A. Petrzalka 1-1 Slovan Bratislava B: Maç Sonucu ve İstatistikleri
A. Petrzalka 1–1 Slovan Bratislava B (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
A. Petrzalka – Slovan Bratislava B maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: L. Gasparovic 87' (A. Petrzalka); L. Hofstadter 70' (Slovan Bratislava B).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
A. Petrzalka üstte · Slovan Bratislava B altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' sarı kart: E. Kozyk (Slovan Bratislava B)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Kompan Breznik ↔ L. Gasparovic (A. Petrzalka)
- 61' oyuncu değişikliği: D. Bordac ↔ A. Goljan (A. Petrzalka)
- 61' oyuncu değişikliği: E. Kozyk ↔ L. Hofstadter (Slovan Bratislava B)
- 61' oyuncu değişikliği: E. Isaac ↔ P. Nikolaj (A. Petrzalka)
- 61' oyuncu değişikliği: A. Canolli ↔ J. Salkovic (Slovan Bratislava B)
- 67' sarı kart: T. Gabris (Slovan Bratislava B)
- 70' gol: L. Hofstadter (Slovan Bratislava B)
- 74' oyuncu değişikliği: T. Gabris ↔ P. Holocsy (Slovan Bratislava B)
- 78' oyuncu değişikliği: C. Boah ↔ S. Sefcik (A. Petrzalka)
- 78' oyuncu değişikliği: V. Sliacky ↔ D. Svancara (A. Petrzalka)
- 85' oyuncu değişikliği: P. Lembak ↔ S. Diane (Slovan Bratislava B)
- 87' gol: L. Gasparovic (A. Petrzalka)
- 90' sarı kart (A. Petrzalka)
Maç olayları
- A. PetrzalkaSlovan Bratislava B
- Sarı kart90'
- Gol L. Gasparovic 1–187'
- 85'P. Lembak ↔ S. DianeOyuncu değişikliği
- C. Boah ↔ S. SefcikOyuncu değişikliği78'
- V. Sliacky ↔ D. SvancaraOyuncu değişikliği78'
- 74'T. Gabris ↔ P. HolocsyOyuncu değişikliği
- 70'Gol L. Hofstadter 0–1
- 67'T. GabrisSarı kart
- D. Bordac ↔ A. GoljanOyuncu değişikliği61'
- 61'E. Kozyk ↔ L. HofstadterOyuncu değişikliği
- E. Isaac ↔ P. NikolajOyuncu değişikliği61'
- 61'A. Canolli ↔ J. SalkovicOyuncu değişikliği
- M. Kompan Breznik ↔ L. GasparovicOyuncu değişikliği46'
- 20'E. KozykSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %31 5/16 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (11 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (23 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (20 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 4/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %31 5/16 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Geride | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Geride | %44 7/16 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
A. Petrzalka (15 maç)
Slovan Bratislava B (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
A. Petrzalka (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 6 | 3 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Slovan Bratislava B (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 9 | 3 |
Kartlar
A. Petrzalka
Sarı 39 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,6)
Slovan Bratislava B
Sarı 32 · Kırmızı 5 (16 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 126 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Petržalka 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-6). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Slovan Bratislava II son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Petržalka 8, Slovan Bratislava II 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Kasım 2025, Petržalka 1-0 Slovan Bratislava II.
- Sıralama
- 1. (29 p) – 11. (15 p)
- Form (son 5)
- BBGGM – GGBMG
- H2H (G-B-M)
- 8-3-3 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,38 – 3,82 – 5,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Petržalka iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 0,60 gol yedi; Slovan Bratislava II dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Petržalka %40, Slovan Bratislava II %60. İlk yarıyı önde kapatma: Petržalka 3/5, Slovan Bratislava II 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,38, 0 – 3,82, 2 – 5,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Slovakya · 2. liga puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamorín | 16 | +13 | 36 |
| 2 | Petržalka | 15 | +12 | 30 |
| 3 | Považská Bystrica | 16 | +3 | 29 |
| 4 | Tatran Prešov | 16 | +6 | 28 |
| 5 | Pohronie | 16 | +8 | 27 |
| 6 | Galanta | 16 | +1 | 26 |
| 7 | Inter Bratislava | 16 | +13 | 24 |
| 8 | Žilina II | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Liptovský Mikuláš | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 16 | -4 | 22 |
| 11 | Slovan Bratislava II | 16 | +3 | 21 |
| 12 | Malženice | 16 | -4 | 16 |
| 13 | Zlaté Moravce | 16 | -6 | 14 |
| 14 | Humenné | 16 | -12 | 13 |
| 15 | Lokomotíva Zvolen | 16 | -13 | 9 |
| 16 | MFK Bytča | 15 | -27 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamorín | 8 | +7 | 19 |
| 2 | Považská Bystrica | 8 | +6 | 19 |
| 3 | Pohronie | 8 | +8 | 17 |
| 4 | Žilina II | 8 | +4 | 16 |
| 5 | Liptovský Mikuláš | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 8 | +1 | 15 |
| 7 | Petržalka | 7 | +8 | 14 |
| 8 | Tatran Prešov | 8 | +4 | 14 |
| 9 | Galanta | 8 | +1 | 14 |
| 10 | Inter Bratislava | 8 | +7 | 12 |
| 11 | Slovan Bratislava II | 8 | +5 | 12 |
| 12 | Humenné | 8 | -1 | 11 |
| 13 | Malženice | 8 | -1 | 9 |
| 14 | MFK Bytča | 8 | -8 | 9 |
| 15 | Zlaté Moravce | 8 | -2 | 6 |
| 16 | Lokomotíva Zvolen | 8 | -4 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamorín | 8 | +6 | 17 |
| 2 | Petržalka | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Tatran Prešov | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Inter Bratislava | 8 | +6 | 12 |
| 5 | Galanta | 8 | 0 | 12 |
| 6 | Pohronie | 8 | 0 | 10 |
| 7 | Považská Bystrica | 8 | -3 | 10 |
| 8 | Slovan Bratislava II | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Žilina II | 7 | -1 | 8 |
| 10 | Zlaté Moravce | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Liptovský Mikuláš | 8 | -2 | 7 |
| 12 | Malženice | 8 | -3 | 7 |
| 13 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 8 | -5 | 7 |
| 14 | Lokomotíva Zvolen | 8 | -9 | 3 |
| 15 | Humenné | 8 | -11 | 2 |
| 16 | MFK Bytča | 7 | -19 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
