Al-Faisaly Harmah 3-2 Al-Kholood Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Faisaly Harmah 3–2 Al-Kholood Club (15 Ekim 2026). İlk yarı 2–2. Şut 16–18, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %49–%51, korner 4–2.
Maç özeti
Al-Faisaly Harmah – Al-Kholood Club maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: Alexandre Mendy 7', 45+4', 85' (Al-Faisaly Harmah); Shaquille Pinas 19', Julien Domingues 45' (Al-Kholood Club). xG: Al-Faisaly Harmah 1,9 – 2,8 Al-Kholood Club.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Faisaly Harmah: G. Solinas · Al-Kholood Club: D. Buckingham
Maç akışı
Al-Faisaly Harmah üstte · Al-Kholood Club altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Alexandre Mendy (Al-Faisaly Harmah)
- 17' sarı kart: Andrei Girotto (Al-Faisaly Harmah)
- 19' gol: Shaquille Pinas (Al-Kholood Club)
- 45' gol: Julien Domingues (Al-Kholood Club)
- 45+4' gol: Alexandre Mendy (Al-Faisaly Harmah)
- 61' oyuncu değişikliği: Theo Bongonda ↔ Christian Bassogog (Al-Faisaly Harmah)
- 61' oyuncu değişikliği: Jaime Seoane ↔ Abdullah Al-Mogren (Al-Faisaly Harmah)
- 64' oyuncu değişikliği: Yaseen Al-Zubaidi ↔ Mohammed Sawaan (Al-Kholood Club)
- 64' oyuncu değişikliği: Abdulrahman Al-Dosari ↔ Antoine Loic Essomba Bikoula (Al-Kholood Club)
- 76' oyuncu değişikliği: Eid Al-Muwallad ↔ Abdullah Subayt (Al-Faisaly Harmah)
- 84' sarı kart: Ramzi Solan (Al-Kholood Club)
- 85' gol: Alexandre Mendy (Al-Faisaly Harmah)
- 90' oyuncu değişikliği: Ramzi Solan ↔ Abdulrahman Obaid Al-Obaid (Al-Kholood Club)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Mohammed Ali Al Shanqiti ↔ Saud Thamer Haddad (Al-Faisaly Harmah)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Alexandre Mendy ↔ Khalid Al Harbi (Al-Faisaly Harmah)
Maç olayları
- Al-Faisaly HarmahAl-Kholood Club
- Mohammed Ali Al Shanqiti ↔ Saud Thamer HaddadOyuncu değişikliği90+3'
- Alexandre Mendy ↔ Khalid Al HarbiOyuncu değişikliği90+3'
- 90'Ramzi Solan ↔ Abdulrahman Obaid Al-ObaidOyuncu değişikliği
- Gol Alexandre Mendy 3–2Asist: Abdullah Al-Mogren85'
- 84'Ramzi SolanSarı kart
- Eid Al-Muwallad ↔ Abdullah SubaytOyuncu değişikliği76'
- 70'Julien DominguesKaçan penaltı
- 66'Coba Gomes da CostaVAR: penaltı onaylandı
- 64'Yaseen Al-Zubaidi ↔ Mohammed SawaanOyuncu değişikliği
- 64'Abdulrahman Al-Dosari ↔ Antoine Loic Essomba BikoulaOyuncu değişikliği
- Theo Bongonda ↔ Christian BassogogOyuncu değişikliği61'
- Jaime Seoane ↔ Abdullah Al-MogrenOyuncu değişikliği61'
- Gol Alexandre Mendy 2–2Asist: Flávio45+4'
- 45'Gol Julien Domingues 1–2Asist: Ramzi Solan
- 19'Gol Shaquille Pinas 1–1
- Andrei GirottoSarı kart17'
- Gol Alexandre Mendy 1–07'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,85 yüksek | 2,33 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–5. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 1.–2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %0 0/11 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,2 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %83 5/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Faisaly Harmah (12 maç)
Al-Kholood Club (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Faisaly Harmah (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Al-Kholood Club (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
Al-Faisaly Harmah
Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Al-Kholood Club
Sarı 23 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Faisaly Harmah: iç saha, 6 maç · Al-Kholood Club: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Faisaly Harmah – Al-Kholood Club ilk 11'ler
Al-Faisaly Harmah · 4-3-3
- 1Fernando PachecoK
- 2Yaseen BarnawiD
- 4A. SeckD
- 5Andrei GirottoD17' sarı kart 17. dk
- 50Mohammed Ali Al ShanqitiD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 8FlávioO45+4' asist 45+4. dk
- 6Eid Al MuwalladO76' oyundan çıktı 76. dk
- 20Jaime SeoaneO61' oyundan çıktı 61. dk
- 10T. BongondaF61' oyundan çıktı 61. dk
- 19Alexandre MendyF7' gol 7. dk45+4' gol 45+4. dk85' gol 85. dk+1
- 24Abdulaziz Al BishiF
- 3Khalid Al HarbiD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 26Mohammed Al HasawiK
- 47Faisal Mohammed Ibrahim Al FahadF
- 14Abdullah AlmuqrinF61' oyuna girdi 61. dk85' asist 85. dk
- 77A. Al ShereafO
- 88Saud HaddadD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 70Mohammed JahfaliD
- 13C. BassogogF61' oyuna girdi 61. dk
- 87A. BaD76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: G. Solinas
Al-Kholood Club · 4-4-2
- 48Muhannad Al YahyaK
- 15Ramzi SolanD45' asist 45. dk84' sarı kart 84. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 8S. CisséD
- 25Mansour CamaraD
- 38S. PinasD19' gol 19. dk
- 26Yaseen Al ZubaidiO64' oyundan çıktı 64. dk
- 39Abdulrahman Al DosariO64' oyundan çıktı 64. dk
- 6J. BuckleyO
- 11CobaO
- 10Iker KortajarenaF
- 22J. DominguesF45' gol 45. dk
- 24O. AbdulghaniD
- 27Abdullah Al AjyanF
- 47Abdulrahman Al ObaidD90' oyuna girdi 90. dk
- 7Sultan Al ShehriD
- 67Mohammed Al RashidiO
- 70Muhammad SawanO64' oyuna girdi 64. dk
- 30Mohammed Mazyad AlshammariK
- 41Ibrahem BarabaaO
- 77A. EssombaF64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: D. Buckingham
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Al-Faisaly FC 1 – Al Kholood 2; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,75 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Mart 2024, Al-Faisaly FC 0-3 Al Kholood.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,98, 0 – 3,07, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,89.
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,98 – 3,07 – 1,95
Veri: 11 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu · Saudi Professional League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 10 | +21 | 27 |
| 2 | Al-Nassr | 10 | +15 | 25 |
| 3 | Al-Qadsiah | 11 | +14 | 25 |
| 4 | Al Ittihad | 10 | +10 | 23 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 10 | +14 | 21 |
| 6 | NEOM | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Al Ettifaq | 11 | +1 | 18 |
| 8 | Al Diriyah | 11 | -2 | 15 |
| 9 | Al Kholood | 10 | -7 | 12 |
| 10 | Al Khaleej | 11 | -7 | 12 |
| 11 | Al Riyadh | 10 | -8 | 12 |
| 12 | Al Shabab | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Al Hazem | 11 | -4 | 10 |
| 14 | Al-Faisaly FC | 11 | -8 | 10 |
| 15 | Al Fayha | 11 | -7 | 8 |
| 16 | Al Fateh | 11 | -13 | 6 |
| 17 | Al Taawoun | 11 | -14 | 4 |
| 18 | Abha | 10 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Nassr | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Al Ittihad | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Al Hilal | 5 | +5 | 12 |
| 5 | NEOM | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Al-Qadsiah | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Al Riyadh | 4 | 0 | 9 |
| 8 | Al Kholood | 5 | -4 | 9 |
| 9 | Al Shabab | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Al Hazem | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Al Khaleej | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Al Diriyah | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Al Fayha | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Al Ettifaq | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Al-Faisaly FC | 6 | -5 | 5 |
| 16 | Al Taawoun | 5 | -7 | 3 |
| 17 | Abha | 4 | -3 | 1 |
| 18 | Al Fateh | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 5 | +16 | 15 |
| 2 | Al-Qadsiah | 5 | +12 | 15 |
| 3 | Al Ettifaq | 5 | +6 | 13 |
| 4 | Al-Nassr | 5 | +6 | 10 |
| 5 | Al Ittihad | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Al-Ahli Jeddah | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Al Diriyah | 5 | 0 | 9 |
| 8 | NEOM | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Al Khaleej | 6 | -5 | 6 |
| 10 | Al Shabab | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Al-Faisaly FC | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Al Fateh | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Al Hazem | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Al Kholood | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Al Fayha | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Al Riyadh | 6 | -8 | 3 |
| 17 | Al Taawoun | 6 | -7 | 1 |
| 18 | Abha | 6 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
