← Maçlar
Katar · Second Division · 6. hafta4 Kasım 2026 · 19:30 TSİ

AL Bidda SC 1-0 Muaither SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AL Bidda SC
1–0İY 1–0
Muaither SC
Maç sonu

AL Bidda SC 1–0 Muaither SC (4 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

AL Bidda SC – Muaither SC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

AL Bidda SC üstte · Muaither SC altta

01530İY607590 30' gol (AL Bidda SC)79' kırmızı kart (AL Bidda SC)87' kırmızı kart (AL Bidda SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 30' gol (AL Bidda SC)
  • 79' kırmızı kart (AL Bidda SC)
  • 87' kırmızı kart (AL Bidda SC)

Maç olayları

  1. AL Bidda SCMuaither SC
  2. Kırmızı kart87'
  3. Kırmızı kart79'
  4. Gol 1–030'

Maç istatistikleri

AL Bidda SCMuaither SC
2Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AL Bidda SC
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%50 3/6%67 2/3
Beraberlik%33 2/6%33 1/3
Mağlubiyet%17 1/6%0 0/3
Muaither SC
Toplam (6)Dış saha (4)
Galibiyet%33 2/6%25 1/4
Beraberlik%17 1/6%25 1/4
Mağlubiyet%50 3/6%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AL Bidda SC
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,50 (9 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç1,00 (6 gol)0,33 (1 gol)
Muaither SC
Toplam (6)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (8 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (6 gol)0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AL Bidda SC
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%33 2/6%33 1/3
1,5 Üst%67 4/6%67 2/3
2,5 Üst%33 2/6%0 0/3
3,5 Üst%17 1/6%0 0/3
Gol yememe%67 4/6%67 2/3
Muaither SC
Toplam (6)Dış saha (4)
KG Var%50 3/6%25 1/4
1,5 Üst%50 3/6%25 1/4
2,5 Üst%33 2/6%0 0/4
3,5 Üst%17 1/6%0 0/4
Gol yememe%17 1/6%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AL Bidda SC
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%33 2/6%33 1/3
Berabere%33 2/6%33 1/3
Geride%33 2/6%33 1/3
Muaither SC
Toplam (6)Dış saha (4)
Önde%17 1/6%0 0/4
Berabere%67 4/6%75 3/4
Geride%17 1/6%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AL Bidda SC (6 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/202/102/X12/21

Muaither SC (6 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AL Bidda SC (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 2
31-45 1 0
46-60 0 0
61-75 4 3
76-90 2 0

Muaither SC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 1
31-45 1 1
46-60 0 1
61-75 1 1
76-90 3 1

Kartlar

AL Bidda SC

Sarı 0 · Kırmızı 2 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Muaither SC

Sarı 0 · Kırmızı 2 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 35 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Al Bidda SC 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-10). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Muaither SC için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Al Bidda SC 5, Muaither SC 7 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Al Bidda SC 3-4 Muaither SC.

Sıralama
4. (7 p) – 7. (6 p)
Form (son 5)
BMMMG – BMMGG
H2H (G-B-M)
5-6-7 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,13 – 3,03 – 2,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Al Bidda SC bu sezon 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,20 gol yedi; Muaither SC bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Bidda SC %40, Muaither SC %60. İlk yarıyı önde kapatma: Al Bidda SC 1/5, Muaither SC 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,13, 0 – 3,03, 2 – 2,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,13.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 19:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Katar · Second Division puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Markhiya 4400 111 +1012 GGGG
2Al Kharaitiyat 4220 94 +58 BGBG
3Al Mesaimeer 4211 83 +57 GMBG
4Al Bidda SC 4211 86 +27 BGGM
5Al Waab 4211 42 +27 GGBM
6UMM Salal 4211 57 -27 BGMG
7Muaither SC 4202 74 +36 MGGM
8Al-Khor 4202 108 +26 MMGG
9Qatar U23 4121 45 -15 BMBG
10Al Shamal II 4013 18 -71 BMMM
11Al-Gharafa B 4013 110 -91 BMMM
12Al Rayyan SC B 4004 212 -100 MMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Al Mesaimeer 4211 83 +57
2Al Kharaitiyat 2200 83 +56
3Al Bidda SC 2110 31 +24
4Al Waab 3111 22 04
5Muaither SC 2101 63 +33
6UMM Salal 2011 26 -41
7Al Shamal II 4013 18 -71
8Al-Markhiya 0000 00 00
9Qatar U23 0000 00 00
10Al-Khor 1001 03 -30
11Al-Gharafa B 2002 04 -40
12Al Rayyan SC B 2002 16 -50
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Markhiya 4400 111 +1012
2Al-Khor 3201 105 +56
3UMM Salal 2200 31 +26
4Qatar U23 4121 45 -15
5Al Waab 1100 20 +23
6Al Bidda SC 2101 55 03
7Muaither SC 2101 11 03
8Al Kharaitiyat 2020 11 02
9Al-Gharafa B 2011 16 -51
10Al Mesaimeer 0000 00 00
11Al Shamal II 0000 00 00
12Al Rayyan SC B 2002 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,13X3,0322,51

Çifte şans

1X1,25121,17X21,36

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,94Üst1,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Second Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.