fateh | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Al Hazem | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Al Kholood | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Al Fayha | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Al Riyadh | 6 | -8 | 3 |
| 17 | Al Taawoun | 6 | -7 | 1 |
| 18 | Abha | 6 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Pro Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
