← Maçlar
Almanya · Regionalliga - West1 Kasım 2026 · 20:00 TSİ

1 FC Bocholt 2-2 Köln II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

1 FC Bocholt
2–2İY 0–1
Köln II
Maç sonu

1 FC Bocholt 2–2 Köln II (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

1 FC Bocholt – Köln II maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Budimbu 57', M. Fakhro 74' (1 FC Bocholt); M. Ajani 31', N. Hoffmann 87' (Köln II).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

1 FC Bocholt üstte · Köln II altta

01530İY607590 31' gol: M. Ajani (Köln II)57' gol: A. Budimbu (1 FC Bocholt)74' gol: M. Fakhro (1 FC Bocholt)87' gol: N. Hoffmann (Köln II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' gol: M. Ajani (Köln II)
  • 57' gol: A. Budimbu (1 FC Bocholt)
  • 74' gol: M. Fakhro (1 FC Bocholt)
  • 87' gol: N. Hoffmann (Köln II)

Maç olayları

  1. 1 FC BocholtKöln II
  2. 87'Gol N. Hoffmann 2–2
  3. Gol M. Fakhro 2–174'
  4. Gol A. Budimbu 1–157'
  5. 31'Gol M. Ajani 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

1 FC Bocholt
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%25 2/8
Beraberlik%38 6/16%38 3/8
Mağlubiyet%31 5/16%38 3/8
Köln II
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

1 FC Bocholt
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,25 (36 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç2,38 (38 gol)2,38 (19 gol)
Köln II
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,00 (30 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,80 (27 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

1 FC Bocholt
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%88 14/16%88 7/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%81 13/16%88 7/8
3,5 Üst%75 12/16%75 6/8
Gol yememe%13 2/16%13 1/8
Köln II
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%87 13/15%88 7/8
1,5 Üst%100 15/15%100 8/8
2,5 Üst%93 14/15%88 7/8
3,5 Üst%53 8/15%63 5/8
Gol yememe%7 1/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

1 FC Bocholt
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%19 3/16%13 1/8
Berabere%44 7/16%38 3/8
Geride%38 6/16%50 4/8
Köln II
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%63 5/8
Berabere%27 4/15%25 2/8
Geride%33 5/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

1 FC Bocholt (16 maç)

1/111/X11/21X/13X/X3X/212/112/X22/23

Köln II (15 maç)

1/151/X11/20X/11X/X2X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

1 FC Bocholt (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 7
16-30 3 2
31-45 10 9
46-60 8 4
61-75 3 2
76-90 1 10

Köln II (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 10 4
31-45 4 4
46-60 2 5
61-75 7 6
76-90 7 4

Kartlar

1 FC Bocholt

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Köln II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 141 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta FC Bocholt 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 10-14). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Köln II için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 13, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: FC Bocholt 5, Köln II 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Aralık 2025, Köln II 3-2 FC Bocholt.

Sıralama
12. (17 p) – 7. (21 p)
Form (son 5)
BGMMM – BGGMG
H2H (G-B-M)
5-1-2 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %86
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 3,49 – 2,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

FC Bocholt iç saha 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 2,43 gol yedi; Köln II dış saha 7 maçta 2,29 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Bocholt %86, Köln II %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Bocholt %86, Köln II %86. İlk yarıyı önde kapatma: FC Bocholt 1/7, Köln II 4/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,49, 2 – 2,38. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %86; KG var ortalaması %86; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - West puan durumu · Regionalliga: West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rot-weiss Oberhausen 161222 3613 +2338 GMGGB
2Borussia Dortmund II 161051 3216 +1635 GGGMB
3Borussia M'gladbach II 161024 4118 +2332 GGMGG
4FC Gutersloh 161024 3222 +1032 MGGGM
5Sportfreunde Siegen 15843 3620 +1628 MGGGG
6Bonner SC 16664 3126 +524 GMMGG
7Köln II 15645 3027 +322 MGGBB
8Westfalia Rhynern 16646 2730 -322 MBGMB
9FC Bocholt 16565 3638 -221 MGBBG
10Schalke 04 II 16628 2936 -720 BMBMM
11Hilden 16556 2028 -820 GGBMB
12Paderborn II 15465 2627 -118 MMBGB
13Bergisch Gladbach 16529 2638 -1217 MMBMM
14Bochum II 14437 2333 -1015 MGGBM
15SV Rodinghausen 16358 2632 -614 MMBGB
16SG Wattenscheid 09 15348 1928 -913 GMMMB
17Wiedenbrück 163211 2440 -1611 MMMMG
18Sportfreunde Lotte 161411 1032 -227 GMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Rot-weiss Oberhausen 10721 238 +1523
2Borussia Dortmund II 8611 1810 +819
3Bonner SC 9522 1813 +517
4Westfalia Rhynern 8431 1714 +315
5Borussia M'gladbach II 7412 158 +713
6Sportfreunde Siegen 8341 1711 +613
7SG Wattenscheid 09 8332 128 +412
8FC Gutersloh 7403 1613 +312
9SV Rodinghausen 8323 1313 011
10Schalke 04 II 8314 1218 -610
11FC Bocholt 8233 1719 -29
12Hilden 8233 1013 -39
13Paderborn II 6222 1311 +28
14Köln II 7223 1215 -38
15Bergisch Gladbach 8224 1321 -88
16Bochum II 7124 1118 -75
17Wiedenbrück 8116 921 -124
18Sportfreunde Lotte 8107 321 -183
#TakımOGBMAYAVP
1FC Gutersloh 9621 169 +720
2Borussia M'gladbach II 9612 2610 +1619
3Borussia Dortmund II 8440 146 +816
4Sportfreunde Siegen 7502 199 +1015
5Rot-weiss Oberhausen 6501 135 +815
6Köln II 8422 1812 +614
7FC Bocholt 8332 1919 012
8Hilden 8323 1015 -511
9Schalke 04 II 8314 1718 -110
10Paderborn II 9243 1316 -310
11Bochum II 7313 1215 -310
12Bergisch Gladbach 8305 1317 -49
13Bonner SC 7142 1313 07
14Wiedenbrück 8215 1519 -47
15Westfalia Rhynern 8215 1016 -67
16Sportfreunde Lotte 8044 711 -44
17SV Rodinghausen 8035 1319 -63
18SG Wattenscheid 09 7016 720 -131

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,08X3,4922,38

Çifte şans

1X1,30121,13X21,40

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,55

3,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,82

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.