← Maçlar
Nijerya · NPFL · 10. hafta25 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Abia Warriors FC 0-1 Niger Tornadoes FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Abia Warriors FC
0–1İY 0–0
Niger Tornadoes FC
Maç sonu

Abia Warriors FC 0–1 Niger Tornadoes FC (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Abia Warriors FC – Niger Tornadoes FC maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: W. Jimoh 55' (Niger Tornadoes FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Abia Warriors FC üstte · Niger Tornadoes FC altta

01530İY607590 55' gol: W. Jimoh (Niger Tornadoes FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 55' gol: W. Jimoh (Niger Tornadoes FC)

Maç olayları

  1. Abia Warriors FCNiger Tornadoes FC
  2. 55'Gol W. Jimoh 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Abia Warriors FC
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%18 2/11%20 1/5
Beraberlik%36 4/11%60 3/5
Mağlubiyet%45 5/11%20 1/5
Niger Tornadoes FC
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%20 1/5
Beraberlik%36 4/11%20 1/5
Mağlubiyet%27 3/11%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Abia Warriors FC
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,91 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)0,60 (3 gol)
Niger Tornadoes FC
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,82 (9 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç0,73 (8 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Abia Warriors FC
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%36 4/11%20 1/5
1,5 Üst%73 8/11%40 2/5
2,5 Üst%45 5/11%40 2/5
3,5 Üst%36 4/11%20 1/5
Gol yememe%36 4/11%60 3/5
Niger Tornadoes FC
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%36 4/11%20 1/5
1,5 Üst%36 4/11%20 1/5
2,5 Üst%27 3/11%20 1/5
3,5 Üst%9 1/11%20 1/5
Gol yememe%45 5/11%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Abia Warriors FC
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%9 1/11%20 1/5
Berabere%36 4/11%60 3/5
Geride%55 6/11%20 1/5
Niger Tornadoes FC
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%18 2/11%0 0/5
Berabere%45 5/11%40 2/5
Geride%36 4/11%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Abia Warriors FC (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/212/102/X22/24

Niger Tornadoes FC (11 maç)

1/121/X01/20X/12X/X3X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Abia Warriors FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 0 1
61-75 0 1
76-90 3 1

Niger Tornadoes FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 1
31-45 1 1
46-60 1 0
61-75 0 1
76-90 4 1

Kartlar

Abia Warriors FC

Sarı 6 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,0)

Niger Tornadoes FC

Sarı 10 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Abia Warriors için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6. Niger Tornadoes son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 3 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Abia Warriors 6, Niger Tornadoes 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mart 2026, Abia Warriors 2-1 Niger Tornadoes.

Form (son 5)
BBMGM – GBGMB
H2H (G-B-M)
6-4-3 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,36 – 3,24 – 7,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Abia Warriors iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Niger Tornadoes dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Abia Warriors %25, Niger Tornadoes %25. İlk yarıyı önde kapatma: Abia Warriors 1/4, Niger Tornadoes 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 3,24, 2 – 7,08. Karşılıklı Gol: Var 2,47, Yok 1,28.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Nijerya · NPFL puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rivers United 10451 144 +1017 BGBBM
2Enugu Rangers 8521 149 +517 GMGGB
3Nasarawa United 10523 118 +317 GBGGG
4Plateau United 10433 1713 +415 GMGMB
5Barau FC 10361 1310 +315 BMBBB
6Bendel Insurance 9504 1614 +215 GMGMG
7Sporting Lagos 9432 1311 +215 BBBGG
8Kano Pillars 10361 1211 +115 BBMGB
9Niger Tornadoes 10433 98 +115 MGBGG
10Doma United 9423 1111 014 BMGMB
11Ikorodu City 10343 1311 +213 BMGMB
12Katsina United 10343 1214 -213 BBGMB
13Kwara United 10334 1111 012 MGMBB
14Warri Wolves 10334 67 -112 MMGBB
15Shooting Stars 10334 1214 -212 BBMGB
16Kun Khalifat FC 10334 915 -612 GMGBG
17Abia Warriors 10244 913 -410 GMBBM
18Ranchers Bees 9225 1013 -38 MBMBM
19Enyimba 10226 1115 -48 GGMBM
20Inter Lagos 10127 519 -142 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Bendel Insurance 5500 146 +815
2Rivers United 5410 110 +1113
3Nasarawa United 5410 61 +513
4Plateau United 5401 124 +812
5Barau FC 5320 115 +611
6Ikorodu City 5320 93 +611
7Kwara United 5320 105 +511
8Kano Pillars 5320 94 +511
9Doma United 5320 83 +511
10Shooting Stars 5320 72 +511
11Katsina United 5320 106 +411
12Niger Tornadoes 5320 63 +311
13Enugu Rangers 4310 73 +410
14Warri Wolves 5311 52 +310
15Kun Khalifat FC 5311 64 +210
16Ranchers Bees 4220 61 +58
17Enyimba 5212 86 +27
18Abia Warriors 5131 53 +26
19Sporting Lagos 4121 34 -15
20Inter Lagos 5023 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Sporting Lagos 5311 107 +310
2Enugu Rangers 4211 76 +17
3Rivers United 5041 34 -14
4Nasarawa United 5113 57 -24
5Niger Tornadoes 5113 35 -24
6Barau FC 5041 25 -34
7Kano Pillars 5041 37 -44
8Abia Warriors 5113 410 -64
9Plateau United 5032 59 -43
10Doma United 4103 38 -53
11Inter Lagos 5104 38 -53
12Ikorodu City 5023 48 -42
13Warri Wolves 5023 15 -42
14Katsina United 5023 28 -62
15Kun Khalifat FC 5023 311 -82
16Kwara United 5014 16 -51
17Enyimba 5014 39 -61
18Shooting Stars 5014 512 -71
19Bendel Insurance 4004 28 -60
20Ranchers Bees 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,36X3,2427,08

Çifte şans

121,14X22,08

Karşılıklı gol

Var2,47Yok1,28

1,5 Alt / Üst

Alt2,22Üst1,36

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NPFL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.