ABO Qair Semads 0-1 Ghazl El Mahallah: Maç Sonucu ve İstatistikleri
ABO Qair Semads 0–1 Ghazl El Mahallah (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–10, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %58–%42, korner 9–0.
Maç özeti
ABO Qair Semads – Ghazl El Mahallah maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Mohamed Salem Ekbad 13' (Ghazl El Mahallah). xG: ABO Qair Semads 1,1 – 0,8 Ghazl El Mahallah.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- ABO Qair Semads: Magdy Abdelaaty · Ghazl El Mahallah: Khaled Galal
Maç akışı
ABO Qair Semads üstte · Ghazl El Mahallah altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: Mohamed Salem Ekbad (Ghazl El Mahallah)
- 34' sarı kart: Youssef Hamdi (ABO Qair Semads)
- 45' oyuncu değişikliği: Ahmed Yasser ↔ Rached Arfaoui (Ghazl El Mahallah)
- 52' sarı kart: Mory Touré (Ghazl El Mahallah)
- 55' oyuncu değişikliği: Mory Touré ↔ Moaz Abdel Salam (Ghazl El Mahallah)
- 58' oyuncu değişikliği: Ahmed Khaled ↔ Mohamed Magdy (ABO Qair Semads)
- 64' oyuncu değişikliği: Mohamed Salem Ekbad ↔ Abdel Kader Yehia (Ghazl El Mahallah)
- 65' sarı kart: Ahmed Etman (Ghazl El Mahallah)
- 67' sarı kart: Omar Ibrahim (ABO Qair Semads)
- 78' oyuncu değişikliği: Omar Ibrahim ↔ Quaison Kofi Gideon (ABO Qair Semads)
- 84' oyuncu değişikliği: Abdel Rahman Osama ↔ Abdel Rahman Emad (Ghazl El Mahallah)
- 84' oyuncu değişikliği: Amr Gomaa ↔ Hazem Mohamed Mohamed Hosny Ismail (Ghazl El Mahallah)
- 87' oyuncu değişikliği: Youssef Hamdi ↔ Mohamed Ashraf (ABO Qair Semads)
- 87' oyuncu değişikliği: Mostafa Abdelrehim ↔ Mahmoud Abou-Gouda (ABO Qair Semads)
Maç olayları
- ABO Qair SemadsGhazl El Mahallah
- Youssef Hamdi ↔ Mohamed AshrafOyuncu değişikliği87'
- Mostafa Abdelrehim ↔ Mahmoud Abou-GoudaOyuncu değişikliği87'
- 84'Abdel Rahman Osama ↔ Abdel Rahman EmadOyuncu değişikliği
- 84'Amr Gomaa ↔ Hazem Mohamed Mohamed Hosny IsmailOyuncu değişikliği
- Omar Ibrahim ↔ Quaison Kofi GideonOyuncu değişikliği78'
- Omar IbrahimSarı kart67'
- 65'Ahmed EtmanSarı kart
- 64'Mohamed Salem Ekbad ↔ Abdel Kader YehiaOyuncu değişikliği
- Ahmed Khaled ↔ Mohamed MagdyOyuncu değişikliği58'
- 55'Mory Touré ↔ Moaz Abdel SalamOyuncu değişikliği
- 52'Mory TouréSarı kart
- 45'Ahmed Yasser ↔ Rached ArfaouiOyuncu değişikliği
- Youssef HamdiSarı kart34'
- 13'Gol Mohamed Salem Ekbad 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (4 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %57 4/7 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %57 4/7 | %100 3/3 |
| 10,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,6 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,6 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Geride | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %38 3/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
ABO Qair Semads (8 maç)
Ghazl El Mahallah (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
ABO Qair Semads (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Ghazl El Mahallah (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
ABO Qair Semads
Sarı 16 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,0)
Ghazl El Mahallah
Sarı 13 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
ABO Qair Semads: iç saha, 3 maç · Ghazl El Mahallah: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
ABO Qair Semads – Ghazl El Mahallah ilk 11'ler
ABO Qair Semads · 4-5-1
- 1M. GeneshK
- 6M. AlaaD
- 20Ahmed AwadD
- 4M. DabashD
- 27Ahmed DaheshD
- 11Mostafa RahimO87' oyundan çıktı 87. dk
- 14R. MiladO
- 30Y. HamdiO34' sarı kart 34. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 15O. IbrahimO67' sarı kart 67. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 22Ahmed KhaledO58' oyundan çıktı 58. dk
- 29Ali HusseinF
- 13Glid OtangaO
- 7Mohamed AshrafO
- 9Mahmoud Abou GoudaF87' oyuna girdi 87. dk
- 12I. AshrafD87' oyuna girdi 87. dk
- 24A. El GazarD
- 5Ahmed FayezD
- 26Quaison Kofi GideonO
- 10Mohamed MagdyF
- 25Mohamed Zakaria ShikaK
Teknik direktör: Magdy Abdelaaty
Ghazl El Mahallah · 4-2-3-1
- 25Mohamed KokoK
- 23F. Nechat DjabriD
- 3Ahmed El AashD
- 5Abdel Fattah ShetaD
- 12Yehia ZakariaD
- 20M. TouréO52' sarı kart 52. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 17Abdel Rahman OsamaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 22Ahmed EtmanO65' sarı kart 65. dk
- 44A. YasserO45' oyundan çıktı 45. dk
- 30Amr GomaaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 11Mohamed Salem EkbadF
- 9R. ArfaouiF45' oyuna girdi 45. dk
- 99Hazem MohamedF84' oyuna girdi 84. dk
- 14Abdel Rahman EmadO84' oyuna girdi 84. dk
- 7Mohamed AshrafF
- 15Ahmed GamalD
- 1A. El NafarawyK
- 4Ahmed ShoushaD
- 8Moaz Abdel SalamO55' oyuna girdi 55. dk
- 63Abdel Kader YehiaF64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: Khaled Galal
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta ABO Qair Semads 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-8). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ghazl El Mehalla için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: ABO Qair Semads 0, Ghazl El Mehalla 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 8 Ekim 2026, Ghazl El Mehalla 1-1 ABO Qair Semads.
- Sıralama
- 19. (4 p) – 18. (4 p)
- Form (son 5)
- BMBMM – GMBMM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %14 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %29
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,72 – 2,49 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
ABO Qair Semads bu sezon 7 maçta maç başına 0,43 gol attı, 1,57 gol yedi; Ghazl El Mehalla bu sezon 7 maçta 0,43 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: ABO Qair Semads %14, Ghazl El Mehalla %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ABO Qair Semads %29, Ghazl El Mehalla %29. İlk yarıyı önde kapatma: ABO Qair Semads 0/7, Ghazl El Mehalla 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): ABO Qair Semads 4,5, Ghazl El Mehalla 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: ABO Qair Semads 1,8, Ghazl El Mehalla 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,72, 0 – 2,49, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,25, Üst 2,64. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,42.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %29; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Mısır · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 7 | +14 | 21 |
| 2 | Al Ahly | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Zamalek | 7 | +6 | 16 |
| 4 | Ceramica Cleopatra | 7 | +6 | 15 |
| 5 | Future FC | 7 | +3 | 13 |
| 6 | Al Ittihad | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Al Mokawloon | 7 | +4 | 11 |
| 8 | ZED | 7 | 0 | 11 |
| 9 | National Bank of Egypt | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Smouha | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Olympic El Qanah | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Petrojet | 7 | -2 | 8 |
| 13 | AL Masry | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Wadi Degla | 7 | -1 | 7 |
| 15 | El Geish | 7 | -6 | 7 |
| 16 | Asyut Petrol | 7 | -4 | 5 |
| 17 | ENPPI | 7 | -7 | 4 |
| 18 | Ghazl El Mehalla | 7 | -8 | 4 |
| 19 | Abu Qair Semad | 7 | -8 | 4 |
| 20 | El Gouna | 7 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ahly | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Pyramids FC | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Ceramica Cleopatra | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Future FC | 3 | +4 | 9 |
| 5 | Zamalek | 4 | +1 | 7 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | +2 | 6 |
| 7 | ZED | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Al Ittihad | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Petrojet | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Smouha | 3 | -1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Ghazl El Mehalla | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 |
| 14 | Abu Qair Semad | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Wadi Degla | 4 | -2 | 3 |
| 16 | El Geish | 4 | -4 | 3 |
| 17 | ENPPI | 4 | -5 | 3 |
| 18 | Al Mokawloon | 3 | -1 | 2 |
| 19 | El Gouna | 4 | -4 | 1 |
| 20 | Asyut Petrol | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Al Mokawloon | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Zamalek | 3 | +5 | 9 |
| 4 | Al Ahly | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Al Ittihad | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Smouha | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Olympic El Qanah | 4 | 0 | 5 |
| 9 | ZED | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Wadi Degla | 3 | +1 | 4 |
| 11 | AL Masry | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Future FC | 4 | -1 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Petrojet | 4 | -2 | 4 |
| 16 | National Bank of Egypt | 4 | -2 | 4 |
| 17 | ENPPI | 3 | -2 | 1 |
| 18 | El Gouna | 3 | -2 | 1 |
| 19 | Abu Qair Semad | 4 | -6 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
