Abha Club 0-1 AL Faisaly FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Abha Club 0–1 AL Faisaly FC (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–7, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %58–%42, korner 11–4.
Maç özeti
Abha Club – AL Faisaly FC maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Flávio 70' (AL Faisaly FC). xG: Abha Club 1,5 – 1,0 AL Faisaly FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Abha Club: D. Burić · AL Faisaly FC: G. Solinas
Maç akışı
Abha Club üstte · AL Faisaly FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' oyuncu değişikliği: Khaled Al Shamrani ↔ Mohammed Bandar Abdullah Al Zaid (Abha Club)
- 41' sarı kart: Flávio (AL Faisaly FC)
- 55' sarı kart: Jurien Gaari (Abha Club)
- 70' gol: Flávio (AL Faisaly FC)
- 76' oyuncu değişikliği: Abdulkarim Darisi ↔ Loreintz Rosier (Abha Club)
- 76' oyuncu değişikliği: Firas Al-Ghamdi ↔ Kheshim Al Qahtani (Abha Club)
- 76' oyuncu değişikliği: Abdulaziz Al-Bishi ↔ André-Jordy Ella (AL Faisaly FC)
- 76' oyuncu değişikliği: Theo Bongonda ↔ Jaime Seoane (AL Faisaly FC)
- 86' oyuncu değişikliği: Mohammed Ali Al Shanqiti ↔ Eid Al-Muwallad (AL Faisaly FC)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Nabil Fekir ↔ Kamil Boumedmed (Abha Club)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Georges-Kévin N'Koudou ↔ Safwan Al Johani (Abha Club)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Abdullah Al-Mogren ↔ Abdulrahman Al Safari (AL Faisaly FC)
Maç olayları
- Abha ClubAL Faisaly FC
- 90+5'Abdullah Al-Mogren ↔ Abdulrahman Al SafariOyuncu değişikliği
- Nabil Fekir ↔ Kamil BoumedmedOyuncu değişikliği90+2'
- Georges-Kévin N'Koudou ↔ Safwan Al JohaniOyuncu değişikliği90+2'
- 86'Mohammed Ali Al Shanqiti ↔ Eid Al-MuwalladOyuncu değişikliği
- Abdulkarim Darisi ↔ Loreintz RosierOyuncu değişikliği76'
- Firas Al-Ghamdi ↔ Kheshim Al QahtaniOyuncu değişikliği76'
- 76'Abdulaziz Al-Bishi ↔ André-Jordy EllaOyuncu değişikliği
- 76'Theo Bongonda ↔ Jaime SeoaneOyuncu değişikliği
- 70'Gol Flávio 0–1Asist: Abdulaziz Al-Bishi
- Jurien GaariSarı kart55'
- 41'FlávioSarı kart
- Khaled Al Shamrani ↔ Mohammed Bandar Abdullah Al ZaidOyuncu değişikliği10'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %73 8/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,64 (7 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,89 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,22 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–5. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %80 4/5 |
| Geride | %55 6/11 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Abha Club (11 maç)
AL Faisaly FC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Abha Club (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 0 |
AL Faisaly FC (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Abha Club
Sarı 24 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
AL Faisaly FC
Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 31.10.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Abha Club: iç saha, 5 maç · AL Faisaly FC: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Abha Club – AL Faisaly FC ilk 11'ler
Abha Club · 4-2-3-1
- 16D. LéonK
- 23Mohammed Al DossaryD
- 3J. GaariD55' sarı kart 55. dk
- 19Abdullah Al FahadD
- 12K. Al ShamraniD10' oyundan çıktı 10. dk
- 8Nasser Al-DaajaniO
- 7Firas Al-GhamdiO76' oyundan çıktı 76. dk
- 11A. GoryO
- 10N. FekirO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 14G. NkoudouO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 17Abdulkarim DarisiF76' oyundan çıktı 76. dk
- 80Safwan SaudD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 28Bader Al MutairiO
- 20Koshaim Al KaraniF76' oyuna girdi 76. dk
- 6Faisal Al SubianiO
- 39M. Al-ZaidO10' oyuna girdi 10. dk
- 9Kamil BoumedmedF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 37Abdulbasit Al-HindiD
- 26Mustafa MalayekahK
- 32L. RosierO76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: D. Burić
AL Faisaly FC · 3-4-3
- 1Fernando PachecoK
- 87A. BaD
- 4A. SeckD
- 5Andrei GirottoD
- 2Yaseen BarnawiO
- 8FlávioO41' sarı kart 41. dk70' gol 70. dk
- 14Abdullah AlmuqrinO90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 50Mohammed Ali Al ShanqitiO86' oyundan çıktı 86. dk
- 10T. BongondaF76' oyundan çıktı 76. dk
- 19Alexandre MendyF
- 24Abdulaziz Al BishiF70' asist 70. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 47Faisal Mohammed Ibrahim Al FahadF
- 26Mohammed Al HasawiK
- 6Eid Al MuwalladO86' oyuna girdi 86. dk
- 18Abdulrahman Al SafariO90+5' oyuna girdi 90+5. dk
- 77A. Al ShereafO
- 88Saud HaddadD
- 70Mohammed JahfaliD
- 20Jaime SeoaneO76' oyuna girdi 76. dk
- 11A. EllaF76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: G. Solinas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Abha Club son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Al-Faisaly FC için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Abha Club 3 – Al-Faisaly FC 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Ocak 2026, Al-Faisaly FC 0-2 Abha Club.
- Form (son 5)
- MMBMM – MBGMB
- H2H (G-B-M)
- 3-3-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %75
- Korner ort. (maç)
- 7,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 3,00 – 2,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Abha Club bu sezon 9 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,89 gol yedi; Al-Faisaly FC dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Abha Club %56, Al-Faisaly FC %75. İlk yarıyı önde kapatma: Abha Club 0/9, Al-Faisaly FC 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Abha Club 3,0, Al-Faisaly FC 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,4. Maç başına kart: Abha Club 2,1, Al-Faisaly FC 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,00, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 7,4; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Suudi Arabistan · Pro Lig puan durumu · Saudi Professional League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 10 | +21 | 27 |
| 2 | Al-Nassr | 10 | +15 | 25 |
| 3 | Al-Qadsiah | 11 | +14 | 25 |
| 4 | Al Ittihad | 10 | +10 | 23 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 10 | +14 | 21 |
| 6 | NEOM | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Al Ettifaq | 11 | +1 | 18 |
| 8 | Al Diriyah | 11 | -2 | 15 |
| 9 | Al Kholood | 10 | -7 | 12 |
| 10 | Al Khaleej | 11 | -7 | 12 |
| 11 | Al Riyadh | 10 | -8 | 12 |
| 12 | Al Shabab | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Al Hazem | 11 | -4 | 10 |
| 14 | Al-Faisaly FC | 11 | -8 | 10 |
| 15 | Al Fayha | 11 | -7 | 8 |
| 16 | Al Fateh | 11 | -13 | 6 |
| 17 | Al Taawoun | 11 | -14 | 4 |
| 18 | Abha | 10 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Nassr | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Al Ittihad | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 4 | +14 | 12 |
| 4 | Al Hilal | 5 | +5 | 12 |
| 5 | NEOM | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Al-Qadsiah | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Al Riyadh | 4 | 0 | 9 |
| 8 | Al Kholood | 5 | -4 | 9 |
| 9 | Al Shabab | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Al Hazem | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Al Khaleej | 5 | -2 | 6 |
| 12 | Al Diriyah | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Al Fayha | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Al Ettifaq | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Al-Faisaly FC | 6 | -5 | 5 |
| 16 | Al Taawoun | 5 | -7 | 3 |
| 17 | Abha | 4 | -3 | 1 |
| 18 | Al Fateh | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal | 5 | +16 | 15 |
| 2 | Al-Qadsiah | 5 | +12 | 15 |
| 3 | Al Ettifaq | 5 | +6 | 13 |
| 4 | Al-Nassr | 5 | +6 | 10 |
| 5 | Al Ittihad | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Al-Ahli Jeddah | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Al Diriyah | 5 | 0 | 9 |
| 8 | NEOM | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Al Khaleej | 6 | -5 | 6 |
| 10 | Al Shabab | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Al-Faisaly FC | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Al Fateh | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Al Hazem | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Al Kholood | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Al Fayha | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Al Riyadh | 6 | -8 | 3 |
| 17 | Al Taawoun | 6 | -7 | 1 |
| 18 | Abha | 6 | -9 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
