Ajax 1-1 NEC Nijmegen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ajax 1–1 NEC Nijmegen (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Ajax – NEC Nijmegen maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,73 (30 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,82 yüksek | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 3.–6. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,36 düşük | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %0 0/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,3 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ajax (11 maç)
NEC Nijmegen (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ajax (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 7 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 7 | 1 |
| 76-90 | 6 | 3 |
NEC Nijmegen (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Ajax
Sarı 21 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,9)
NEC Nijmegen
Sarı 16 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ajax: iç saha, 6 maç · NEC Nijmegen: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
İki takımı karşılaştır → · Hollanda · Eredivisie puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eredivisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | +17 | 24 |
| 3 | PSV Eindhoven | 11 | +22 | 23 |
| 4 | Twente | 11 | +18 | 23 |
| 5 | AZ Alkmaar | 11 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 12 | 0 | 20 |
| 7 | Heerenveen | 11 | +6 | 18 |
| 8 | GO Ahead Eagles | 12 | -3 | 17 |
| 9 | Groningen | 11 | +2 | 15 |
| 10 | Cambuur | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Utrecht | 11 | -12 | 12 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 12 | -8 | 12 |
| 13 | PEC Zwolle | 12 | -11 | 12 |
| 14 | NEC Nijmegen | 11 | -2 | 11 |
| 15 | Excelsior | 12 | -13 | 11 |
| 16 | Telstar | 12 | -7 | 10 |
| 17 | ADO Den Haag | 12 | -9 | 9 |
| 18 | Willem II | 12 | -29 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 6 | +16 | 14 |
| 2 | Twente | 5 | +5 | 12 |
| 3 | GO Ahead Eagles | 5 | +6 | 11 |
| 4 | AZ Alkmaar | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Heerenveen | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Feyenoord | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Ajax | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Fortuna Sittard | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Groningen | 6 | -1 | 7 |
| 10 | ADO Den Haag | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Cambuur | 6 | -3 | 7 |
| 12 | PEC Zwolle | 6 | -8 | 6 |
| 13 | Telstar | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Utrecht | 5 | -6 | 5 |
| 16 | NEC Nijmegen | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Excelsior | 6 | -15 | 3 |
| 18 | Willem II | 6 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 6 | +14 | 16 |
| 2 | Ajax | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Fortuna Sittard | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Twente | 6 | +13 | 11 |
| 5 | AZ Alkmaar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | PSV Eindhoven | 5 | +6 | 9 |
| 7 | Cambuur | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Groningen | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Heerenveen | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Excelsior | 6 | +2 | 8 |
| 11 | NEC Nijmegen | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Utrecht | 6 | -6 | 7 |
| 14 | PEC Zwolle | 6 | -3 | 6 |
| 15 | GO Ahead Eagles | 7 | -9 | 6 |
| 16 | Telstar | 6 | -2 | 5 |
| 17 | ADO Den Haag | 6 | -7 | 2 |
| 18 | Willem II | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
