← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 134 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Aguilas FC B 1-1 Union Molinense CF 2020: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Aguilas FC B
1–1İY 0–0
Union Molinense CF 2020
Maç sonu

Aguilas FC B 1–1 Union Molinense CF 2020 (4 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Aguilas FC B – Union Molinense CF 2020 maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Aguilas FC B
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%38 3/8%25 1/4
Beraberlik%63 5/8%75 3/4
Mağlubiyet%0 0/8%0 0/4
Union Molinense CF 2020
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%25 1/4
Beraberlik%38 3/8%25 1/4
Mağlubiyet%25 2/8%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Aguilas FC B
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,38 (11 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)0,50 (2 gol)
Union Molinense CF 2020
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,75 (14 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,38 (11 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Aguilas FC B
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%25 2/8%0 0/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
Union Molinense CF 2020
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%50 4/8%25 1/4
3,5 Üst%38 3/8%25 1/4
Gol yememe%13 1/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Aguilas FC B
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%50 4/8%25 1/4
Berabere%50 4/8%75 3/4
Geride%0 0/8%0 0/4
Union Molinense CF 2020
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%50 4/8%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Aguilas FC B (8 maç)

1/121/X21/20X/11X/X3X/202/102/X02/20

Union Molinense CF 2020 (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/212/122/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Aguilas FC B (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 4 0
46-60 0 0
61-75 1 3
76-90 5 2

Union Molinense CF 2020 (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 1
31-45 0 2
46-60 4 2
61-75 2 2
76-90 5 2

Kartlar

Aguilas FC B

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Union Molinense CF 2020

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 13 puan durumu · Tercera: Group 13

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Santomera 8710 217 +1422 GGGGG
2Santa Cruz 8431 1410 +415 BBGGG
3San Javier 8431 1210 +215 BGGMB
4UCAM Murcia II 8422 168 +814 BMGGG
5Águilas II 8350 116 +514 BBGGG
6Unión Molinense 8332 1411 +312 GBGBM
7Bala Azul 8332 108 +212 MMGBG
8Atlético Pulpileño 8323 1312 +111 GMMMG
9Los Garres 8323 98 +111 MMGMG
10Olímpico Totana 8323 1111 011 BGMGM
11Cotillas CD 8314 1011 -110 MGMGM
12Balsicas Atlético 8314 913 -410 GMGGB
13Alcantarilla 8233 69 -39 GBMMM
14Cartagena LU II 8224 1215 -38 GMGMM
15SFC Minerva 8224 49 -58 BGMMM
16Algar 8206 516 -116 MGMGM
17Bullas Deportivo 8125 1018 -85 MMMMM
18Mazarrón FC 8116 1217 -54 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Santa Cruz 5410 94 +513
2Santomera 4400 111 +1012
3UCAM Murcia II 4310 123 +910
4San Javier 4310 63 +310
5Unión Molinense 4220 95 +48
6Atlético Pulpileño 5212 98 +17
7Olímpico Totana 4211 55 07
8Balsicas Atlético 4202 64 +26
9Águilas II 4130 42 +26
10Bala Azul 3201 31 +26
11Alcantarilla 4121 33 05
12Mazarrón FC 4112 86 +24
13Cotillas CD 4112 56 -14
14Los Garres 4112 56 -14
15Algar 4103 39 -63
16SFC Minerva 4022 26 -42
17Cartagena LU II 3012 58 -31
18Bullas Deportivo 4013 59 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Santomera 4310 106 +410
2Águilas II 4220 74 +38
3Los Garres 4211 42 +27
4Cartagena LU II 5212 77 07
5Bala Azul 5131 77 06
6Cotillas CD 4202 55 06
7SFC Minerva 4202 23 -16
8San Javier 4121 67 -15
9Olímpico Totana 4112 66 04
10Atlético Pulpileño 3111 44 04
11Unión Molinense 4112 56 -14
12UCAM Murcia II 4112 45 -14
13Alcantarilla 4112 36 -34
14Bullas Deportivo 4112 59 -44
15Balsicas Atlético 4112 39 -64
16Algar 4103 27 -53
17Santa Cruz 3021 56 -12
18Mazarrón FC 4004 411 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,76X2,8822,14

Çifte şans

1X1,39121,22X21,23

Karşılıklı gol

Var1,67Yok1,73

2,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF - Group 13'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.