← Maçlar
Ürdün · League · 5. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Al Faisaly SC 4-1 Al-Ramtha: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al Faisaly SC
4–1İY 1–0
Al-Ramtha
Maç sonu

Al Faisaly SC 4–1 Al-Ramtha (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Al Faisaly SC – Al-Ramtha maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Al Faisaly SC üstte · Al-Ramtha altta

01530İY607590 12' gol: M. Al Lan (Al Faisaly SC)55' gol: M. Al Attar (Al Faisaly SC)63' kendi kalesine gol: N. Bani Attiah (Al-Ramtha)86' gol: Claudio Maradona (Al Faisaly SC)90+1' gol (Al Faisaly SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: M. Al Lan (Al Faisaly SC)
  • 55' gol: M. Al Attar (Al Faisaly SC)
  • 63' kendi kalesine gol: N. Bani Attiah (Al-Ramtha)
  • 86' gol: Claudio Maradona (Al Faisaly SC)
  • 90+1' gol (Al Faisaly SC)

Maç olayları

  1. Al Faisaly SCAl-Ramtha
  2. Gol 4–190+1'
  3. Gol Claudio Maradona 3–186'
  4. 63'Kendi kalesine gol N. Bani Attiah 2–1Kendi kalesine
  5. Gol M. Al Attar 2–0Asist: J. C. Ahoua55'
  6. Gol M. Al Lan 1–012'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Faisaly SC
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%57 4/7%67 2/3
Beraberlik%29 2/7%0 0/3
Mağlubiyet%14 1/7%33 1/3
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
Galibiyet%50 4/8%40 2/5
Beraberlik%38 3/8%40 2/5
Mağlubiyet%13 1/8%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Faisaly SC
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,86 (13 gol)2,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,57 (4 gol)0,67 (2 gol)
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Faisaly SC
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%29 2/7%33 1/3
1,5 Üst%57 4/7%67 2/3
2,5 Üst%43 3/7%33 1/3
3,5 Üst%43 3/7%33 1/3
Gol yememe%57 4/7%33 1/3
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
KG Var%38 3/8%40 2/5
1,5 Üst%38 3/8%40 2/5
2,5 Üst%25 2/8%20 1/5
3,5 Üst%13 1/8%20 1/5
Gol yememe%63 5/8%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Faisaly SC
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%43 3/7%67 2/3
Berabere%57 4/7%33 1/3
Geride%0 0/7%0 0/3
Al-Ramtha
Toplam (8)Dış saha (5)
Önde%13 1/8%0 0/5
Berabere%75 6/8%80 4/5
Geride%13 1/8%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Faisaly SC (7 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/20

Al-Ramtha (8 maç)

1/111/X01/20X/13X/X3X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al Faisaly SC (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 2 1
46-60 1 0
61-75 1 0
76-90 2 1

Al-Ramtha (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 2 1
61-75 2 0
76-90 0 1

Kartlar

Al Faisaly SC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Al-Ramtha

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Al Faisaly 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-0). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Ramtha son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 27 maçta galibiyetler Al Faisaly 14 – Al Ramtha 5; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mayıs 2026, Al Faisaly 1-1 Al Ramtha.

Sıralama
1. (10 p) – 3. (8 p)
Form (son 5)
GGGGB – BGGBG
H2H (G-B-M)
14-8-5 (27 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,30 – 3,91 – 6,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al Faisaly bu sezon 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,00 gol yedi; Al Ramtha bu sezon 4 maçta 0,75 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Faisaly %25, Al Ramtha %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Faisaly %0, Al Ramtha %25. İlk yarıyı önde kapatma: Al Faisaly 2/4, Al Ramtha 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 3,91, 2 – 6,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 3 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ürdün · League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Ramtha 8431 76 +115 BMBGG
2Al Faisaly 7421 134 +914 GGGBM
3Al Wihdat 8422 42 +214 GGGMG
4Al Hussein 8332 1112 -112 GMGGB
5Al Buqa'a 8323 77 011 GBGMM
6Al Jazeera 8242 147 +710 MGBBM
7Al Salt 8152 67 -18 MBBBB
8Al Arabi 8224 612 -68 MGMGB
9Shabab Al Ordon 7133 711 -46 BMMMG
10Doqarah 8125 613 -75 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Al Hussein 5221 78 -18
2Al Ramtha 3210 31 +27
3Al Faisaly 3201 62 +46
4Al Wihdat 4112 12 -14
5Doqarah 4112 69 -34
6Al Arabi 4112 25 -34
7Al Buqa'a 4112 15 -44
8Al Salt 4031 12 -13
9Al Jazeera 4022 35 -22
10Shabab Al Ordon 4022 48 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Al Wihdat 4310 30 +310
2Al Jazeera 4220 112 +98
3Al Faisaly 4220 72 +58
4Al Ramtha 5221 45 -18
5Al Buqa'a 4211 62 +47
6Al Salt 4121 55 05
7Al Hussein 3111 44 04
8Shabab Al Ordon 3111 33 04
9Al Arabi 4112 47 -34
10Doqarah 4013 04 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,30X3,9126,29

Çifte şans

121,08X22,24

Karşılıklı gol

Var1,82Yok1,57

2,5 Alt / Üst

Alt1,76Üst1,62

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.