AL Draih 1-2 Neom SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AL Draih 1–2 Neom SC (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 18–15, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %40–%60, korner 2–5.
Maç özeti
AL Draih – Neom SC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Idrissa Gueye 17' (AL Draih); Saïd Benrahma 45+5' (pen.), Alexandre Lacazette 68' (Neom SC). xG: AL Draih 1,1 – 1,8 Neom SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- AL Draih: Bruno Lage · Neom SC: C. Galtier
Maç akışı
AL Draih üstte · Neom SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' gol: Idrissa Gueye (AL Draih)
- 45' oyuncu değişikliği: Abbas Al Hassan ↔ Faisal Al-Ghamdi (Neom SC)
- 45+5' gol: Saïd Benrahma (Neom SC)
- 64' oyuncu değişikliği: Georgios Masouras ↔ Alexandre Lacazette (Neom SC)
- 64' oyuncu değişikliği: Islam Ahmed Hawsawi ↔ Muhanad Al Saad (Neom SC)
- 68' gol: Alexandre Lacazette (Neom SC)
- 70' oyuncu değişikliği: Adil Boulbina ↔ Meshari Fahad Al Nemer (AL Draih)
- 70' oyuncu değişikliği: Taher Wadi ↔ Abdulaziz Al Faraj (AL Draih)
- 82' oyuncu değişikliği: Saïd Benrahma ↔ Abdulaziz Al-Othman (Neom SC)
- 82' oyuncu değişikliği: Khalifah Al-Dawsari ↔ Mohammed Al-Burayk (Neom SC)
- 85' oyuncu değişikliği: Hussain Al-Sabiyani ↔ Mohammed Dheban (AL Draih)
- 85' oyuncu değişikliği: Óscar Rodríguez ↔ Hussain Al Qahtani (AL Draih)
- 90+8' sarı kart: Muhanad Al Saad (Neom SC)
Maç olayları
- AL DraihNeom SC
- 90+8'Muhanad Al SaadSarı kart
- Hussain Al-Sabiyani ↔ Mohammed DhebanOyuncu değişikliği85'
- Óscar Rodríguez ↔ Hussain Al QahtaniOyuncu değişikliği85'
- 82'Saïd Benrahma ↔ Abdulaziz Al-OthmanOyuncu değişikliği
- 82'Khalifah Al-Dawsari ↔ Mohammed Al-BuraykOyuncu değişikliği
- Adil Boulbina ↔ Meshari Fahad Al NemerOyuncu değişikliği70'
- Taher Wadi ↔ Abdulaziz Al FarajOyuncu değişikliği70'
- 68'Gol Alexandre Lacazette 1–2Asist: Saïd Benrahma
- 64'Georgios Masouras ↔ Alexandre LacazetteOyuncu değişikliği
- 64'Islam Ahmed Hawsawi ↔ Muhanad Al SaadOyuncu değişikliği
- 45+5'Penaltı golü Saïd Benrahma 1–1Penaltı
- 45'Mohannad Abu TahaVAR: penaltı onaylandı
- 45'Abbas Al Hassan ↔ Faisal Al-GhamdiOyuncu değişikliği
- Gol Idrissa Gueye 1–0Asist: Darwin Nuñez17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (10 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,70 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,43 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (10 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,68 düşük | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,7 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %42 5/12 | %71 5/7 |
| Geride | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AL Draih (12 maç)
Neom SC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AL Draih (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Neom SC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
AL Draih
Sarı 23 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,9)
Neom SC
Sarı 15 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
AL Draih: iç saha, 6 maç · Neom SC: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
AL Draih – Neom SC ilk 11'ler
AL Draih · 4-2-3-1
- 97Amin Al BukhariK
- 12T. WadiD70' oyundan çıktı 70. dk
- 19B. DjimsitiD
- 99C. MbembaD
- 16Hussain Al SibyaniD85' oyundan çıktı 85. dk
- 5I. GueyeO17' gol 17. dk
- 20E. MillotO
- 17C. DiandyO
- 14Óscar RodríguezO85' oyundan çıktı 85. dk
- 10A. BoulbinaO70' oyundan çıktı 70. dk
- 29D. NúñezF17' asist 17. dk
- 2Abdulaziz Al FarajD70' oyuna girdi 70. dk
- 75Meshari Al NemerF70' oyuna girdi 70. dk
- 52Hussain Al QahtaniO85' oyuna girdi 85. dk
- 34Mansour Hibatullah Al SibyaniK
- 32Abdullah Al ZaidF
- 21Mohammed Dheban
- 87Qassem LajamiD
- 78Khalid Al AsiriD
- 6Sultan Al FarhanO
Teknik direktör: Bruno Lage
Neom SC · 4-4-2
- 81Luís MaximianoK
- 4Khalifah Al DawsariD82' oyundan çıktı 82. dk
- 5M. SarrD
- 44N. ZézéD
- 27Islam HawsawiD64' oyundan çıktı 64. dk
- 14Khalil Al AbsiO
- 15Abdulmalik Al OyayariO
- 6A. Al HassanO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19Mohannad Abu TahaO
- 10S. BenrahmaF45+5' gol 45+5. dk68' asist 68. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 7G. MasourasF64' oyundan çıktı 64. dk
- 91A. LacazetteF64' oyuna girdi 64. dk68' gol 68. dk
- 8Faisal Al GhamdiO45' oyuna girdi 45. dk
- 55Muhammad Al DosariD
- 2Mohammed Al BuraykD82' oyuna girdi 82. dk
- 9Abdulaziz Al OthmanF82' oyuna girdi 82. dk
- 75Khalid Al RammahD
- 77Muhannad Al SaadF64' oyuna girdi 64. dk90+8' sarı kart 90+8. dk
- 53Geovanny Balanta OlivarO
- 33Abdulrahman DagririK
Teknik direktör: C. Galtier
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Al Diriyah 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. NEOM için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 7, yenilen 5.
Gol istatistikleri
Al Diriyah iç saha 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,83 gol yedi; NEOM dış saha 5 maçta 1,00 attı, 0,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Diriyah %0, NEOM %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Diriyah %33, NEOM %20. İlk yarıyı önde kapatma: Al Diriyah 1/6, NEOM 1/5.
- Sıralama
- 8. (15 p) – 6. (19 p)
- Form (son 5)
- MGBMB – MGMMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %20
- Korner ort. (maç)
- 7,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,22 – 3,06 – 2,45
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al Diriyah 4,8, NEOM 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,5. Maç başına kart: Al Diriyah 2,2, NEOM 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,22, 0 – 3,06, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %0; KG var ortalaması %27; maç başına toplam korner ortalaması 7,5; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu · Saudi Professional League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 10 | +21 | 27 |
| 2 | Al-Nassr | 10 | +15 | 25 |
| 3 | Al-Qadsiah | 11 | +14 | 25 |
| 4 | Al Ittihad | 10 | +10 | 23 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 10 | +14 | 21 |
| 6 | NEOM | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Al Ettifaq | 11 | +1 | 18 |
| 8 | Al Diriyah | 11 | -2 | 15 |
| 9 | Al Kholood | 10 | -7 | 12 |
| 10 | Al Khaleej | 11 | -7 | 12 |
| 11 | Al Riyadh | 10 | -8 | 12 |
| 12 | Al Shabab | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Al Hazem | 11 | -4 | 10 |
| 14 | Al-Faisaly FC | 11 | -8 | 10 |
| 15 | Al Fayha | 11 | -7 | 8 |
| 16 | Al Fateh | 11 | -13 | 6 |
| 17 | Al Taawoun | 11 | -14 | 4 |
| 18 | Abha | 10 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Nassr | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Al Ittihad | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Al Hilal | 5 | +5 | 12 |
| 5 | NEOM | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Al-Qadsiah | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Al Riyadh | 4 | 0 | 9 |
| 8 | Al Kholood | 5 | -4 | 9 |
| 9 | Al Shabab | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Al Hazem | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Al Khaleej | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Al Diriyah | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Al Fayha | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Al Ettifaq | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Al-Faisaly FC | 6 | -5 | 5 |
| 16 | Al Taawoun | 5 | -7 | 3 |
| 17 | Abha | 4 | -3 | 1 |
| 18 | Al Fateh | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 5 | +16 | 15 |
| 2 | Al-Qadsiah | 5 | +12 | 15 |
| 3 | Al Ettifaq | 5 | +6 | 13 |
| 4 | Al-Nassr | 5 | +6 | 10 |
| 5 | Al Ittihad | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Al-Ahli Jeddah | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Al Diriyah | 5 | 0 | 9 |
| 8 | NEOM | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Al Khaleej | 6 | -5 | 6 |
| 10 | Al Shabab | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Al-Faisaly FC | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Al Fateh | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Al Hazem | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Al Kholood | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Al Fayha | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Al Riyadh | 6 | -8 | 3 |
| 17 | Al Taawoun | 6 | -7 | 1 |
| 18 | Abha | 6 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Pro Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
