← Maçlar
Çekya · 4. liga - Divizie D1 Kasım 2026 · 15:55 TSİ

1.SC Znojmo 2-2 SK Tatran Zdirec Nad Doubravou: Maç Sonucu ve İstatistikleri

1.SC Znojmo
2–2İY 0–2
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Maç sonu

1.SC Znojmo 2–2 SK Tatran Zdirec Nad Doubravou (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

1.SC Znojmo – SK Tatran Zdirec Nad Doubravou maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

1.SC Znojmo
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%38 5/13%57 4/7
Beraberlik%31 4/13%29 2/7
Mağlubiyet%31 4/13%14 1/7
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%15 2/13%0 0/7
Beraberlik%46 6/13%43 3/7
Mağlubiyet%38 5/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

1.SC Znojmo
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)0,86 (6 gol)
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,54 (20 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)2,57 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

1.SC Znojmo
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%62 8/13%43 3/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%54 7/13%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%14 1/7
Gol yememe%31 4/13%43 3/7
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%77 10/13%86 6/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%77 10/13%71 5/7
3,5 Üst%69 9/13%71 5/7
Gol yememe%15 2/13%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

1.SC Znojmo
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%43 3/7
Berabere%31 4/13%43 3/7
Geride%38 5/13%14 1/7
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%8 1/13%14 1/7
Berabere%38 5/13%14 1/7
Geride%54 7/13%71 5/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

1.SC Znojmo (13 maç)

1/131/X11/20X/12X/X1X/212/102/X22/23

SK Tatran Zdirec Nad Doubravou (13 maç)

1/101/X11/20X/12X/X3X/202/102/X22/25

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Znojmo son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Ždírec nad Doubravou için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Znojmo 0 – Ždírec nad Doubravou 1; 1 beraberlik var. Son maç: 13 Haziran 2026, Ždírec nad Doubravou 2-1 Znojmo.

Sıralama
8. (18 p) – 12. (11 p)
Form (son 5)
MGMMB – BBBMG
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %83
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Znojmo iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,67 gol yedi; Ždírec nad Doubravou dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Znojmo %33, Ždírec nad Doubravou %83. İlk yarıyı önde kapatma: Znojmo 3/6, Ždírec nad Doubravou 0/6.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çekya · 4. liga - Divizie D puan durumu · Group D

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kuřim 12813 4814 +3425 MGGGG
2Sparta Brno 12813 2716 +1125 GGGGG
3Tatran Bohunice 12732 2511 +1424 MMGBG
4Velká Bíteš 12732 2214 +824 BGGMG
5FS Třebíč 12633 1820 -221 BGBGB
6Sokol Tasovice 12552 2213 +920 BGGMG
7Havlíčkův Brod 12624 2116 +520 GGGBM
8Znojmo 12534 2116 +518 BMMGM
9Pelhřimov 12426 2324 -114 GMMMM
10Bystrc Kníničky 12354 2024 -414 MGBGM
11Žďár nad Sázavou 12336 2019 +112 MMMBG
12Ždírec nad Doubravou 12255 1825 -711 GMBBB
13Chotebor 12255 1122 -1111 BMMBB
14Velké Meziříčí 12255 1630 -1411 GMBMB
15Humpolec 12246 1219 -710 BGMBM
16Bedrichov 120210 1152 -412 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Kuřim 6510 263 +2316
2Sparta Brno 6501 156 +915
3Znojmo 6411 94 +513
4Sokol Tasovice 6330 157 +812
5Havlíčkův Brod 6402 1511 +412
6Velká Bíteš 6402 1210 +212
7Tatran Bohunice 6321 117 +411
8Velké Meziříčí 6240 119 +210
9Ždírec nad Doubravou 6231 119 +29
10Pelhřimov 6303 1111 09
11FS Třebíč 6303 814 -69
12Bystrc Kníničky 6222 108 +28
13Chotebor 6132 78 -16
14Žďár nad Sázavou 6033 610 -43
15Humpolec 6033 511 -63
16Bedrichov 6015 431 -271
#TakımOGBMAYAVP
1Tatran Bohunice 6411 144 +1013
2Velká Bíteš 6330 104 +612
3FS Třebíč 6330 106 +412
4Sparta Brno 6312 1210 +210
5Kuřim 6303 2211 +119
6Žďár nad Sázavou 6303 149 +59
7Sokol Tasovice 6222 76 +18
8Havlíčkův Brod 6222 65 +18
9Humpolec 6213 78 -17
10Bystrc Kníničky 6132 1016 -66
11Znojmo 6123 1212 05
12Pelhřimov 6123 1213 -15
13Chotebor 6123 414 -105
14Ždírec nad Doubravou 6024 716 -92
15Bedrichov 6015 721 -141
16Velké Meziříčí 6015 521 -161

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:05 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 4. liga - Divizie D'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.